Slovenský jazyk English language
NOVINKYDISTROLABELLINKYPUNKGEN.SK

* novinky
* CD
* DVD
* 5"
* 6"
* 7"
* 10"
* 12"
* pánske tričká
* dámske tričká
* dámske tielka
* nášivky malé
* nášivky chrbtové
* odznaky
* knihy
* ziny

Počet produktov v kategórií: 166
Usporiadať podľa: [ názvu ] [ ceny ]
AGATHOCLES - Agarchy (Uranium overdose) [ 7" ]
Reedícia kultového singlu AGx z 91 s kompletne novým artworkom a remastrovaným zvukom
4.00 €
ALEA IACA EST / RAGEOUS INTENT (Sekáč records) [ 7" ]
Split 7" spriateľených grindcore telies zo Slovenska a Španielska. Nachádza sa na ňom 7 + 5 vypaľovákov. V distre regulérna verzia v náklade 404 ručne číslovaných kusov s čierno-bielym obalom
4.00 €
ARCHAGATHUS / BESTIAL VOMIT (Mass deadening) [ 7" ]
Kanadskí a talianski mince core bratia na jednom splite.
4.00 €
ARCHAGATHUS / COMPOST (NHDIYSTREC) [ 7" ]
Mentálne narušený mince core z Kanady versus brutal goregrind z Talianska.
4.00 €
ARCHAGATHUS / NO THOUGHT (Uranium overdose) [ 7" ]
Kanadskí grind punks ARCHAGATHUS sa prezentujú dvoma dlhšími skladbami s neľudskými vokálmi a ťažkým zvukom, ktoré boli nahraté v lete 2012 v zostave ako na ich kanadskom a americkom tour (Dan a VIOLENT GORGE). NO THOUGHT na druhej strane pochádzajú z Denveru, Colorado a hrajú parádny old school grindcore. 4 skladby, ktoré tu majú, sú bez debaty zatiaľ ich najlepšia nahrávka. Zvuk ostrý ako britva, chytľavé zmeny tempa a beštiálne vokály! Niečo pre fandov kapiel ako CATHETER, ROSKOPP (vokalista je momentálne rovnaký ako v NO THOUGHT), INSECT WARFARE a pod. Tento split 7" vychádza v limitovanej ručne číslovanej 525 kusovej edícií na farebnom bielo-čiernom splatter vinyle, ktorý perfektne sedí k obalu.
4.00 €
ATTACK OF THE MAD AXEMAN / TRIGGER (Abekeit records) [ 7" ]
Split 7" animálneho grind core ATTACK OF THE MAD AXEMAN a šialeného thrash core violence spolku TRIGGER. Doska dostala názov "Fuck porngrind sympathy" a grindové zvieratká na nej majú 6 nenávistných songov, TRIGGER tri.
4.00 €
ATTACK OF THE MAD AXEMAN / WOJCZECH (RSR) [ 7" ]
Tour EP brutálneho grind core a animalgrindu z Nemecka.
4.00 €
BANGSAT / EXOGORTH (Witch bukkake records) [ 7" ]
7 skladieb hlučného old school grindu z Indonézie s EXTREME NOISE TERROR coverom + 4 skladby šialenejších Frantíkov EXOGORTH s PROLETAR coverom. Ultra clear vinyl.
4.00 €
BEER CORPSE – Keg nuts (Give praise records) [ 7" ]
Totálne brutálny a hlasný thrash grind core s metalovými linkami. Niečo pre fandov GRUESOME STUFF RELISH alebo MACHETAZO.
4.00 €
BESTHOVEN / BETON - Different wars .. but still the same victims (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
3 x brazílsky one man dis masaker s DISCLOSE coverom kontra 2 x slovenský Fajtón v tedy ešte novej zostave a s novým zabijáckym "soundom". Peklo!
4.00 €
BESTHOVEN / DIS-K47 (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Studená vojna one man d-beat maniakov z Brazílie a Čiech! Päť skladieb naozaj špinavého dbeat punku s trpkou príchuťou miestnych favél plus na druhej strane dve pecky od Kraťasa (MIDNATT DOD, DISFUNKCE MYSLI, RAW REASON, HUMAN FAULT), ktoré úprimne rozflákali tie od služobne staršieho kolegu.
4.00 €
BESTHOVEN / DIS-K47 LIMIT (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Studená vojna one man d-beat maniakov z Brazílie a Čiech! Päť skladieb naozaj špinavého dbeat punku s trpkou príchuťou miestnych favél plus na druhej strane dve pecky od Kraťasa (MIDNATT DOD, DISFUNKCE MYSLI, RAW REASON, HUMAN FAULT), ktoré úprimne rozflákali tie od služobne staršieho kolegu. Limit na svetlomodrom vinyle s nálepkami.
5.00 €
BETON / SKELETON (Ultima ratio) [ 7" ]
Tri roky omeškaný split konečne držím v rukách. 2x dbeat masaker od bratislavskej stálice a 2x black metalovo jednočlennný krastový horor z Kanady.
4.00 €
BLUE HOLOCAUST / EXPURGO (ZAS records) [ 7" ]
BLUE HOLOCAUST je jeden maník z Francúzska známy z Braindead webzinu. 5x horror gore-grind inšpirovaný hororovými filmami zo 60-tych rokov. EXPURGO sú z Brazílie a mastia old school gore grindcore inferno podobný DEAD INFECTION, PHOBIA alebo REGURGITATE. 4 skladby.
4.00 €
BOILING POINT - Thrash the railroads flexi (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Prekvapenie k okrúhlemu dvadsiatemu katalógovému číslu. Bútleg dema BOILING POINT na štvorcovom priesvitnom flexi vinyle. 7 známych špinavých thrash hc zásekov si teraz môžeš vychutnať aj z vinylu. Ku každej doske je navyše nášivka.
3.00 €
BOLT STEIN / STENCH MASS GENOCIDE (Awesome mosh power records) [ 7" ]
Dve šialené japonské bandy na jednom splite. BOLT STEIN so 6 skladbami vrátane coveru BODY COUNT. SMG na druhej strane s hardcoreovejším poňatím grind core, ale stále s besným zvukom. Štvorcová platňa!
5.00 €
BOMBANGREPP - Maktmissbrukande svin (Skaven) [ 7" ]
Druhý singel švédskej crust core brúsky. Pokiaľ máte rádi KRIGSHOT a TOTALITÄR, je to to pravé! Hrubý, nasraný, špinavý a agresivný náter!
4.00 €
BOMBATOLCSÉR - A bude klid (Ultima ratio) [ 7" ]
Uši drtiaci juhomoravský raw fast crust s dievčenským revom. Šesť skladieb, čiernobiela grafika, na žíhanom vinyle s brutálne prevedeným obalom, na ktorom sa teda papierom nešetrilo. Vonku len 250 kusov!
4.00 €
BOMBATOLCSÉR / CARL GUT (Ultima ratio) [ 7" ]
Na priesvitnom oranžovom vynile o 500 kusoch drhnú brnenskí BOMBATOLCSÉR 3 vály intenzívneho a brutálneho grindcore, zatíľčo CARL GUT ničia ušné bubienky 6 songami (+ cover TELEX) rýchleho a energického grindviolence.
4.00 €
BRODYS MILITIA / W.S.B.S. / NO VALUE / COCKROACH (Psychocontroll) [ 7" ]
Šialený interkontinentálny 4 way split. BRODYS MILITIA z USA s 2 novými thrash core skladbami + coverom od RUPTURE, W.S.B.S. zo Švédska dávajú 4 rýchle a nasrané skladby v dvoch minutách, NO VALUE z Japonska tu majú tiež 2 nové fast core skladby a posledný COCKROACH z Holandska klasika screamo hc. Pekne nakreslený obal!
