Slovenský jazyk English language
NOVINKYDISTROLABELLINKYPUNKGEN.SK

* novinky
* CD
* DVD
* 5"
* 7"
* 10"
* 12"
* pánske tričká
* dámske tričká
* dámske tielka
* nášivky malé
* nášivky chrbtové
* odznaky
* knihy
* ziny

Počet produktov v kategórii­: 157
Usporiadať podľa: [ názvu ] [ ceny ]
ABORTION / PER CAPITA (Drinkin´ beer in bandana) [ 7" ]
Päť nových skladieb od našich grindových fotrov a štyri záseky grind crustu z Mníchova.
5.00 €
ACTIVE MINDS - Behind the mask (Loony tunes) [ 7" ]
Tretie samostatné epko ACTIVE MINDS, na ktorom nájdeš surovejší UK anarcho punk. Jeden dlhý a pomalý song, na druhej strane 4 ďalšie, rýchlejšie. Doska zabalená do obrovského rozkladacieho obalu s protináboženskou tématikou.
3.50 €
ACTIVE MINDS - Bury the past: build the future (Loony tunes) [ 7" ]
Ďalší singel anglických bratov ACTIVE MINDS z roku 2011. Parádny politický pank, ktorý sa stále neriadi svetovými trendami. V 13 skladbách to v textoch schytáva kresťanstvo, pornogrind, nihil pankáči alebo britská vláda. Jazda!
4.00 €
ACTIVE MINDS - New pupperts - same old machine (Loony tunes) [ 7" ]
Neúnavní bratia z Británie na svojom labely vychŕlili ďalší samostatný sedempalec. Päť melancholickejších, ale ostrých skladieb zabalených v peknom farebnom rozkládacom obale.
4.00 €
ACTIVE MINDS - Recipe for disaster (Loony tunes) [ 7" ]
Siedmy samostatný singel klasického anarchopunku z ostrovov. 6 kritických zárezov + nechýba tradičný búklet, v ktorom sa dá čo-to zaujímavého prečítať.
3.50 €
ACTIVE MINDS - The freedom of the borough (Loony tunes) [ 7" ]
Zatiaľ posledný (jedenásty!) samostatný singel nezastaviteľných pankových bratov.
4.00 €
ACTIVE MINDS - The national lotta E (Loony tunes) [ 7" ]
Šieste EPko ACTIVE MINDS, ktoré sa venuje ľuďom, podľahli lotérií. 8 skvelých úprimných anarchopunkových skladieb.
3.50 €
ACTIVE MINDS - The storm before the calm (Loony tunes) [ 7" ]
Jedenásty samostatný sedempalec nezastaviteľných pankových bratov ACTIVE MINDS z roku 2016. Štyri skladby tentoraz v trochu viac symfonickejšom duchu.
4.00 €
ACTIVE MINDS / LOS REZIOS (SPHC) [ 7" ]
Bratov z AxM určite netreba predstavovať. Na svojej strane majú dve nové skladby, tentoraz s thrash metalovým zvukom, v ktorých riešia absurdity a pokrytectvo náboženských konzervatívcov. LOS REZIOS sú z Limy v Peru a tiež nepatria k najmladším kapelám. Na svoju stranu umiestnili tiež dve záseky, v ktorých nevybočujú zo svojho poctivého metalového crustpunku.
4.00 €
AK-47 / RAČAK (Dhpak47) [ 7" ]
Asi najznámejší chorvátsky anarchopank s hitom Ničiji čovijek na splite s krajnmi RAČAK, ktorí mastia surovejšiu muziku.
5.00 €
ALEA IACA EST / RAGEOUS INTENT (Sekáč records) [ 7" ]
Split 7" spriateľených grindcore telies zo Slovenska a Španielska. Nachádza sa na ňom 7 + 5 vypaľovákov. V distre regulérna verzia v náklade 404 ručne číslovaných kusov s čierno-bielym obalom
4.00 €
ALEA IACTA EST (DIY) [ 7" ]
Finálna nahrávka a zároveň rozlúčka s galantskou grind core kapelou ALEA IACTA EST s Majčou ako hosťom za mikrofónom.
4.00 €
ALEA IACTA EST / CHAPPA´AI (DIY) [ 7" ]
Kolaboračný grind noise 7", na ktorom má grindcore-ové partie na starosti ALEA IACTA EST a noise prvky maďarský CHAPPA'AI. Nečakaj nič iné než šesť minút trvajúcu deštrukciu. Vonku 150 kusov.
4.00 €
ANTISOCIAL SKILLS (Burina records) [ 7" ]
Desať songov na sedempalec napchá nová pražská hardcore punková kapelka ANTISOCIAL SKILLS, v ktorej zostave nájdeš členov kapiel RÚBANISKO alebo TIME OF MY LIFE. Nahrávalo sa v skúšobni GATTACA a mastering má na svedomí Šaman.
4.00 €
ARCHAGATHUS / BESTIAL VOMIT (Mass deadening) [ 7" ]
Kanadskí a talianski mince core bratia na jednom splite.
4.00 €
ARCHAGATHUS / COMPOST (NHDIYSTREC) [ 7" ]
Mentálne narušený mince core z Kanady versus brutal goregrind z Talianska.
4.00 €
ARCHAGATHUS / NO THOUGHT (Uranium overdose) [ 7" ]
Kanadskí grind punks ARCHAGATHUS sa prezentujú dvoma dlhšími skladbami s neľudskými vokálmi a ťažkým zvukom, ktoré boli nahraté v lete 2012 v zostave ako na ich kanadskom a americkom tour (Dan a VIOLENT GORGE). NO THOUGHT na druhej strane pochádzajú z Denveru, Colorado a hrajú parádny old school grindcore. 4 skladby, ktoré tu majú, sú bez debaty zatiaľ ich najlepšia nahrávka. Zvuk ostrý ako britva, chytľavé zmeny tempa a beštiálne vokály! Niečo pre fandov kapiel ako CATHETER, ROSKOPP (vokalista je momentálne rovnaký ako v NO THOUGHT), INSECT WARFARE a pod. Tento split 7" vychádza v limitovanej ručne číslovanej 525 kusovej edícií na farebnom bielo-čiernom splatter vinyle, ktorý perfektne sedí k obalu.
4.00 €
ARMAGEDOM / NUCLEAR FROST (Insane society) [ 7" ]
Split 7" dvoch brazílskych kapiel: ARMAGEDOM zostávajú verní svojmu záhrobnému thrashcore a NUCLEAR FROST hrnú zatuchnutý metal crust inšpirovaný starými HELLHAMER a CELTIC FROST.
