Slovenský jazyk English language
NOVINKYDISTROLABELLINKYPUNKGEN.SK

* novinky
* CD
* DVD
* 5"
* 6"
* 7"
* 10"
* 12"
* pánske tričká
* dámske tričká
* dámske tielka
* nášivky malé
* nášivky chrbtové
* odznaky
* knihy
* ziny

Počet produktov v kategórií: 11
Usporiadať podľa: [ názvu ] [ ceny ]
DAYS OF DESOLATION / TRAVØLTA (Rip roaring shit storm) [ 10" ]
Belgický desaťpalec nabitý výbušným grind coreom alá NASUM v podaní DAYS OF DESOLATION z Belgicka a infestospazzoidný náhul na strane druhej od kapely TRAVØLTA.
9.00 €
DEMERIT / SS20 (Popes ass) [ 10" ]
Nemeckí SS20 (ex IDIOT SAVANT) sa zrejme zamilovali do Číny, pretože v nej absolvovali turné a toto je ich druhý split s kapelou z ľudovej republiky. Tentoraz si za parťákov vybrali špinavý street punk inšpirovaný kapelami MISFITS, MOTORHEAD alebo IRON MAIDEN. SS20 ako vždy - temná muzika s pomalými metalovými riffmi a agresívnym vokálom. Po 2 skladby od každej squadry.
8.00 €
GRIDE / SIDETRACKED (Insane society) [ 10" ]
o troch rokoch od "Záškuboch chaosu" a dlhých šesnástich od vôbec prvej nahrávky GRIDE vydanej skrz Insane society je prachatická power gride core úderka späť a servíruje 7 songov sonického fastcore / grind šialenstva. Celú nahrávku potom korunuje bonusová "Masáž", zrejme najbláznivejší song v diskografii kapely vôbec! SIDETRACKED z americkej Tacomy majú za sebou hromadu dosiek a stále sa držia hesla "krátko, rýchlo a hlasno" - ich strana, na ktorú zvládli nasekať 15 skladieb to len dokazuje. Krátke, výbušné kompozície inšpirované prvou vlnou power violence kapiel.
Doska ako celok je zrejme najnáročnejší projekt v diy histórii Insane society. Obal v piatich farebných variantách, roztváracie vnútro - všetko tlačené ručnou sieťotlačou, ručne bigované a narezané.
10.00 €
INNOXIA CORPORA - Hrubé domácí štěstí (DIY) [ 10" ]
Kapelou vydaný sedemskladbový sivý 10" s download kódom.
10.00 €
JOYTHIEF - Crooked edge carnivores + CD (Rip roaring shit storm) [ 10" ]
Debutný mini album psychopatického grind violence z UK. 13 skladieb, červený vinyl a CD k tomu!
10.00 €
PASSIV DÖDSHJÄLP - Tecken pa idioti (Phobia records) [ 10" ]
Nová nahrávka švédských crusterov. Sedem skladieb hrubého d-taktu s metalovým zvukom v štýle SKITSYSTEM a WOLFBRIGADE alebo MARTYRDOD od tejto čím ďalej lepšej škandinávskej smečky. O obal sa opäť postaral Costin Chioreanu (obaly a grafika pre kapely ako GRAVE, VADER, Svart records, TERRORIZER atď.).
8.00 €
ROSA PARKS / TENDENCIE (Totalitarianism still continues) [ 10" ]
Split 10" orlovských ROSA PARKS a TENDENCIE zo Slovenska. Štyri skladby melodického anarchopunku na strane ROSA PARKS a 6 hcpunkových bičov TENDENCIE na strane druhej. Vo vnútri booklet s textami + preklad + samolepka. Venované Filipovi.
8.00 €
ROZPOR - Radikálna ľudskosť (DIY) [ 10" ]
Tentokrát ide o kratší vinylový formát 10", ktorý obsahuje 6 nových songov vrátane už zverejneného videoklipového songu "Vlk". Vychádza ako plnofarebný picture disc s textovou prílohou v slovenčine aj angličtine a s bonusovým ručne číslovaným plagátom. Je to posledná nahrávka s dnes už bývalými členmi skupiny - spevákom Rumunom a basgitaristom Jazzym
10.00 €
TENDENCIE - Fabrika na umelú nákazu (3corecords) [ 10" ]
Drsný hard core punk zo západného Slovenska na krásnom desaťpalci. 9 ľudových piesní o láske a všeobjímajúcej ľudskej múdrosti a tolerancii k prírode. Edícia 250 kusov + download kódy.
7.00 €
WHORESNATION / DOOMSISTERS (Dingleberry) [ 10" ]
WHORESNATION: nekompromisný grind core válec; DOOMSISTERS: DYI grind crust sludge s politickými textami. Obe kapely z Francie.
8.00 €
ZEMĚŽLUČ - Puntala rock (Ultima ratio) [ 10" ]
12 live skladieb z fínskeho festivalu Puntala rock z roku 2005 na luxusnom priesvitnom desaťpalci a v luxusnom gatefolde.
7.50 €

Počet produktov v kategórií: 11