4.00 €
CAPTAIN CLEANOFF / the KILL (Psychocontrol) [ 7" ]
Smrtiaci split austrálskych grind core rúbaníc! CC s 2 novými songami + coverom od DEFECATION a je to úplná smrť, KILL so 6 novými skladbami. Toto zahrá len máloktorá kapela zo starého kontinentu!
Druhý press na toxicko zelenom vinyle.
4.00 €
CATHETER / ATROCITY EXHIBIT (Bones brigade) [ 7" ]
Stará známa grind core rúbanica zo štátov s coverom od ONSLAUGHT a ešte viac grind core z ostrovov s coverom od MOTORHEAD.
4.00 €
COFFIN BIRTH / TOTAL FUCKING DESTRUCTION / INSOMNIA ISTERICA / SKRUTA (L'è tütt holklor records) [ 7" ]
4 way split grind core zo Švajčiarska, USA, Austrálie a Ukrajiny na jednej placke.
4.00 €
COFFINS - Noise room sessions 2014 (Heavy metal vomit party) [ 7" ]
Tento 7" od Japoncov COFFINS vyšiel na Heavy metal vomit party. Názov nesie "Noise room sessions 2014" a ako už názov napovedá, nahrávalo sa v Japonskom Noise room štúdiu.
6.00 €
COMMODORE 64 / RESTRICTION (Ultima ratio) [ 7" ]
split 7" dvoch nových českých kapiel, a to COMMODORE 64 zo Strakonic, ktorí sypú super rýchly thrash hcpunk trochu v duchu LIMPWRIST a RESTRICTION zo západných Čiech s prísnejším thrashing hardcoreom s coverom NAŠROT navrch.
4.00 €
CONTRAST ATTITUDE / SEE YOU IN HELL (Insane society) [ 7" ]
Zbrusu nové splitko brnenských SEE YOU IN HELL a japonských CONTRAST ATTITUDE. U Brňákov je to už tretí split s kapelou z Japonska (asi najvydarenejšia japonská strana) a naserú do vás 2x hlučný hard core punk s už trochu okukanými zborovými vokálmi. Japonci majú na svojej strane tiež 2 skladby, ale apokalyptického noise d-beatu. Zrážka ANTI-CIMEX a DISCLOSE. Brutálny obal.
4.00 €
CONTROLLED EXISTENCE / HEADLESS DEATH (Dead heroes) [ 7" ]
C.E. je beštiálne powerviolence grindcore komando z Prahy a ich zbrusu nový materiál v podobe 7 nových skladieb vrátane coveru od legendárnych bohov grindcore scény WARSORE. Krátke výbušné songy, kompozične postavené na hutných až beznádejne psychopaticky vyznievajúcich rozjazdoch, prechádzajúce v zbesilo kopajúci násilný grind, gradujúci smrtiacou fastcore klepačkou ... Krátke gitarové väzby a už sa valí ďalšia horiaca guľa drtiaca tvoj ksicht, to sú CONTROLLED EXISTENCE. Výborný sound, skvele okorenený ženským vokálom s kritickými textami. Po splite s ALEA IACTA EST a DAYS OF DESOLATION ďalší výborný materiál. Odkaz legendárnych kapiel ako INSECT WARFARE alebo BLOODY PHOENIX.
H.D. je chaotické násilné grindcore peklo z australského Melbourne, v štýle starých grind kapiel ala EXCRUCIATING TERROR, WARSORE, reznúté death metalovou kudlou. Ich strana prináša 4 nové skladby vrátane coveru od legendárnych VOORHEES. Zbesilá grindcore rúbanica občas padajúca do hlbokých vôd až močiarov, ale vždy sa podarí tak tak uniknúť, strach z toho, čo príde ti nedovolí zomrieť, preto utekáš ďalej pred beštiou, ktorá je ti stále tesne v pätách ... padá ihla a ty s ňou, to sú pekelníci HEADLESS DEATH. Toto sa nedá iba raz, nutí ťa to stále počúvať dookola. Vynikajúci sound i atmosféra materiálu. V kapele nájdeš členov legendárnych kapiel ako ROSKOPP, RORT alebo INTERNAL ROT.
5.00 €
CUT YOUR THROAT / GRIND CRUSHER (No posers please) [ 7" ]
Cut your throat z Grécka tu majú 6 ultrarýchlych výplachov a splachovadiel a kolegovia z Nórska brutálne ťažký grind. Pekný svetlo zeleno biely vinyl.
4.00 €
CYBORG / AFTERNOON GENTLEMEN (RSR) [ 7" ]
Po demokazete prvý vinylový zárez amerických CYBORG, ktorých členov nájdeš aj v kapele WEEKEND NACHOS, ale túto režú viac do fast core a power violence. Inšpirácia SPAZZ, CROSSED OUT a INFEST. AFTERNOON GENTLEMEN sú brutálnou odpoveďou na ešte rýchlejšie kapelky ako DESPISE YOU, HELLNATION alebo INSECT WARFARE.
4.00 €
DANCE OR DIE!!! / P.F.A. (Destroy it yourself) [ 7" ]
Tentoraz maďarský hard core split. DOD hrajú melodický hard core alá COMADRE alebo TOUCHE AMORE, P.F.A. sú rýchlejší, viac do thrash punku. Oba kapely sa tu aj kaverujú navzájom.
3.00 €
DEAD INFECTION / PARRICIDE (Selfmadegod) [ 7" ]
Vyústenie spoočného priateľstva poľských kapiel, ktoré hrajú viac než 25 rokov: DEAD INFECTION so štyrmi novými songami čistého goregrindu, PARRICIDE kontrujú tiež so štyrmi skladbami, ktoré sú viac do grindu.
4.00 €
DIS-TANK - Hardcore d-beat bruisers volume one (Mono canibal) [ 7" ]
Desať rýchlych a priamych skladieb od noisy dbeat hard core z ostrovov s vokálom od Jamesa Scotta z the DOMESTICS.
4.00 €
DISCARD - Death from above (Insane society) [ 7" ]
Dolis klasického 7" od pioniérov švédskeho d-beat hardcore punku. DISCARD bol založený v raných osemdesiatych rokoch členmi MOB 47, PROTEST BENGT (Ake, Chrille) a AGONI (Per). Bola to jedna z prvých švédskych kapiel inšpirovaných DISCHARGE - v neskorších rokoch nasledovaná armádou ďalších d-beat kapiel. EP "Death from above" pôvodne vyšlo v roku 1990 na labely Jesus kudd records a o dolis sa o mnoho rokov neskôr postarali Rodel records. Na singly nájdete šesť priamočiarych skladieb ovplyvnených "Hear nothing..." érou DISCHARGE. DISCARD mimo tohto singlu ešte vydali v roku 1985 demokazetu (odkiaľ všetky skladby pochádzajú), potom veľkú dosku "Four minutes past midnight" a majú i zárez na kompilácii "Really fast vol 3. Insane society verzia 2015 vychádza s novým obalom tlačeným ručnou sieťotlačou.
4.00 €
DISCHARGE - Decontrol (Havoc) [ 7" ]
Reedícia klasického singlu z najlepších rokov kapely na americkom vydavateľstve Havoc s pôvodným obalom a etiketami. Decontrol, It's no TV sketch, Tomorrow belongs to us.
4.50 €
DISCHARGE - Fight back (Havoc) [ 7" ]
Reedícia klasického singlu z najlepších rokov kapely na americkom vydavateľstve Havoc s pôvodným obalom a etiketami. Fight back, Wars no fairytale, Always restrictions, You take part in creating this system, Religion instigates.
4.50 €
DISCHARGE - Never again (Havoc) [ 7" ]
Reedícia klasického singlu z najlepších rokov kapely na americkom vydavateľstve Havoc s pôvodným obalom a etiketami. Never Again, Death dealers, Two monstrous nuclear stockpiles
4.50 €
DISCHARGE - State violence state control (Havoc) [ 7" ]
Reedícia klasického singlu z najlepších rokov kapely na americkom vydavateľstve Havoc s pôvodným obalom a etiketami. State violence state control, Dooms day.