5.00 €
ARNOxDUEBEL / MEDICATION TIME (Badluck records) [ 7" ]
Nový power violence fastcore punk band z Plauen v Nemecku vs. pomerne nová, ale už sprofanovaná power violence rezačka z Lučenca. Červený vinyl.
5.00 €
ASO-NAGA / RESTRICTION (Ultima ratio) [ 7" ]
Naštvaný a angažovaný rýchly hardcore punk z Krupky so speváčkou a gitaristkami v zostave konečne na vinyle. V spoločnosti rýchlého až thrashového hardcore punku s angažovanými textami z Ostrova u KV.
4.00 €
ATTACK OF THE MAD AXEMAN / TRIGGER (Abekeit records) [ 7" ]
Split 7" animálneho grind core ATTACK OF THE MAD AXEMAN a šialeného thrash core violence spolku TRIGGER. Doska dostala názov "Fuck porngrind sympathy" a grindové zvieratká na nej majú 6 nenávistných songov, TRIGGER tri.
4.00 €
ATTACK OF THE MAD AXEMAN / WOJCZECH (RSR) [ 7" ]
Tour EP brutálneho grind core a animalgrindu z Nemecka.
4.00 €
BANGSAT / EXOGORTH (Witch bukkake records) [ 7" ]
7 skladieb hlučného old school grindu z Indonézie s EXTREME NOISE TERROR coverom + 4 skladby šialenejších Frantíkov EXOGORTH s PROLETAR coverom. Ultra clear vinyl.
4.00 €
BEER CORPSE – Keg nuts (Give praise records) [ 7" ]
Totálne brutálny a hlasný thrash grind core s metalovými linkami. Niečo pre fandov GRUESOME STUFF RELISH alebo MACHETAZO.
4.00 €
BESTHÖVEN - Hail to Disclose (I feel good) [ 7" ]
Pocta DISCLOSE od brazílskeho majstra disbeatu Fofaa. Ak to nemáš v originály, odporúčam ti aspoň tieto tiež hlučné kópie.
4.00 €
BESTHOVEN / DIS-K47 (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Studená vojna one man d-beat maniakov z Brazílie a Čiech! Päť skladieb naozaj špinavého dbeat punku s trpkou príchuťou miestnych favél plus na druhej strane dve pecky od Kraťasa (MIDNATT DOD, DISFUNKCE MYSLI, RAW REASON, HUMAN FAULT), ktoré úprimne rozflákali tie od služobne staršieho kolegu.
4.00 €
BESTHOVEN / DIS-K47 LIMIT (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Studená vojna one man d-beat maniakov z Brazílie a Čiech! Päť skladieb naozaj špinavého dbeat punku s trpkou príchuťou miestnych favél plus na druhej strane dve pecky od Kraťasa (MIDNATT DOD, DISFUNKCE MYSLI, RAW REASON, HUMAN FAULT), ktoré úprimne rozflákali tie od služobne staršieho kolegu. Limit na svetlomodrom vinyle s nálepkami.
5.00 €
BETON / SKELETON (Ultima ratio) [ 7" ]
Tri roky omeškaný split konečne držím v rukách. 2x dbeat masaker od bratislavskej stálice a 2x black metalovo jednočlennný krastový horor z Kanady.
4.00 €
BLACK CODE / LUST FOR DEATH (Crustatombe) [ 7" ]
Dva krát bahenný metal crust s presahmi do black metalu z Francúzska.
3.50 €
BLUE HOLOCAUST / EXPURGO (ZAS records) [ 7" ]
BLUE HOLOCAUST je jeden maník z Francúzska známy z Braindead webzinu. 5x horror gore-grind inšpirovaný hororovými filmami zo 60-tych rokov. EXPURGO sú z Brazílie a mastia old school gore grindcore inferno podobný DEAD INFECTION, PHOBIA alebo REGURGITATE. 4 skladby.
4.00 €
BOILING POINT - Thrash the railroads flexi (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Prekvapenie k okrúhlemu dvadsiatemu katalógovému číslu. Bútleg dema BOILING POINT na štvorcovom priesvitnom flexi vinyle. 7 známych špinavých thrash hc zásekov si teraz môžeš vychutnať aj z vinylu. Ku každej doske je navyše nášivka.
3.00 €
BOMBANGREPP - Maktmissbrukande svin (Skaven) [ 7" ]
Druhý singel švédskej crust core brúsky. Pokiaľ máte rádi KRIGSHOT a TOTALITÄR, je to to pravé! Hrubý, nasraný, špinavý a agresivný náter!
4.00 €
BOMBATOLCSÉR / CARL GUT (Ultima ratio) [ 7" ]
Na priesvitnom oranžovom vynile o 500 kusoch drhnú brnenskí BOMBATOLCSÉR 3 vály intenzívneho a brutálneho grindcore, zatíľčo CARL GUT ničia ušné bubienky 6 songami (+ cover TELEX) rýchleho a energického grindviolence.
4.00 €
BRAINCELL - Mindlock (Tampere hardcore coalition) [ 7" ]
Vinylová verzia kazety, ktorá vyšla v roku 2016. Na sedmičke je navyše jeden song. Čakaj hrubý deväťdesiatkový crust z Malajzie s členmi APPARATUS alebo ANTI PROTOKOL.
5.00 €
BRODYS MILITIA / W.S.B.S. / NO VALUE / COCKROACH (Psychocontroll) [ 7" ]
Šialený interkontinentálny 4 way split. BRODYS MILITIA z USA s 2 novými thrash core skladbami + coverom od RUPTURE, W.S.B.S. zo Švédska dávajú 4 rýchle a nasrané skladby v dvoch minutách, NO VALUE z Japonska tu majú tiež 2 nové fast core skladby a posledný COCKROACH z Holandska klasika screamo hc. Pekne nakreslený obal!
4.00 €
CATHETER / ATROCITY EXHIBIT (Bones brigade) [ 7" ]
Stará známa grind core rúbanica zo štátov s coverom od ONSLAUGHT a ešte viac grind core z ostrovov s coverom od MOTORHEAD.
4.00 €
COFFIN BIRTH / TOTAL FUCKING DESTRUCTION / INSOMNIA ISTERICA / SKRUTA (L'è tütt holklor records) [ 7" ]
4 way split grind core zo Švajčiarska, USA, Austrálie a Ukrajiny na jednej placke.