4.50 €
DISCORDANCE AXIS / COSMIC HURSE (fanclub) [ 7" ]
Ďalší split amerických grindovcov DISCORDANCE AXIS s ich ešte hlučnejšími kolegami COSMIC HURSE. Doska pôvodne vyšla v roku 1992, toto je bútleg z roku 2011.
4.00 €
DISKOBRA - A Diskobra visszatér (Aback distribuce [ 7" ]
Špinavý raw d-beat crust punk z Maďarska s textami v rodnom jazyku so sociálnym zameraním a ex členmi HUMAN ERROR, inšpirovaný švédskými kapelami 80-tych rokov ako MOB 47, PROTES BENGT alebo DISCARD so štipkou fínského punku, pripomínajúci spevom staré klasiky ako KAAOS alebo TERVEET KADET. Vlastným štýlom tak trochu ojedinelá kapela, úplné krupobitie! Materiál pochádza z ich demo kazety vrátane dvoch piesní zo split CD s DISPLEASE. Osem jedovatých piesní na čiernom vinyle s bielymi, mliečnými cákancami v náklade 500 kusov s vnútrakom a obalom tlačenom na tuhom papieri.
4.00 €
DISTAX / BARNEY GUMBLE / BASAL BANAR / HOPSASALA / RÚBANISKO / NIČITEĽ (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
6 way split slovenských crustových a HC kapiel. Na Slovensku to stále nezdochlo!
DISTAX - crust, ktorému nie sú cudzie pazvuky od MARTYRDOD.
BARNEY GUMBLE - rýchlo a nasrane píčo!
BASAL BANAR - toxický trojpohlavný grind crust.
HOPSASALA - šaľený severský chrúst.
RÚBANISKO - toto nie je crust!
NIČITEĽ - hypnotické bass´n´drum core trio.
Každá kapela má svoju vlastnú farbu (žltá, oranžová, červená, zelená, modrá alebo fialová), tak si môžeš vybrať ty vinylový rasista!
3.50 €
DOUBLE ME / HAN SOLO (Vleesklak) [ 7" ]
Krute nasraná power violence bitka z Talianska. Modrý marbled vinyl.
3.50 €
EMBALMING THEATRE / MESRINE (Power it up) [ 7" ]
3 brutálne goregrindovice od švajčiarskych veteránov a 4 songy od kanadských grindovým majstrov.
4.00 €
ENTRAILS MASSACRE / MESRINE (Uranium overdose) [ 7" ]
Prvý počin nového slovenského vydavateľstva Uranium overdose (ex Trenchcore records) split 7" ENTRAILS MASSACRE / MESRINE: nemecký grind core aktívny od ranných 90-tych rokov versus kanadský grindoví masoví vrahovia. Modro priesvitný splatter. Veľmi slušné!
4.00 €
Evacuate - Endless war (Voltage) [ 7" ]
Prvé EP amerických a už dobre ostrieľaných punx Evacuate. O tom, že sa nejedná o žiadnych začiatočníkov hovorí fakt, že spev obstaráva Mike Virus, ktorého môžete poznať z kapiel the Virus nebo Cheap sex a šesť strún drhne Karlos, ktorý skôr hrával s Lab Rats. Presne v tomto duchu sa nesie aj tento singel. Ostrý zvuk, priamy ťah na bránku, chytľavé, ale pritom dosť přísne refrény... Na tomto EP nájdeš 3 zbrusu nové songy z roku 2010 a ešte song "Sniper", ktorý vyšiel na ich prvej "s/t" doske, ale na EP je novo nahraný. Grafika sa nesie v klasickom štýle vojnového prostredia a fotiek kapely.
1.00 €
EVIDENCE SMRTI / BRUNNER TODESMARSCH (DIY) [ 7" ]
Dve skladby pekelného metal punku versus 6 skladieb nultra nihilistického hardcore punk bordelu z Brna a okolia, proste zlo!
4.00 €
FKS / HEWHOCORRUPTS (Take it back) [ 7" ]
FKS hrajú heavy hard core ovplyvnení IRON MAIDEN. HEWHOCORRUPTS zase veľmi rýchly grindcore s členmi KUNGFU RICK. Biela placka.
4.00 €
FRANKLIN LAKES - Running all the red lights (Samuel records) [ 7" ]
Naliehavé melodické emohc zo Švédska. Hudobne niekde medzi LAST DAYS OF APRIL a ONLY IF YOU CALL ME JONATHAN, ktoré si musí každý zamilovať.
2.00 €
FYASCO - Pod nechtom býva najväčšia tma (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Chaotica hard core power violence s priamymi textami, ale aj s hraním sa so slovíčkami a dvojzmyslami. Chlapci z kapiel DOWNSTREAM, MENTAL TENSION alebo MACUMBA si šňupli rozdrvené črepy z fľaše dopitej borovičky a pomaznali sa so svojimi nástrojmi. Žiadne veľké hranie, iba úprimnosť a krvavý nôž vo vrecku od vinných obetí.
4.00 €
FYASCO - Pod nechtom býva najväčšia tma LIMIT (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Chaotica hard core power violence s priamymi textami, ale aj s hraním sa so slovíčkami a dvojzmyslami. Chlapci z kapiel DOWNSTREAM, MENTAL TENSION alebo MACUMBA si šňupli rozdrvené črepy z fľaše dopitej borovičky a pomaznali sa so svojimi nástrojmi. Žiadne veľké hranie, iba úprimnosť a krvavý nôž vo vrecku od vinných obetí. 51 kusový limit so zlatým vinylom, farebným obalom a samolepkou.
5.00 €
GRIDE / ABORTION (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Česká fast core špička versus slovenskí grindoví praotcovia.
4.00 €
GRIDE / ABORTION - LIMIT (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Česká fast core špička versus slovenskí grindoví praotcovia. 100 kusový limit na ručne číslovanom trojfarebnom vinyle s nálepkami. Za chvíľu nebude.
6.00 €
GRIDE / THEMA 11 (Insane society) [ 7" ]
GRIDE s dvoma novými skladbami a psycho coverom Žiletky od PSÍCH VOJAKOV ako poctavšetkým undergroundovým kapelám komunistickej éry. THEMA ELEVEN má na druhej strane svoj posledný song - prerábku melódie z filmu Vtedy na západe. Raz bude táto doska klasikou.
4.00 €
Grind crusher / Haemophagus (diy cooperacy) [ 7" ]
Nórsky old school grind core a sicílsky horor death grind power.
1.00 €
HARD CHARGER - Chrome lord (Dingleberry) [ 7" ]
6x nadupaný DISCHARGE / MOTORHEAD fast crust n roll z Kanady známy z turné aj v našich končinách.
4.00 €
HELLISHEAVEN / WEALD (Rauha turva) [ 7" ]
Death metal crust ala BOLT THROWER. Poland vs USA. Green wax.
4.00 €
HIBAKUSHA / HIROSHIMA NIGHTMARE (Rawzine) [ 7" ]
Farebný obal s textami, čierna doska, samolepka a vložený preklad textov do angličtiny. Na strane HIROSHIMA NIGHTMARE nájdete jeden megatemný thrash punkový zárez, druhá strana sekunduje piatimi atomovými výbuchmi tria HIBAKUSHA. Limit 300 kusov!
4.00 €
HOMOCONSUMENS / AD CALENDAS GRAECAS (Impregnate noise laboratories) [ 7" ]
8x klasický HOMOCONSUMENS, tentoraz s viac noise zvukom. Na druhej strane zas AD CALENDAS GRAECAS podáávajú 3 krát rýchlejší hc punk rock. Pekný búklet + pohľadnice vo vnútri platne. Pamätá si ešte niekto tieto kapely?
3.50 €
HORSEBASTARD / RAGEOUS INTENT (Vleesklak) [ 7" ]
Extrémny blast fast core z Liverpoolu versus bombardovanie old school grind coreom z Madridu.
4.00 €
HUMAN ERROR - 10 reasons to kill your boss and destroy the whole world (Total addiction) [ 7" ]
10 skladieb od neúnavných crust grinderov z Budapešti. Veď to už poznáš.
4.00 €
HUMIT / ABORTION / ALEA IACTA EST / SEDEM MINÚT STRACHU / KUMURU / PASKUDA (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
6 way split slovenských noise core a grindových kapiel. Na Slovensku to stále nezdochlo!
HUMIT - noise grind zahraný chovancami z pavilónu psychiatrie Martinskej nemocnice1
ABORTION - veteráni slovenskej grind core scény, celoslovenský problém.
ALEA IACTA EST - grind inferno z juhu Slovenska v štýle DISRUPT, vonku tri sedmičky.
SEDEM MINÚT STRACHU - noise core v podaní Jana z IDIOTS PARADE, Riša zo SANGRE DE CRISTO a Rada Kaza. Bordel!
KUMURU - funky emo jazz power violence od mocného Fera Differenta a priateľov šošovicovej nátierky.
PASKUDA - total fast core námrd aus Banská Bystrica.
Každá kapela má svoju vlastnú farbu (žltá, oranžová, ružová, červená, zelená alebo modrá), tak si môžeš vybrať ty vinylový rasista!
3.50 €
INDOCTRINATE – ... and all hail to progress and efficiency (Profane existence) [ 7" ]
Silne politický hard core crust s miernymi metalovými presahmi z Rakúska s veľmi peknými konzumentskými kolážami na obale a v búklete.
4.00 €
INKWIZYCJA - Slowo (NNNW) [ 7" ]
5 nových skladieb prvej punkovej kapely INKWIZYCJE, ktorá ako prvá v Poľsku vydala LP u nekomerčného labelu. Poetické, ale stále dravé texty.
4.00 €
INSOMNIA ISTERICA - Alcoholarchy (L'è tütt holklor records) [ 7" ]
Samostatná sedmička švajčiarskych grinderov. 9 grind punkových skladieb spievaných po taliansky na toxicky zelenom vinyle.
4.00 €
IRON MERDA / FRACÁS ABSOLUT (Old kids brigade) [ 7" ]
2x dis punk z Malorky.
4.00 €
IRRITATION - Socialrealismen (Mono canibal) [ 7" ]
Štyri skladby hrubého crust coru v štýle SKITSYSTEM / WOLFBRIGADE. V zostave s členmi PASSIV DODSHJALP, ASYLIUM alebo KRONISK MISANTROPI. Mastroval Kenko v Communichaos štúdiu (KRIGSHOT, MEANWHILE, DISCHANGE, ..)
4.00 €
JACK / BOMBATÖLCSÉR (Raw zine) [ 7" ]
Po štyroch skladbách od oboch kapiel. BOMBATÖLCSÉR po svojom debutnom deme "A bude klid", ktoré vyšlo na MC a následne i na luxusne prevedenom EP, servírujú nové crust-grind válce, ktoré ťa zostrelia skôr než zistíš, ako sa správne vyslovuje ich krkolomný názov. Na druhej strane ťa čaká grind rúbanica od Maďarov JACK, ktorí už nejaký ten piatok válcujú nekompromisný old school grindcore. V našich končinách je ich vlnobitie dostatočne preverené, tak na čo ešte čakáš? Naviac obe kapely v jednom songu coverujú svojich kamarátov z druhej strany. Vyšlo na zelenom vinyle.
4.00 €
Jonee eartquake band / Cryptics / Nasty / Ear bleeds (Subterranean) [ 7" ]
4 way split mix rôznych pank rockových bánd. the Jonee eartquake band (punk rock z amerického Manchestru), the Cryptics (punk rock v klasickom strihu), the Nasty (thrash attack) a the Ear bleeds (rýchly street punk). To všetko ešte na sivom marble vinyle.
1.00 €
JUST DIE! - Since the day we were born (Goodwill) [ 7" ]
6x hard core, ktorý ti svojou energiou vybije zuby v štýle HAVE HEART, RUINER a PAINT IT BLACK. Červený vinyl.
1.00 €
KAMORRAH / CRANI SEPTIC (Chaos 666) [ 7" ]
5 skladieb ultra šialeného grindu versus CRANI SEPTIC z Barcelony a ich neotrlá verzia grind core, ale s mierne metalovým vplyvom.
4.00 €
KRONISK MISANTROPI / WAARFACE (Phobia records) [ 7" ]
Štyri zadoknakopávajúce d-beat punk biče od švédskych punks KRONISK MISANTROPI versus dva hrubé d-beat crust songy od texaských WAARFACE. Pre fans ANTI CIMEX, WARVICTIMS, CRUDE SS alebo MOB 47 povinnosť!
4.00 €
KRÜGER (Nuclear madness) [ 7" ]
Po samostatnom EP "Ruku v ruke s pokrokom" a split EP s Peruáncami LOS REZIOS prichádza pražská sebranka KRÜGER zničiť vaše ušné bubienky s ich raw crustom s dvomi vokálmi na svojom druhom samostatnom EP bez mena, ktoré vychádza za medzinárodnej spolupráce 12 labelov. Okrem výprasku z drážok sa môžeš tešiť na biely vinyl a o predný obal sa postaral Igel z W.H.A.T., ktorých si mal možnosť vidieť tento rok na Punx picnicu. Nahrávka opäť z Hellsoundu.
4.00 €
KUNTA KINTE / KASCHORROW WICIADOS (Schmeichel 666 kabinett) [ 7" ]
Split 7" pražských naozaj hlučných speed punkerov KUNTA KINTE a rakúskeho thrash punku KASCHORROW WICIADOS. Namiesto obalu taštička z nášiviek.
4.00 €
LIFE POSSESSION - Miliony let (Aback) [ 7" ]
Nový materiál crust punk raw d-beat kapely inšpirovaný škandinávskou a anglickou školou 80-tych rokov s covermi od KAAOS a TOTALITAR. So skreslene špinavým až ľahko noisovým zvukom v doprovode dvoch gitár s lyrikou oslavujúcou zánik sveta. Posledná bodka kapely na oranžovo - modrom vinyle.
4.00 €
LIVIA SURA / HAZARDER (Neanderthal stench) [ 7" ]
Blackened crust punk z Rumunska s členom PAVILIONUL 32 versus primitívny doom z Chorvátska. Temno a zlo zvíťazili.
4.00 €
LYCANTHROPHY / CHIENS (Grinding rebellion) [ 7" ]
Ani jednu kapelu netreba vo fast coreových kruhoch veľmi predstavovať. Desať vypaľovačiek extrémneho grindcore v maximálnom nasadení.
4.00 €
LYON ESTATES - Come mille altre volte (Goodwill) [ 7" ]
Nasraný a rýchly hard core z Talianska. V kapele nájdeš členov BANxTHIS, LEARN, the GUILT SHOW, INGEGNO, DISSONANZA, THIS COMING FALL.
1.00 €
MACHETAZO / RAS (Equinox) [ 7" ]
Mocný death grind MACHETAZO, hrajúci už od roku 1994 tu má cover od MORTICIAN a jeden song z albumu "Ruin". Ich krajanov RAS by si mal poznať zo splitka s ALEA IACTA EST a na svojej strane majú dve temnejšie grindovice.