4.00 €
CONTRAST ATTITUDE / SEE YOU IN HELL (Insane society) [ 7" ]
Zbrusu nové splitko brnenských SEE YOU IN HELL a japonských CONTRAST ATTITUDE. U Brňákov je to už tretí split s kapelou z Japonska (asi najvydarenejšia japonská strana) a naserú do vás 2x hlučný hard core punk s už trochu okukanými zborovými vokálmi. Japonci majú na svojej strane tiež 2 skladby, ale apokalyptického noise d-beatu. Zrážka ANTI-CIMEX a DISCLOSE. Brutálny obal.
4.00 €
CONVULSIONS / NO GOD RHETORIC (Psychocontrol) [ 7" ]
Štyrikrát rozbehnutý španielsky grindový válec plus cover CARCASS GRINDER kontra deväť kanonád z Brna s postavičkami z PRŮMYSLOVEJ SMRTI, TRAUMA 84 alebo JOHNY FOXTER.
4.00 €
CRUDE - Smash the wall for freedom / Complete the run (Tampere hardcore coalition) [ 7" ]
Japonská klasika. Dve skladby nahrané v roku 2012 vo Fínsku. Cover artwork made by Sugi.
5.00 €
DANCE OR DIE!!! / P.F.A. (Destroy it yourself) [ 7" ]
Tentoraz maďarský hard core split. DOD hrajú melodický hard core alá COMADRE alebo TOUCHE AMORE, P.F.A. sú rýchlejší, viac do thrash punku. Oba kapely sa tu aj kaverujú navzájom.
3.00 €
DEATH WISH KIDS / KUNTA KINTE (Phobia records) [ 7" ]
Split sedempalec medzi pražskými KUNTA KINTE, nasraný a energický hardcore punk a čáslavskou smečkou DEATH WISH KIDS. Nemenej našľapnutý a agresívny hardcore punk.
4.00 €
DEATHLAG - War (DIY) [ 7" ]
Debutný sedempalec sludgy stench core crustu od veteránov zo severovýchodného konca Európy, z Fínska. V kapele členovia TOTUUS, KANSANDEMOKRATIA, SIIONIN KEVÄT alebo VIVISEKTIO.
5.00 €
DIS-TANK - Hardcore d-beat bruisers volume one (Mono canibal) [ 7" ]
Desať rýchlych a priamych skladieb od noisy dbeat hard core z ostrovov s vokálom od Jamesa Scotta z the DOMESTICS.
4.00 €
DISCARD - Death from above (Insane society) [ 7" ]
Dolis klasického 7" od pioniérov švédskeho d-beat hardcore punku. DISCARD bol založený v raných osemdesiatych rokoch členmi MOB 47, PROTEST BENGT (Ake, Chrille) a AGONI (Per). Bola to jedna z prvých švédskych kapiel inšpirovaných DISCHARGE - v neskorších rokoch nasledovaná armádou ďalších d-beat kapiel. EP "Death from above" pôvodne vyšlo v roku 1990 na labely Jesus kudd records a o dolis sa o mnoho rokov neskôr postarali Rodel records. Na singly nájdete šesť priamočiarych skladieb ovplyvnených "Hear nothing..." érou DISCHARGE. DISCARD mimo tohto singlu ešte vydali v roku 1985 demokazetu (odkiaľ všetky skladby pochádzajú), potom veľkú dosku "Four minutes past midnight" a majú i zárez na kompilácii "Really fast vol 3. Insane society verzia 2015 vychádza s novým obalom tlačeným ručnou sieťotlačou.
4.00 €
DISCHARGE - Decontrol (Havoc) [ 7" ]
Reedícia klasického singlu z najlepších rokov kapely na americkom vydavateľstve Havoc s pôvodným obalom a etiketami. Decontrol, It's no TV sketch, Tomorrow belongs to us.
4.50 €
DISCHARGE - Fight back (Havoc) [ 7" ]
Reedícia klasického singlu z najlepších rokov kapely na americkom vydavateľstve Havoc s pôvodným obalom a etiketami. Fight back, Wars no fairytale, Always restrictions, You take part in creating this system, Religion instigates.
4.50 €
DISTAX / BARNEY GUMBLE / BASAL BANAR / HOPSASALA / RÚBANISKO / NIČITEĽ (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
6 way split slovenských crustových a HC kapiel. Na Slovensku to stále nezdochlo!
DISTAX - crust, ktorému nie sú cudzie pazvuky od MARTYRDOD.
BARNEY GUMBLE - rýchlo a nasrane píčo!
BASAL BANAR - toxický trojpohlavný grind crust.
HOPSASALA - šaľený severský chrúst.
RÚBANISKO - toto nie je crust!
NIČITEĽ - hypnotické bass´n´drum core trio.
Každá kapela má svoju vlastnú farbu (žltá, oranžová, červená, zelená, modrá alebo fialová), tak si môžeš vybrať ty vinylový rasista!
2.50 €
DOUBLE ME / HAN SOLO (Vleesklak) [ 7" ]
Krute nasraná power violence bitka z Talianska. Modrý marbled vinyl.
3.50 €
EMBALMING THEATRE / MESRINE (Power it up) [ 7" ]
3 brutálne goregrindovice od švajčiarskych veteránov a 4 songy od kanadských grindovým majstrov.
4.00 €
ENTRAILS MASSACRE / MESRINE (Uranium overdose) [ 7" ]
Prvý počin nového slovenského vydavateľstva Uranium overdose (ex Trenchcore records) split 7" ENTRAILS MASSACRE / MESRINE: nemecký grind core aktívny od ranných 90-tych rokov versus kanadský grindoví masoví vrahovia. Modro priesvitný splatter. Veľmi slušné!
4.00 €
Evacuate - Endless war (Voltage) [ 7" ]
Prvé EP amerických a už dobre ostrieľaných punx Evacuate. O tom, že sa nejedná o žiadnych začiatočníkov hovorí fakt, že spev obstaráva Mike Virus, ktorého môžete poznať z kapiel the Virus nebo Cheap sex a šesť strún drhne Karlos, ktorý skôr hrával s Lab Rats. Presne v tomto duchu sa nesie aj tento singel. Ostrý zvuk, priamy ťah na bránku, chytľavé, ale pritom dosť přísne refrény... Na tomto EP nájdeš 3 zbrusu nové songy z roku 2010 a ešte song "Sniper", ktorý vyšiel na ich prvej "s/t" doske, ale na EP je novo nahraný. Grafika sa nesie v klasickom štýle vojnového prostredia a fotiek kapely.
1.00 €
FKS / HEWHOCORRUPTS (Take it back) [ 7" ]
FKS hrajú heavy hard core ovplyvnení IRON MAIDEN. HEWHOCORRUPTS zase veľmi rýchly grindcore s členmi KUNGFU RICK. Biela placka.