4.00 €
MAKABERT FYND / FEAR OF EXTINCTION (Cestou na hřbitov) [ 7" ]
K spoločnému česko-nemecko-slovenskému turné Švédov MAKABERT FYND s českými FEAR OF EXTINCTION, vychádza v spolupráci šiestich českých labelov spoločný 7" vinyl. Doska je vylisovaná v 500 kusoch, z toho 100 je na bielom vinyle zabalených do sieťotlačových a ručne číslovaných prebalov. FOE sa stále viac zapisujú do histórie českého d-beat hardcore, ich živé vystúpenia bývajú nekontrolovateľnou hradbou deštruktívneho hluku, ktorá k tomuto štýlu patrí a nie inak je tomu i na predchádzajúcich nahrávkach, ktoré si získavajú i veľmi dobré hodnotenie i za hranicami ČR. Švédsky spolucestujúci sú veľmi silným a ostrieľanými partnermi, na cesty i vinyl. Niektorých členov kapely môžeš poznať z TOTALITÄR, SKITSYSTEM alebo DISPENSE, mnoho iste vypovedá už samotná diskografia tejto raw punkovej rozbušky, ktorá za cca 8 rokov existencie kapely číta tri veľké dosky, jeden 12" split a šesť 7". Kvantita nie je kvalita? Nie vždy tomu tak musí byť.
4.00 €
MALCONTENT - A conclave of connivers (Phobia records) [ 7" ]
Čo sa tak asi môže stať, keď sa v jednej kapele zíjdu členovia AVSKUM, DISSEKERAD, HELLKONTROLL a the NATURE? Správne! MALCONTENT! Alebo nová švédska dbeat punk akvizícia zložená z veteránov scény. Pokiaľ máte radi klasický käng alá TOTALITAR alebo ANTI CIMEX napáchnutý DISCHARGE nie je čo riešiť.
4.00 €
MANGLE / BITE DOWN (Vleesklak) [ 7" ]
Veľmi krutý power violence z Anglicka a Belgicka. Mramorová platňa.
4.00 €
MASSACRE DIVINE - Beijando a morte (Nuclear fear) [ 7" ]
Fofao Discrust (BESTHOVEN) a Jo (GERM ATTAK) spojili svoje sily a nahrali štyri songy ako vypadnuté z obdobia DISCHARGE z singlov "Realities of war" a "Fight back".
4.00 €
MATKA TERESA / SYNTAX (83 records) [ 7" ]
Rýchly grindy violence od squaterov z Holandska, ktorí majú na konte kopec splitov a grind core turbo z Los Angelies.
4.00 €
MENTAL TENSION - Demo (Uranium overdose) [ 7" ]
6 skladbové demo slovenskej hardcore punk kapely MENTAL TENSION, kde nájdeš tváre známe z kapiel ako BOILING POINT, DOWNSTREAM alebo FYASCO. Nahrávka vychádza ako jednostranný 7" lathe cut v limitovanom číslovanom 50 kusovom náklade.
4.00 €
MESRINE - Bad seed... spoiled blood (Uranium overdose) [ 7" ]
Nečakaj nič iné ako totálny nekompromisný grind masaker! 7 nových brutálnych songov za menej ako 8 minút na 45 otáčkach. Vychádza v limitovanej edícií 520 ručne číslovaných kusov na modro-fialovom splatter vinyle, ktorý sa viac než vydaril. Jednoducho povinnosť pre všetkých grindcore maniakov.
4.00 €
MESRINE / DEBONED (Bringer of gore) [ 7" ]
Kanadských grindových mäsiarov MESRINE hádam nikomu, čo sa aspoň trochu pohybuje v extrémnejších vodách predstavovať netreba. DEBONED sú tiež z Kanady a je to ich vinylový debut, na ktorom predstavujú svoj IMPETIGO / RIGHTEOUS PIGS štýl.
4.00 €
MESRINE / GOD (Addiction to war) [ 7" ]
Old school grind mäsiarina versus bublajúci gore grind, obe z Kanady. Červený vinyl.
4.00 €
METH DRINKER / DEAD INSTRUMENT (Drop out) [ 7" ]
Sludge z Nového Zélandu v štýle NOOTHGRUSH alebo DYSTOPIA na splite s dánskymi brutálnymi grindermi, ktorí to ťahajú do kapiel ako the KILL alebo ASSUCK.
4.00 €
MIND AS PRISON - Maryland grindcore (To live a lie) [ 7" ]
Brutálny grind s metalovejším zvukom zo štátov s coverom od SICK OF IT ALL.
4.00 €
MOB 47 - Flexi (Insane society) [ 7" ]
Flexi 7", ktorý obsahuje päť skladieb: 1. song "Carnival in Rio" nahraný hneď prvý víkend po znovuzrodení MOB 47 v roku 2005. Songy "Kärnvapen attack", "Rustning är ett brott", "Res dig mot överheten" a "Var värld" sú nahrané pred EP "Kärnvapen attack" s Per-om (DISCARD, AGONI) za mikrofónom, ktorý bol v kapele iba krátku dobu a neodoral s kapelou žiaden koncert. K dispozícii biele fólie.
4.00 €
MOB 47 - Kärnvapen attack (Insane society) [ 7" ]
Dolis klasického švédského hardcore punk sedempalca z roku 1984. Deväť rýchlych a nasraných skladieb! Ručne tlačený sieťotlačový obal a vnútro. Narozdiel od edície na Havoc vychádza s alternativnym obalom použitým v roku 1989 pri dolise na Uproar records.
5.00 €
MORGUE PLEINE (Ainu records) [ 7" ]
Poriadny diy grind fukot z Francúzska s deviatimi psycho-somatickými zásekmi.
4.00 €
MORSA / BRÜNNER TODESMARSCH / AGE OF DEATH (Ultima ratio) [ 7" ]
V tichosti vyšiel na Ultima ratio dlho očakávaný a priravovaný 7" split kapiel MORSA, BRÜNNER TODESMARSCH a AGE OF DEATH. Pokiaľ nie si lokálny juhomoravský fanúšik, zaisto oceníš info - všetko to sú kapely z Brna, respektíve Brnenska a mydlia temnú stranu punku. Crust, trochu metalu a finopal! Nahrané v Hellsounde a Sonidos, a všetko v parádnom obale s rozvinutým papierovým fetišom ako je u Ultima ratio zvykom.
5.00 €
MYTERI / BORN FOR SLAUGHTER (Phobia records) [ 7" ]
Švédsko - macedónsky split dvoch kapiel, ktoré hrajú temný hardcore crust v štýle TRAGEDY / FROM ASHES RISE. Zatiaľčo Švédi na to idú z tej temnejšej stránky, macedónska kapela vo svojej produkcii riadne priostruje až k takmer klasickej škandinávskej d-takt produkcii. Každopádne po vrelo prijatom debute MYTERI a skvelých nahrávkach BORN FOR SLAUGHTER je tu ďalšia porcia pre crust, hardcore a d-beat maniakov.
4.00 €
NO SLOGAN - Daggers (Thought crime) [ 7" ]
3 skladby pomalého a ponurého hc, ktorý sa hral v Chicagu na začiatku 80-tych rokov v štýle NAKED RAYGUN a ARTICLES OF FAITH.
3.50 €
NOISEAR / DEAD CHURCH (Jerk off records) [ 7" ]
NOISEAR svoju stranu nahrali cez turné CAPITALIST CASUALTIES / VOETSEK a SKARP, takže asi netreba písať v akých vodách sa pohybujú. Napíšem len, že je to čistá esencia grind core bez zbytočných efektov a kokotín. DCH sú späť so 6 nasranými grind violence songami v štýle LACK OF INTEREST alebo SHITSTORM.
4.00 €
NULLA OSTA / ZAPRTI ODDELEK (Neanderthal stench) [ 7" ]
Neprehľadnuteľný balkánsky split. Načo gitaru, ak máš dve zdistortované basy? To je prípad NULLA OSTY z chorvátskej Puly, ktorí hrajú temný dis crust. Na druhej strane rýchly slovinský metalový grind violence s členmi ANAEROBA, HOMO HOMINI LUPUS, NULLA OSTA a MOZAK.
4.00 €
OPPENHEIMER / CRY OF HUMANS & the NOBODY (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Na jednej strane krutý a extrémny violence hard core s ešte krutejšími textami, na druhej šialená noise masturbácia. Svoju kópiu z 15 kusovovej verzie Totalitarianism still continues spálenej zeme (alebo človek si zaslúži túto planétu)
Otázka pre elektrikárov znie: "Kolik má Národní odpor ohmů?"
6.00 €
P.L.F. / DOWNTRODDEN (ZAS records) [ 7" ]
P.L.F. - šialený grind core z USA, 2 nové skladby + 2 AGATHOCLES covery. DOWNTRODDEN zo Srbska hrajú old school grindcore s brutálne rýchlymi naprogramovanými bicími. 6 brutálnych skladieb + AGATHOCLES cover.
4.00 €
Paranoid visions - Strobelight and torture (Strawberry punx records) [ 7" ]
Ty vole, fajný anarchopunk rock z Írska! Doska je o nešťastí, ktoré sa stalo v roku 1981 na Valentína, kedy v nočnom klube uhorelo 48 ľudí, pretože na požiarných východoch boli visiaci zámky. Do dnešných dní nikto nevysvetlil a neospravelnil tento prípad. Pekný farebný artwork.
3.00 €
PARTIYA / AGATHOCLES (No bread! records) [ 7" ]
Bieloruskí crust grinderi v sedempalcovom súboji s blegickou mince core mašinou.
4.00 €
PAST (Samuel records) [ 7" ]
Štvorskladbové demo poľských post punkáčov. Druhý press na ultra clear vinyle alebo k dispozícii aj prvý na čiernom.
5.00 €
PER CAPITA / DOOMSISTERS (Dingleberry) [ 7" ]
Nemecko - francúzske crust grindové priateľstvo vylisované do ôsmych skladieb do sedempalcovej dosky.
4.00 €
PICK YOUR SIDE - Snake and ladders (RSR) [ 7" ]
Už druhá doska Jeffa Beckmana z HAYMAKER a LEFT FOR DEAD ako speváka a Johnnyho Ibaya z FUCK THE FACTS ako gitaristu. Tentoraz stavili viac na rýchlosť a priamočiarosť. 5 nových songov a cover od NEILA YOUNGA.
4.00 €
PICK YOUR SIDE - Survival prayer (RSR) [ 7" ]
PICK YOUR SIDE je nový štúdiový projekt Jeffa Beckmana z HAYMAKER a LEFT FOR DEAD ako speváka a Johnnyho Ibaya z FUCK THE FACTS ako gitaristu. 10 skladieb lo-fi thrash hard core pre fanúšikov oboch kapiel.
4.00 €
POWERxCHUCK / ANF (Mono canibal) [ 7" ]
Bitka power violence hard core kapiel z Talianska a Austrálie, deväť plus sedem songov.
4.00 €
PRISONER 639 / GORGONIZED DORKS (Vleesklak) [ 7" ]
Noisy power violence od anglicko - belgických PRISONER 639 v štýle CROSSED OUT a hard noise core chŕliči zo slnečnej Kalifornie.
4.00 €
PRISONER 639 / STEVExJOBS (Vleesklak) [ 7" ]
Anglicko - belgický power noise violence core duo PRISONER 639 a argentínsky experimentálny fast violence punk STEVExJOBS.
4.00 €
PRŮMYSLOVÁ SMRT / TCHENDOS (Popes ass) [ 7" ]
Průmyslovka vás tu posadí na prdel šiestimi nevydanými songami z roku 2012, ktoré by bola naozaj škoda nechať len tak ľadom a nezvečniť ich v drážkach. Pražákov TCHENDOS asi veľa ľudí z hc/punk prostredia nepozná, o to väčší máte dôvod si ich jediný song na desce "Dnes naposled" niekde vypočuť a prípadne si dosku zohnať.
4.00 €
PUTAS MIERDAS - Extinction (Trabuc) [ 7" ]
Tri melodické punkové skladby z Mexika v strednom tempe na červenom plaste.
4.00 €
RABIES / KLUTZ (Ultima ratio) [ 7" ]
Split dvoch ostrieľaných power violence kapiel z Čiech s obalom vo formáte rozkladacieho leporela z recyklovaného papiera so sieťotlačou.
4.00 €
REGURGITATED INNARDS - Feeding the abominable (Vulgar records) [ 7" ]
Šialene rýchly a chorý old school grind core s členmi USURPRESS zo Švédska. 12 nekompromisných zabijáckych skladieb pre fanúšikov REPULSION, MACHETAZO alebo ranných REGURGITATE.
4.00 €
REPULSIONE / SMG (NHDIYSTREC) [ 7" ]
Taliansky prevarený fastcore grind na splite s malajzískymi noisegrind žrútmi. Farebný vajnyl.
4.00 €
REPULSIONE / TERROR OF DYNAMITE ATTACK (Pan del muerte records) [ 7" ]
Taliansky dvojbasový fast grind core masaker na splite s nezničiteľným brutálnymi indonézskymi grind teroristami.
4.00 €
RÚBANISKO - Keď zvoní kosa / Čistý hnev (Burina records) [ 7" ]
Je to klasický nemoderný oldschool singel do jukeboxov, 45rpm, veľký stredový kruh, A-side, B-side. zvuk od Vomitor sound, obal od BurinArt/BBRK, foto od Maya Duljevič a dva existenciálne songy plné zmaru a hnevu. Náklad 333ks na čiernom vinyle.
4.00 €
RÚBANISKO / CHEAP TALK (Burina records) [ 7" ]
Dáša so svojim nihilistickým bigbítom versus pohodový osemdesiatkový hard core punk s členmi BARNEY GUMBLE a the CITADEL.
4.00 €
RUPTURE / NECROCANNIBALISTIC VOMITORIUM (Horns & hoofs) [ 7" ]
Jednostranný split so živákom so skvelým zvukom od austrálskych punkových kaskadérov a dve mršiny od ukrajinských gore grinderov. Druhý press na priesvitnom zelenom vinyle.
4.00 €
SECRET POLICE - They´re everywhere (Crapoulet) [ 7" ]
Amíci z New Jersey a ich hard core alá ranný BLACK FLAG.
3.50 €
Seditius / Antares (Subwix) [ 7" ]
Taliansko-anglický split, klasické hc vydanie, farebný obal, pekná oranžovo priesvitná doska a rýchla muzika. Tentokrát reznuté trochu viac do starého rock´n´rollu.
4.00 €
SETE STAR SEPT / ANXIETY DISORDER (Vleesklak) [ 7" ]
Totálne noise grind coreové besnenie od Japoncov versus grind coreová precvičovanie alebo opakovanie je matkou múdrosti z Belgicka.
3.50 €
SETE STAR SEPT / JUCIFER (Deaf death husky) [ 7" ]
Sedem nových skladieb japonského noisecore si to rozdáva s dvomi pomalšími až sludge grindovými skladbami od Amíkov JUCIFER.
4.00 €
SETE STAR SEPT / SHITFUN (Bringer of gore) [ 7" ]
Ďalšia porcia kvalitného hlubu od Bringer of gore records. Aktívne japonské duo SSS snáď poznajú už aj tvoji susedia, ale SHITFUN pre nich budú možno veľkou neznámou. Brazílska verzia MESRINE, zabijácka grind mäsiarina.
4.00 €
SHEEVA YOGA / KUMURU (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
SHEEVA YOGA sú starí štramáci (kopec split 7", CDčiek a dve LP) v českých power violence luhoch a hájoch, takže ich predstavovať nemusím. KUMURU tiež nie sú žiadni nováčikovia, pod taktovkov Fera z Different records, SOUND OF QUALM a POSLEDNÝCH DECEMBROVÝCH DNÍ hrajú vo trojici brutálny prasopal. Posúď sám, či sa z tejto dosky nezblázniš. Náklad je len 200 kusov s ručne robeným obalom.