4.00 €
FRANKLIN LAKES - Running all the red lights (Samuel records) [ 7" ]
Naliehavé melodické emohc zo Švédska. Hudobne niekde medzi LAST DAYS OF APRIL a ONLY IF YOU CALL ME JONATHAN, ktoré si musí každý zamilovať.
2.00 €
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Nech žije tlak! Kurva to je smrť! Že to nedáva zmysel? Nie, to iba konečne vyšiel nový sedempalec dvojčlennej pomätenosti alias FYASCO. "Kurva to je tlak / Nech žije smrť!" obsahuje (zatiaľ) posledné dve nahrávacie session, takže všetky hity pekne zaradom, tak ako ich poznáš z koncertov alebo robenia drepov doma pred zrkadlom. A možno sa už aj konečne dozvieš, koľko tá Tina drepla.
5.00 €
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! - fialový LIMIT (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Nech žije tlak! Kurva to je smrť! Že to nedáva zmysel? Nie, to iba konečne vyšiel nový sedempalec dvojčlennej pomätenosti alias FYASCO. "Kurva to je tlak / Nech žije smrť!" obsahuje (zatiaľ) posledné dve nahrávacie session, takže všetky hity pekne zaradom, tak ako ich poznáš z koncertov alebo robenia drepov doma pred zrkadlom. A možno sa už aj konečne dozvieš, koľko tá Tina drepla.
6.00 €
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! - ružovo-biely LIMIT (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Nech žije tlak! Kurva to je smrť! Že to nedáva zmysel? Nie, to iba konečne vyšiel nový sedempalec dvojčlennej pomätenosti alias FYASCO. "Kurva to je tlak / Nech žije smrť!" obsahuje (zatiaľ) posledné dve nahrávacie session, takže všetky hity pekne zaradom, tak ako ich poznáš z koncertov alebo robenia drepov doma pred zrkadlom. A možno sa už aj konečne dozvieš, koľko tá Tina drepla.
6.00 €
FYASCO - Pod nechtom býva najväčšia tma (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Chaotica hard core power violence s priamymi textami, ale aj s hraním sa so slovíčkami a dvojzmyslami. Chlapci z kapiel DOWNSTREAM, MENTAL TENSION alebo MACUMBA si šňupli rozdrvené črepy z fľaše dopitej borovičky a pomaznali sa so svojimi nástrojmi. Žiadne veľké hranie, iba úprimnosť a krvavý nôž vo vrecku od vinných obetí.
4.00 €
FYASCO - Pod nechtom býva najväčšia tma LIMIT (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Chaotica hard core power violence s priamymi textami, ale aj s hraním sa so slovíčkami a dvojzmyslami. Chlapci z kapiel DOWNSTREAM, MENTAL TENSION alebo MACUMBA si šňupli rozdrvené črepy z fľaše dopitej borovičky a pomaznali sa so svojimi nástrojmi. Žiadne veľké hranie, iba úprimnosť a krvavý nôž vo vrecku od vinných obetí. 51 kusový limit so zlatým vinylom, farebným obalom a samolepkou.
5.00 €
GODOT YOUTH - Prostředí (Ultima ratio) [ 7" ]
Brnenská hcpunk kapela GODOT YOUTH vydáva svoj prvý vinylový počin. Jedná sa o samostatný 7" s názvom "Prostředí". Na čiernej placke nájdete 7 skladieb + malé bezvýznamné prekvapenie.
5.00 €
GRIDE / ABORTION (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Česká fast core špička versus slovenskí grindoví praotcovia.
4.00 €
GRIDE / ABORTION - LIMIT (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Česká fast core špička versus slovenskí grindoví praotcovia. 100 kusový limit na ručne číslovanom trojfarebnom vinyle s nálepkami. Za chvíľu nebude.
6.00 €
HELLISHEAVEN / WEALD (Rauha turva) [ 7" ]
Death metal crust ala BOLT THROWER. Poland vs USA. Green wax.
4.00 €
HIBAKUSHA / HIROSHIMA NIGHTMARE (Rawzine) [ 7" ]
Farebný obal s textami, čierna doska, samolepka a vložený preklad textov do angličtiny. Na strane HIROSHIMA NIGHTMARE nájdete jeden megatemný thrash punkový zárez, druhá strana sekunduje piatimi atomovými výbuchmi tria HIBAKUSHA. Limit 300 kusov!
4.00 €
HOMOCONSUMENS / AD CALENDAS GRAECAS (Impregnate noise laboratories) [ 7" ]
8x klasický HOMOCONSUMENS, tentoraz s viac noise zvukom. Na druhej strane zas AD CALENDAS GRAECAS podáávajú 3 krát rýchlejší hc punk rock. Pekný búklet + pohľadnice vo vnútri platne. Pamätá si ešte niekto tieto kapely?
3.50 €
HORSE BASTARD / RAGEOUS INTENT (Vleesklak) [ 7" ]
Extrémny blast fast core z Liverpoolu versus bombardovanie old school grind coreom z Madridu.
4.00 €
HUMIT / ABORTION / ALEA IACTA EST / SEDEM MINÚT STRACHU / KUMURU / PASKUDA (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
6 way split slovenských noise core a grindových kapiel. Na Slovensku to stále nezdochlo!
HUMIT - noise grind zahraný chovancami z pavilónu psychiatrie Martinskej nemocnice1
ABORTION - veteráni slovenskej grind core scény, celoslovenský problém.
ALEA IACTA EST - grind inferno z juhu Slovenska v štýle DISRUPT, vonku tri sedmičky.
SEDEM MINÚT STRACHU - noise core v podaní Jana z IDIOTS PARADE, Riša zo SANGRE DE CRISTO a Rada Kaza. Bordel!
KUMURU - funky emo jazz power violence od mocného Fera Differenta a priateľov šošovicovej nátierky.
PASKUDA - total fast core námrd aus Banská Bystrica.
Každá kapela má svoju vlastnú farbu (žltá, oranžová, ružová, červená, zelená alebo modrá), tak si môžeš vybrať ty vinylový rasista!
2.50 €
ILLYA - In adversity ... (SPHC) [ 7" ]
Ktokoľvek z diy scény vie, že Japonsko má jednu z najväčších punkových scén na svete. Ale ako mnoho iných japonských kapiel, ani ILLYA nie sú práve najplodnejšou kapelou na kontinente a veľmi o nich mimo Japonska nepočuť. Ale 11 rokov je dlhý čas na zdokonalenie vášho remesla, a tak kapela po piatich rokoch neplodnosti prináša tri nové skladby vo vysokom tempe, epickými a inšpiratívnymi riffmi s mnohými sólami, zúfalými, ale aj zborovými vokálmi a perfektným zvukom.
5.00 €
IMPERIAL LEATHER - Antibodies EP (Profane existence) [ 7" ]
Známy švédsky zadoknakopavájúci punk rock s dvomi spevmi a množstvom nahrávok po celom svete. V kapele nájdeš členov NO SECURITY, DISCHANGE, MEANWHILE, BURNING KITCHEN, BRUCE BANNER alebo DS-13. Navyše pekný farebný kreslený obal.
4.00 €
INDOCTRINATE – ... and all hail to progress and efficiency (Profane existence) [ 7" ]
Silne politický hard core crust s miernymi metalovými presahmi z Rakúska s veľmi peknými konzumentskými kolážami na obale a v búklete.
4.00 €
INDUSTRIAL HOLOCAUST / LOTUS FUCKER (SPHC) [ 7" ]
IxHx z Brazílie hrajú od roku 1991. Zatiaľ čo ich nahrávky z 90-tych rokov sú úplne klasiky, ani na nedávnych koncertoch neprejavili žiadne známky spomalenia. Šialený noise not music attack, ktorý nezabúda ani na svoje grind, metal a hc korene. LOTUS FUCKER z USA kontrujú tromi noise hard coreovými skladbami plus coverom od SEE YOU IN HELL.
5.00 €
INKWIZYCJA - Slowo (NNNW) [ 7" ]
5 nových skladieb prvej punkovej kapely INKWIZYCJE, ktorá ako prvá v Poľsku vydala LP u nekomerčného labelu. Poetické, ale stále dravé texty.
4.00 €
INSTINCT OF SURVIVAL / VOLKERMORD (Institut für mentale Hygiene) [ 7" ]
INSTINCT OF SURVIVAL na tejto sedmičke majú prerábku "Stormcrow" od DEVIATED INSTINCT a VÖLKERMORD hrajú "Grind the enemy" od AXEGRINDER.
4.50 €
INVIDIOSUS / LITTLE PUPPY PRINCESS (Skaven records) [ 7" ]
Technický death metal líznutý meskalínom z Minnesoty versus anti human scum grindcore z Južnej Kórey. Fialová placka.
5.00 €
IRRITATION - Socialrealismen (Mono canibal) [ 7" ]
Štyri skladby hrubého crust coru v štýle SKITSYSTEM / WOLFBRIGADE. V zostave s členmi PASSIV DODSHJALP, ASYLIUM alebo KRONISK MISANTROPI. Mastroval Kenko v Communichaos štúdiu (KRIGSHOT, MEANWHILE, DISCHANGE, ..)
4.00 €
JUST DIE! - Since the day we were born (Goodwill) [ 7" ]
6x hard core, ktorý ti svojou energiou vybije zuby v štýle HAVE HEART, RUINER a PAINT IT BLACK. Červený vinyl.
1.00 €
KAMORRAH / CRANI SEPTIC (Chaos 666) [ 7" ]
5 skladieb ultra šialeného grindu versus CRANI SEPTIC z Barcelony a ich neotrlá verzia grind core, ale s mierne metalovým vplyvom.
4.00 €
KRAOST (Malstrom) [ 7" ]
Juhočeská parta KRAOST vydala svoje druhé EP so šiestimi songami na rozmedzí thrashu, hardcoru a punku s ukričaným ženským vokálom.
5.00 €
KRONISK MISANTROPI / WAARFACE (Phobia records) [ 7" ]
Štyri zadoknakopávajúce d-beat punk biče od švédskych punks KRONISK MISANTROPI versus dva hrubé d-beat crust songy od texaských WAARFACE. Pre fans ANTI CIMEX, WARVICTIMS, CRUDE SS alebo MOB 47 povinnosť!
4.00 €
KULLERVO - Noise demo E.P. (Ultima ratio) [ 7" ]
Osa zla Černovice, Marefy, Vranovice. Uskupenie snažiace sa hrať rýchlý a hlučný hardcore punk. Doska vychádza u Mirka Kokavca, ktorý v KULLERVO aj spieva, takže sa môžeš tešiť na ďalší papierový fetiš.
5.00 €
LIFE POSSESSION - Miliony let (Aback) [ 7" ]
Nový materiál crust punk raw d-beat kapely inšpirovaný škandinávskou a anglickou školou 80-tych rokov s covermi od KAAOS a TOTALITAR. So skreslene špinavým až ľahko noisovým zvukom v doprovode dvoch gitár s lyrikou oslavujúcou zánik sveta. Posledná bodka kapely na oranžovo - modrom vinyle.
4.00 €
LIVIA SURA / HAZARDER (Neanderthal stench) [ 7" ]
Blackened crust punk z Rumunska s členom PAVILIONUL 32 versus primitívny doom z Chorvátska. Temno a zlo zvíťazili.
4.00 €
LYCANTHROPHY / CHIENS (Grinding rebellion) [ 7" ]
Ani jednu kapelu netreba vo fast coreových kruhoch veľmi predstavovať. Desať vypaľovačiek extrémneho grindcore v maximálnom nasadení.
4.00 €
MACHETAZO / RAS (Equinox) [ 7" ]
Mocný death grind MACHETAZO, hrajúci už od roku 1994 tu má cover od MORTICIAN a jeden song z albumu "Ruin". Ich krajanov RAS by si mal poznať zo splitka s ALEA IACTA EST a na svojej strane majú dve temnejšie grindovice.
4.00 €
MAKABERT FYND / FEAR OF EXTINCTION (Cestou na hřbitov) [ 7" ]
K spoločnému česko-nemecko-slovenskému turné Švédov MAKABERT FYND s českými FEAR OF EXTINCTION, vychádza v spolupráci šiestich českých labelov spoločný 7" vinyl. Doska je vylisovaná v 500 kusoch, z toho 100 je na bielom vinyle zabalených do sieťotlačových a ručne číslovaných prebalov. FOE sa stále viac zapisujú do histórie českého d-beat hardcore, ich živé vystúpenia bývajú nekontrolovateľnou hradbou deštruktívneho hluku, ktorá k tomuto štýlu patrí a nie inak je tomu i na predchádzajúcich nahrávkach, ktoré si získavajú i veľmi dobré hodnotenie i za hranicami ČR. Švédsky spolucestujúci sú veľmi silným a ostrieľanými partnermi, na cesty i vinyl. Niektorých členov kapely môžeš poznať z TOTALITÄR, SKITSYSTEM alebo DISPENSE, mnoho iste vypovedá už samotná diskografia tejto raw punkovej rozbušky, ktorá za cca 8 rokov existencie kapely číta tri veľké dosky, jeden 12" split a šesť 7". Kvantita nie je kvalita? Nie vždy tomu tak musí byť.