3.50 €
SHITSTORM / the GENTLE ART OF CHOKIN (RSR) [ 7" ]
SHITSTORM z Miami do teba naložia grind core smršť a dorazia ťa GAOC - thrash & powerviolence torpédo z Hamburgu.
4.00 €
SICK FUCKING O / WHITE MALE DUMBINANCE (RSR) [ 7" ]
SFO z UK hrajú rýchly thrash power violence. V kapele nájdeš členov VOORHEES, MEATLOCKER, DEAL WITH IT a CLOSURE. WHD sú z opačnej strany zemegule, z nového Walesu v Austrálii a a hrajú tiež zabijácky power violence v štýle CROSSED OUT alebo SPAZZ!
4.00 €
SICK/TIRED / LYCANTHROPHY (Uranium overdose) [ 7" ]
Opäť ďalší pekne spracovaný vinyl od Uranium overdose. Amíci majú na svojej strane 6 skladieb zvečnených počas Maryland Deathfestu, Češi päť skladieb nahraných v máji tohto roku. Fialovo - žltá lentilka.
4.00 €
SIDETRACKED / GAZ-66INTRUSION (RSR) [ 7" ]
Deväťkrát rýchla fast core / power violence nakládačka v štýle NO COMMENT alebo CROSSED OUT od SIDETRACKED. Na druhej strane tohto pekného farebného plastu sú Ukrajinci GAZ-66INTRUSION (debut na 625 rec!) so šiestimi masakrami + coverom od CROSSED OUT. Pre fandov Slap a ham records Vianoce!
4.00 €
SIN LOGICA - Riff in peace (Rinderherz records) [ 7" ]
Klon MOTORHEAD zmiešaný so štipkou crustovej špiny. Odporúčam pre fandov INEPSY.
4.00 €
SIX BREW BANTHA / AGITATE (Witch bukkake records) [ 7" ]
Kanadský šialený fast grind core nášup na splite s grind core duo drtičkou z Minneapolis.
4.00 €
SIX BREW BANTHA / SUFFERING MIND (Halo of flies) [ 7" ]
Kanadský šialený fast grind core nášup na splite s poľskými grinderovcami.
4.00 €
SKUNK / EXISTENCH (Outrageous defecation records) [ 7" ]
Splti kanadských kapiel SKUNK a EXISTENCH. Prasácky grind crust a grindoví veteráni dobre známi u pamätníkov zo split sedmičiek s DREAD 101, NEEDFUL THINGS alebo split kazety s MOČOVÝ KHAMENI a ČISTOU RYŽOU.
4.00 €
SLAVERY / HOW LONG? (Ultima ratio) [ 7" ]
Sliezke crust komando, veteráni scény HOW LONG? versus mladá pražská d-beat punková krv SLAVERY. Pekelné spojenie a pekelná nahrávka
4.00 €
SMG / NECROCANNIBALISTIC VOMITORIUM (Horns & hoofs) [ 7" ]
6 krát old scholl grind z Malajzie známy z mnohých splitov vs. 3 krát ukrajinský goregrind.
1.00 €
SOCIAL CRISIS / MATKA TERESA / ULTIMO RAUSEA / CONTROLLED EXISTENCE (Halvfabrikat) [ 7" ]
Kým ostatné kapely chcú hneď vlastný album, tieto štyri kapely mali inú ideu: rôznorodý 4 split EP, na ktorom nájdeš crustcore z Poľska, fast thrash z Japonska, holanských squaterov hrajúcich grinding crust a fast core z Čiech.
4.00 €
SOIL OF IGNORANCE - Dealing with the remains (Deaf death husky) [ 7" ]
Samostatná EPka sonického násilia z kanadského Quebecu. Deväť skladieb power grindového šialenstva, ktoré ti rozbijú dekel!
4.00 €
SPASTIX - Drecks vieh youth (Matula records) [ 7" ]
Debut novej kapely z Lipska, z Nemecka. SPASTIX ti naservírujú 8 skladieb explozívneho hardcore punku od kapiel ako REAGAN YOUTH, NEGATIVE APPROACH alebo POISON IDEA.
1.00 €
SPOSA IN ALTO MARE / DEPROGRAMMAZIONE (Aback) [ 7" ]
Grind punk na plné obrátky versus grind ovplyvnený metalom. Obe z Talianska.
2.00 €
STOLEN LIVES - Spal svou vlajku (Ultima ratio) [ 7" ]
Druhý sedempalec STOLEN LIVES s klasickou parádnou thrash jazdou. 6 skladieb.
3.50 €
STOLEN LIVES / RAPSÖD (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Český thrash útok! Dve spriatelené dnes už ostrieľané kapely, dve skladby na každej strane. Určite poznáš zo spoločných koncertov, ak nie, tak RAPSÖD určite so splitka s PRŮMYSLOVOU SMRTÍ a STOLEN LIVES zo splitiek z TIME OF MY LIFE, sólo sedmičky a splitiek s brazílskymi D.F.C. s LAHAR! Ak ťa neodrovná muzika, tak určite parádny vyrezávaný obal a strieborný vinyl.
4.00 €
STRUGGLE MANIFESTO (Still we fight) [ 7" ]
Ďalšia mladá krv z Poľska. 9 krát rýchly a masakrálny grind core, ktorý sa s ničím nepáre. Limit so špeciálnym prebalom a czerwonou płytou.
4.00 €
SU19B - Demo (Drop out) [ 7" ]
Power violence sludge z Japonska a vinylová verzia ich dema z roku 1997. Desať skladieb plných brutality vrátane coveru CROSSED OUT.
4.00 €
SUICIDE STATE / HIDING INSIDE VICTIMS (Crustatombe) [ 7" ]
Obal propomína starý singel DOOM "Back in the day" a hudobné jablko tejto nahrávky tiež nespadlo ďaleko, doom crust z USA a Holandska s nekompromisnými textami.
1.00 €
TDOAFS (Autumn leaves) [ 7" ]
Screamo emo hard core z Kanady v peknom sieťotlačovom obale.
3.00 €
TEETHING - Ralph (Dingleberry) [ 7" ]
Štyri skladby hyper intentívneho grind core z Madridu. Na bé strane je s obrázkom vypáleným laserom.
4.00 €
Thieves - Positive vibrations (To live a lie) [ 7" ]
Osem songov nasraného hard core s viacerými vplyvmi zo Severnej Karolíny. Mix Siege a Heresy na peknom marble vinyle.
4.00 €
THURNEMAN - s/t (D.M.C. records) [ 7" ]
Druhé EP sviežeho švédskeho hard core punku podobného kapelám UPRIGHT CITIZENS, INFERNO alebo HÜSKER DÜ.
3.50 €
Time of my life - s/t (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Tretí vinyl Tatrancov, na ktorom nájdeš 5 nových skladieb spievaných po anglicky a slovensky a nahraných v štúdiu Šopa. Samozrejmosťou je opäť pekný obal. Cena je viac ako priaznivá, tak podpor!
3.00 €
TIMEKILLER - Bleed out (Noise of hell) [ 7" ]
Hlučný a naechovaný hard core s vplyvmi old school speed metalu a škandinávskeho HC z Ria de Janeira s členmi DEAF KIDS, DRONE THRONE, PROSTETICS a SPEED KILLS.