4.00 €
MALCONTENT - A conclave of connivers (Phobia records) [ 7" ]
Čo sa tak asi môže stať, keď sa v jednej kapele zíjdu členovia AVSKUM, DISSEKERAD, HELLKONTROLL a the NATURE? Správne! MALCONTENT! Alebo nová švédska dbeat punk akvizícia zložená z veteránov scény. Pokiaľ máte radi klasický käng alá TOTALITAR alebo ANTI CIMEX napáchnutý DISCHARGE nie je čo riešiť.
4.00 €
MANGLE / BITE DOWN (Vleesklak) [ 7" ]
Veľmi krutý power violence z Anglicka a Belgicka. Mramorová platňa.
4.00 €
MASSACRE DIVINE - Beijando a morte (Nuclear fear) [ 7" ]
Fofao Discrust (BESTHOVEN) a Jo (GERM ATTAK) spojili svoje sily a nahrali štyri songy ako vypadnuté z obdobia DISCHARGE z singlov "Realities of war" a "Fight back".
4.00 €
MESRINE - Bad seed... spoiled blood (Uranium overdose) [ 7" ]
Nečakaj nič iné ako totálny nekompromisný grind masaker! 7 nových brutálnych songov za menej ako 8 minút na 45 otáčkach. Vychádza v limitovanej edícií 520 ručne číslovaných kusov na modro-fialovom splatter vinyle, ktorý sa viac než vydaril. Jednoducho povinnosť pre všetkých grindcore maniakov.
4.00 €
MESRINE / DEBONED (Bringer of gore) [ 7" ]
Kanadských grindových mäsiarov MESRINE hádam nikomu, čo sa aspoň trochu pohybuje v extrémnejších vodách predstavovať netreba. DEBONED sú tiež z Kanady a je to ich vinylový debut, na ktorom predstavujú svoj IMPETIGO / RIGHTEOUS PIGS štýl.
4.00 €
MESRINE / GOD (Addiction to war) [ 7" ]
Old school grind mäsiarina versus bublajúci gore grind, obe z Kanady. Červený vinyl.
4.00 €
METH LEPPARD / MINIMUM WAGE ASSASSINS (Here and now) [ 7" ]
Grind core z Austrálie aka krokodíl Dundee a metal gridový hurhaj z USA. Obe kapely majú len po dvoch členov!
4.00 €
METRALLETA (I feel good) [ 7" ]
Osem skladieb naštvaného power violence z Baskitska.
4.00 €
MIND AS PRISON - Maryland grindcore (To live a lie) [ 7" ]
Brutálny grind s metalovejším zvukom zo štátov s coverom od SICK OF IT ALL.
4.00 €
MOB 47 - Flexi (Insane society) [ 7" ]
Flexi 7", ktorý obsahuje päť skladieb: 1. song "Carnival in Rio" nahraný hneď prvý víkend po znovuzrodení MOB 47 v roku 2005. Songy "Kärnvapen attack", "Rustning är ett brott", "Res dig mot överheten" a "Var värld" sú nahrané pred EP "Kärnvapen attack" s Per-om (DISCARD, AGONI) za mikrofónom, ktorý bol v kapele iba krátku dobu a neodoral s kapelou žiaden koncert. K dispozícii biele fólie.
4.00 €
MORGUE PLEINE (Ainu records) [ 7" ]
Poriadny diy grind fukot z Francúzska s deviatimi psycho-somatickými zásekmi.
4.00 €
MORSA / BRÜNNER TODESMARSCH / AGE OF DEATH (Ultima ratio) [ 7" ]
V tichosti vyšiel na Ultima ratio dlho očakávaný a priravovaný 7" split kapiel MORSA, BRÜNNER TODESMARSCH a AGE OF DEATH. Pokiaľ nie si lokálny juhomoravský fanúšik, zaisto oceníš info - všetko to sú kapely z Brna, respektíve Brnenska a mydlia temnú stranu punku. Crust, trochu metalu a finopal! Nahrané v Hellsounde a Sonidos, a všetko v parádnom obale s rozvinutým papierovým fetišom ako je u Ultima ratio zvykom.
5.00 €
MYTERI / BORN FOR SLAUGHTER (Phobia records) [ 7" ]
Švédsko - macedónsky split dvoch kapiel, ktoré hrajú temný hardcore crust v štýle TRAGEDY / FROM ASHES RISE. Zatiaľčo Švédi na to idú z tej temnejšej stránky, macedónska kapela vo svojej produkcii riadne priostruje až k takmer klasickej škandinávskej d-takt produkcii. Každopádne po vrelo prijatom debute MYTERI a skvelých nahrávkach BORN FOR SLAUGHTER je tu ďalšia porcia pre crust, hardcore a d-beat maniakov.
4.00 €
NO SLOGAN - Daggers (Thought crime) [ 7" ]
3 skladby pomalého a ponurého hc, ktorý sa hral v Chicagu na začiatku 80-tych rokov v štýle NAKED RAYGUN a ARTICLES OF FAITH.
3.50 €
NOISEAR / DEAD CHURCH (Jerk off records) [ 7" ]
NOISEAR svoju stranu nahrali cez turné CAPITALIST CASUALTIES / VOETSEK a SKARP, takže asi netreba písať v akých vodách sa pohybujú. Napíšem len, že je to čistá esencia grind core bez zbytočných efektov a kokotín. DCH sú späť so 6 nasranými grind violence songami v štýle LACK OF INTEREST alebo SHITSTORM.
4.00 €
NULLA OSTA / ZAPRTI ODDELEK (Neanderthal stench) [ 7" ]
Neprehľadnuteľný balkánsky split. Načo gitaru, ak máš dve zdistortované basy? To je prípad NULLA OSTY z chorvátskej Puly, ktorí hrajú temný dis crust. Na druhej strane rýchly slovinský metalový grind violence s členmi ANAEROBA, HOMO HOMINI LUPUS, NULLA OSTA a MOZAK.
4.00 €
OPPENHEIMER / CRY OF HUMANS & the NOBODY (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Na jednej strane krutý a extrémny violence hard core s ešte krutejšími textami, na druhej šialená noise masturbácia. Svoju kópiu z 15 kusovovej verzie Totalitarianism still continues spálenej zeme (alebo človek si zaslúži túto planétu)
Otázka pre elektrikárov znie: "Kolik má Národní odpor ohmů?"
6.00 €
P.L.F. / DOWNTRODDEN (ZAS records) [ 7" ]
P.L.F. - šialený grind core z USA, 2 nové skladby + 2 AGATHOCLES covery. DOWNTRODDEN zo Srbska hrajú old school grindcore s brutálne rýchlymi naprogramovanými bicími. 6 brutálnych skladieb + AGATHOCLES cover.
4.00 €
PARTIYA / AGATHOCLES (No bread! records) [ 7" ]
Bieloruskí crust grinderi v sedempalcovom súboji s blegickou mince core mašinou.
4.00 €
PER CAPITA / DOOMSISTERS (Dingleberry) [ 7" ]
Nemecko - francúzske crust grindové priateľstvo vylisované do ôsmych skladieb do sedempalcovej dosky.
4.00 €
PICK YOUR SIDE - Snake and ladders (RSR) [ 7" ]
Už druhá doska Jeffa Beckmana z HAYMAKER a LEFT FOR DEAD ako speváka a Johnnyho Ibaya z FUCK THE FACTS ako gitaristu. Tentoraz stavili viac na rýchlosť a priamočiarosť. 5 nových songov a cover od NEILA YOUNGA.
4.00 €
PICK YOUR SIDE - Survival prayer (RSR) [ 7" ]
PICK YOUR SIDE je nový štúdiový projekt Jeffa Beckmana z HAYMAKER a LEFT FOR DEAD ako speváka a Johnnyho Ibaya z FUCK THE FACTS ako gitaristu. 10 skladieb lo-fi thrash hard core pre fanúšikov oboch kapiel.
4.00 €
POWERxCHUCK / ANF (Mono canibal) [ 7" ]
Bitka power violence hard core kapiel z Talianska a Austrálie, deväť plus sedem songov.
4.00 €
PRISONER 639 / GORGONIZED DORKS (Vleesklak) [ 7" ]
Noisy power violence od anglicko - belgických PRISONER 639 v štýle CROSSED OUT a hard noise core chŕliči zo slnečnej Kalifornie.
4.00 €
PRISONER 639 / STEVExJOBS (Vleesklak) [ 7" ]
Anglicko - belgický power noise violence core duo PRISONER 639 a argentínsky experimentálny fast violence punk STEVExJOBS.
4.00 €
PUTAS MIERDAS - Extinction (Trabuc) [ 7" ]
Tri melodické punkové skladby z Mexika v strednom tempe na červenom plaste.
4.00 €
REGURGITATED INNARDS - Feeding the abominable (Vulgar records) [ 7" ]
Šialene rýchly a chorý old school grind core s členmi USURPRESS zo Švédska. 12 nekompromisných zabijáckych skladieb pre fanúšikov REPULSION, MACHETAZO alebo ranných REGURGITATE.
4.00 €
REPULSIONE / SMG (NHDIYSTREC) [ 7" ]
Taliansky prevarený fastcore grind na splite s malajzískymi noisegrind žrútmi. Farebný vajnyl.
4.00 €
REPULSIONE / TERROR OF DYNAMITE ATTACK (Pan del muerte records) [ 7" ]
Taliansky dvojbasový fast grind core masaker na splite s nezničiteľným brutálnymi indonézskymi grind teroristami.
4.00 €
RUPTURE / NECROCANNIBALISTIC VOMITORIUM (Horns & hoofs) [ 7" ]
Jednostranný split so živákom so skvelým zvukom od austrálskych punkových kaskadérov a dve mršiny od ukrajinských gore grinderov. Druhý press na priesvitnom zelenom vinyle.
4.00 €
SECRET POLICE - They´re everywhere (Crapoulet) [ 7" ]
Amíci z New Jersey a ich hard core alá ranný BLACK FLAG.
3.50 €
SEDEM MINÚT STRACHU - Sedem minút samurai (SPHC) [ 7" ]
Trojica šialencov bezhlavo búcha a hučí tak rýchlo a hlasno, ako sa len dá. Bezchybne brutálny a z drážok skákajúci noise core. Deväť minút "fuck riffs" = nerušenej zúrivosti nahranej v Japonsku.
5.00 €
SEDITIUS / ANTARES (Subwix) [ 7" ]
Taliansko-anglický split, klasické hc vydanie, farebný obal, pekná oranžovo priesvitná doska a rýchla muzika. Tentokrát reznuté trochu viac do starého rock´n´rollu.
3.00 €
SHEEVA YOGA / KUMURU (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
SHEEVA YOGA sú starí štramáci (kopec split 7", CDčiek a dve LP) v českých power violence luhoch a hájoch, takže ich predstavovať nemusím. KUMURU tiež nie sú žiadni nováčikovia, pod taktovkov Fera z Different records, SOUND OF QUALM a POSLEDNÝCH DECEMBROVÝCH DNÍ hrajú vo trojici brutálny prasopal. Posúď sám, či sa z tejto dosky nezblázniš. Náklad je len 200 kusov s ručne robeným obalom.
3.50 €
SHITSTORM / the GENTLE ART OF CHOKIN (RSR) [ 7" ]
SHITSTORM z Miami do teba naložia grind core smršť a dorazia ťa GAOC - thrash & powerviolence torpédo z Hamburgu.
4.00 €
SICK FUCKING O / WHITE MALE DUMBINANCE (RSR) [ 7" ]
SFO z UK hrajú rýchly thrash power violence. V kapele nájdeš členov VOORHEES, MEATLOCKER, DEAL WITH IT a CLOSURE. WHD sú z opačnej strany zemegule, z nového Walesu v Austrálii a a hrajú tiež zabijácky power violence v štýle CROSSED OUT alebo SPAZZ!
4.00 €
SICK/TIRED / LYCANTHROPHY (Uranium overdose) [ 7" ]
Opäť ďalší pekne spracovaný vinyl od Uranium overdose. Amíci majú na svojej strane 6 skladieb zvečnených počas Maryland Deathfestu, Češi päť skladieb nahraných v máji tohto roku. Fialovo - žltá lentilka.
4.00 €
SIN LOGICA - Riff in peace (Rinderherz records) [ 7" ]
Klon MOTORHEAD zmiešaný so štipkou crustovej špiny. Odporúčam pre fandov INEPSY.
4.00 €
SKUNK / EXISTENCH (Outrageous defecation records) [ 7" ]
Splti kanadských kapiel SKUNK a EXISTENCH. Prasácky grind crust a grindoví veteráni dobre známi u pamätníkov zo split sedmičiek s DREAD 101, NEEDFUL THINGS alebo split kazety s MOČOVÝ KHAMENI a ČISTOU RYŽOU.