4.00 €
TOMORROWS HELL - History of the tricked ones (Miruus levyt) [ 7" ]
Na drážkách 4 vály crust/metal kolovratu na "švédsky" spôsob. Ubijájúce tempo, brutálny zvuk z Davosu, zúfalý spev, metalické vyhrávky (made in Karel Genocide!), odpovedajúca textová náplň - histórie podvedených! Kapela tento rok slaví 10 rokov od založení (predtým niektorí členovia ešte x rokov hrali v MASS GENOCIDE PROCESS), za tú dobu vydali iba jeden samostatný singel (ešte s Blanche, ktorá teraz spieva v pražských KRÜGER), split 7" s MARCH OF THE HORDES a split LP s TUMMO, das ist alles. Vinylom sa teda v histórii kapely príliš neplytvá, chlapci majú roky úplne jasno v tom, ako by to malo znieť a toto je celkom vyzretý krok ústrety finálnemu úpadku.
4.00 €
TÖTENTANZ / OMEGA SS (83 records) [ 7" ]
Metal punk z krymského Sevastopolu versus neľusky krutý dbeat metal crust z Ruska s členmi ANTIMELODIX.
4.00 €
TRIGGER / BATTRA (SM-musik) [ 7" ]
Technické sludge grind violence bass´n´drum tornádo z NDR s novou nahrávkou na splite s pre zmenu hrubým grind violence, ktorý je tiež z východného Nemecka.
4.00 €
TRUTH, the - Tenzija (Ffud records) [ 7" ]
6 skladieb politické thrash punku zo Srbska a Chorvátska s pekným rozkládacím búkletom.
4.00 €
UNHOLY GRAVE / NAUSEA (Awesome mosh power records) [ 7" ]
Japonskí minciari s mlátičmi s Los Angelies na spoločnom splite venovanom všetkým vůdcom. Pekný strieborný obal.
5.00 €
UŽ JSME DOMA - Parník 1985 (PHR) [ 7" ]
UŽ JSME DOMA je určite jednou z najoriginálnejších skupín nielen v rámci českej hudobnej scény. Ich prepojenie avantgardného rocku, jazzu a ďalších štýlov v spojení s energiou vychádzajúcou z punkových základov im prinieslo celosvetovú popularitu. Dnes sú UJD u zahraničného publika najznámejšou českou rockovou kapelou a sami sa stávajú zdrojom inšpirácie pre mladých následovníkov. Korene UJD siahajú do roku 1985 a kapela tak vlani oslávila svoje tridsiate narodeniny. V úplných počiatkoch bol zvuk UŽ JSME DOMA ešte trochu iný než ako ho poznáme z porevolučných albumov. UJD vtedy vychádzali ďaleko viac z improvizácie a ich hudba bola omnoho viac zakorenená v alternatívnych vodách.
7" obsahuje unikátny záznam z úplne prvého verejného koncertu UŽ JSME DOMA, ktorý sa odohral na vltavskom parníku v lete roku 1985 v spoločnosti FPB a PLEXIS. Práve tu skupinu prvýkrát uvidel Miroslav Wanek, ktorý sa k nej následne pripojil a neskôr výrazne ovplyvnil jej zvuk a ďalšie smerovanie. Tento historický záznam tak prináša pravdepodobne jedinú dochovanú nahrávku pôvodnej zostavy UŽ JSME DOMA. Do dnešných dní sa uchoval záznam troch kompletných skladieb a fragment štvrtej. Vedľa troch skladieb, ktoré nájdete v nových aranžmách i na neskorších albumoch UJD obsahuje i záznam raritnej a dosiaľ oficiálne nikde nevydanej skladby "Haziga urma". Vychádza v limitovanej edícii na 7" vinylovej doske s grafikou Martina Velíška a svoje spomienky na koncert pripojili i Miroslav Wanek a Alex Švamberk.
6.00 €
V/A 15 years Vulgar records + zin Schreikrampf #15 (Vulgar records) [ 7" ]
Sedempalcová kompilačka k 15-temu výročiu labelu Vulgar records s kapelami AGATHOCLES, YACOPSAE, APARTMENT 213, BRODY´S MILITIA, SCHNAUZER, MACHETAZO, BIZARRE X a CORROSIVE, ktoré tu majú exkluzívne a nevydané skladby. Zin obsahuje rozhovory s DAMAGE DIGITAL, MACHETAZO, NAILS, WEHRMACHT, stĺpčeky, recenzie .. na svete iba 300 kusov!
5.00 €
V/A Sciana wschodnia Напад (83 records) [ 7" ]
Sedempalcová kompilačka na podporu poľskej antify s miestnymi kapelami: PROZAC, D.S.F, IN VITRO, SUFFERING MIND, PRODUKT, REARRANGE a ANEMIA 77.
4.00 €
VENGEANCE - ...are a bunch of pc-wimps e.p. (Search of fame) [ 7" ]
Druhý singel nemeckých VENGEANCE, na ktorom opäť nájdeš 6 skladieb 80´s hard core niekde medzi New Yorkom a Bostonom. Melodické, ale nasraté zároveň.
1.00 €
VENGEANCE - The message is fuck you e.p. (Search for fame) [ 7" ]
Ďalší svieži nemecký hard core so 6 skladbovým EP. Trošku v tom cítiť starých CAUSE FOR ALARM mixnutú s poriadnou dávkou rocknrollu.
1.00 €
VITRIOLIC RESPONSE - Follow the herd (Strongly opposed) [ 7" ]
Debutný sedempalec špinavého politického crust punku z Anglicka s členmi KISMET HC, POUNDAFLESH alebo RAISED BY DRUNKS na hnedej doske.
4.00 €
VÖETSEK - European tour 2008 EP (RSR) [ 7" ]
Jednostranný sedempalec vydaný k príležitosti ich európskeho turné s dvomi novými thrash violence songami. Druhá strana bielej sedmičky má potlač. Pekná práca!
4.00 €
WAARFACE - Accepted as truth (Phobia records) [ 7" ]
Brutálny dbeat crust útok z USA (Austin, TX). Pomerne mladá kapela zložená z borcov, ktorí prešli kapelami ako napríklad DOOM SIREN. Pokiaľ máte radi prvé nahrávky SKITSYSTEM alebo WORLD BURNS TO DEATH nemôžete s týmto singlom šľapnúť vedľa.
4.00 €
WEAK MINDS (Torture garden) [ 7" ]
Nová vlna Gulf coast power violence. 15 explozívnych a nasraných skladieb s coverom LE SCRAWL s vokálmi od Rahiho z INSECT WARFARE! Biela fošňa.
4.00 €
X-TORSIÓN / CRUEL FACE (Old kids brigade) [ 7" ]
9x grind core rýchlovka z Barcelony versus 4x old school grinders zo Sao Paola.
4.00 €
ZEMĚŽLUČ - Odložte všechnu naději (Ultima ratio) [ 7" ]
Najnovší singel od punkových veteránov. Opäť 6 nových klasických zeměžlučovských skladieb a opäť navyše brutálne pekne prepracovaný obal.
4.00 €
ZEMĚŽLUČ - Z očí do očí (Ultima ratio) [ 7" ]
Pre mňa jeden z najlepších singov Zeměžluču. 6 songov + pekný gatefold = parádna vymakaná vec. Čo viac ešte chceš čítať o týchto pankových veteránov?
4.00 €
ZEMĚŽLUČ - Zabit v akci (Ultima ratio) [ 7" ]
Fantasticky prepracovaný gatefold sedempalec brnenských veteránovm, ktorí za svoju existenciu pľujú a pľujú single. Tentoraz s vojenskou tématikou. 6 skladieb, v ktorých Ti Zeměžluč ešte dokáže, že ešte nepatria do starobinca!
4.00 €
ZEMĚŽLUČ / ANGRY BRIGADE (Insane society) [ 7" ]
Obe kapely sa na tomto splite predstavili novým materiálom nahraným minulý rok, na ktorom sa v prípade oboch uskupení podieľalo i pár pozvaných špeciálnych hostí. Brnenská punková legenda, ktorá tento rok oslavuje tridsať rokov existencie a pražsko/kladenská crust punkeri touto nahrávkou zpečatili svoju dlhoročnú spriaznenosť.
4.50 €

Počet produktov v kategórií: 166