4.00 €
SOCIAL CRISIS / MATKA TERESA / ULTIMO RAUSEA / CONTROLLED EXISTENCE (Halvfabrikat) [ 7" ]
Kým ostatné kapely chcú hneď vlastný album, tieto štyri kapely mali inú ideu: rôznorodý 4 split EP, na ktorom nájdeš crustcore z Poľska, fast thrash z Japonska, holanských squaterov hrajúcich grinding crust a fast core z Čiech.
4.00 €
SOIL OF IGNORANCE - Dealing with the remains (Deaf death husky) [ 7" ]
Samostatná EPka sonického násilia z kanadského Quebecu. Deväť skladieb power grindového šialenstva, ktoré ti rozbijú dekel!
4.00 €
SPOSA IN ALTO MARE / DEPROGRAMMAZIONE (Aback) [ 7" ]
Grind punk na plné obrátky versus grind ovplyvnený metalom. Obe z Talianska.
2.00 €
STOLEN LIVES - Spal svou vlajku (Ultima ratio) [ 7" ]
Druhý sedempalec STOLEN LIVES s klasickou parádnou thrash jazdou. 6 skladieb.
4.00 €
STRUGGLE MANIFESTO (Still we fight) [ 7" ]
Ďalšia mladá krv z Poľska. 9 krát rýchly a masakrálny grind core, ktorý sa s ničím nepáre. Limit so špeciálnym prebalom a czerwonou płytou.
4.00 €
SUICIDE STATE / HIDING INSIDE VICTIMS (Crustatombe) [ 7" ]
Obal propomína starý singel DOOM "Back in the day" a hudobné jablko tejto nahrávky tiež nespadlo ďaleko, doom crust z USA a Holandska s nekompromisnými textami.
1.00 €
TDOAFS (Autumn leaves) [ 7" ]
Screamo emo hard core z Kanady v peknom sieťotlačovom obale.
3.00 €
Thieves - Positive vibrations (To live a lie) [ 7" ]
Osem songov nasraného hard core s viacerými vplyvmi zo Severnej Karolíny. Mix Siege a Heresy na peknom marble vinyle.
4.00 €
THISCLOSE - Burnin´ anger (Antisociety) [ 7" ]
Päť brutálnych skladieb vyrkádačky DISCHARGE v období "Grave new world". Toto je brutáál!
4.00 €
THURNEMAN - s/t (D.M.C. records) [ 7" ]
Druhé EP sviežeho švédskeho hard core punku podobného kapelám UPRIGHT CITIZENS, INFERNO alebo HÜSKER DÜ.
3.50 €
Time of my life - s/t (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Tretí vinyl Tatrancov, na ktorom nájdeš 5 nových skladieb spievaných po anglicky a slovensky a nahraných v štúdiu Šopa. Samozrejmosťou je opäť pekný obal. Cena je viac ako priaznivá, tak podpor!
3.00 €
TIMEKILLER - Bleed out (Noise of hell) [ 7" ]
Hlučný a naechovaný hard core s vplyvmi old school speed metalu a škandinávskeho HC z Ria de Janeira s členmi DEAF KIDS, DRONE THRONE, PROSTETICS a SPEED KILLS.
4.00 €
TOMORROWS HELL - History of the tricked ones (Miruus levyt) [ 7" ]
Na drážkách 4 vály crust/metal kolovratu na "švédsky" spôsob. Ubijájúce tempo, brutálny zvuk z Davosu, zúfalý spev, metalické vyhrávky (made in Karel Genocide!), odpovedajúca textová náplň - histórie podvedených! Kapela tento rok slaví 10 rokov od založení (predtým niektorí členovia ešte x rokov hrali v MASS GENOCIDE PROCESS), za tú dobu vydali iba jeden samostatný singel (ešte s Blanche, ktorá teraz spieva v pražských KRÜGER), split 7" s MARCH OF THE HORDES a split LP s TUMMO, das ist alles. Vinylom sa teda v histórii kapely príliš neplytvá, chlapci majú roky úplne jasno v tom, ako by to malo znieť a toto je celkom vyzretý krok ústrety finálnemu úpadku.
4.00 €
TÖTENTANZ / OMEGA SS (83 records) [ 7" ]
Metal punk z krymského Sevastopolu versus neľusky krutý dbeat metal crust z Ruska s členmi ANTIMELODIX.
4.00 €
TRAUMA 84 - Pachuť šílenosti (PHR) [ 7" ]
Druhá nahrávka, ktorá naväzuje na prvý demáč z roku 2016. V kapele môžete najsť členov kapiel ako MORAL HANGOVER, ZEMĚŽLUČ alebo napríklad BOMBATOLSCÉR. Táto nahrávka rozhodne neobsahuje šesť rovnakých skladieb o troch akordoch, ale celkom rozmanitú hudbu, ktorá je zasadená do vôd crust punku, ale zároveň sa dotyká i iných žánrov. Celú nahrávku ešte dokresľuje extrémny vokál speváčky Perly.
4.00 €
TRUTH, the - Tenzija (Ffud records) [ 7" ]
6 skladieb politické thrash punku zo Srbska a Chorvátska s pekným rozkládacím búkletom.
4.00 €
TUHKAUS (Roku records) [ 7" ]
Uškriekaný crust pankovia zo severu Fínska, z Oula.
5.00 €
V/A 15 years Vulgar records + zin Schreikrampf #15 (Vulgar records) [ 7" ]
Sedempalcová kompilačka k 15-temu výročiu labelu Vulgar records s kapelami AGATHOCLES, YACOPSAE, APARTMENT 213, BRODY´S MILITIA, SCHNAUZER, MACHETAZO, BIZARRE X a CORROSIVE, ktoré tu majú exkluzívne a nevydané skladby. Zin obsahuje rozhovory s DAMAGE DIGITAL, MACHETAZO, NAILS, WEHRMACHT, stĺpčeky, recenzie .. na svete iba 300 kusov!
5.00 €
V/A Schmeichel kabinet 666 - Latino & czech compilation (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Za kooperácie mnohých labelov vychádza kompilačný 7" "Schmeichel kabinet 666 - Latino & czech compilation", na ktorom sa zúčastnili kapely AGROTÓXICO z Brazílie, GERK z Argentíny, TEST z Brazílie a české kapely GINNUNGAGAP, KUNTA KINTE, MEČEM NAPLOCHO a SVINĚ!. Kreslený obal a búklet, v ktorom má každá kapela svoju stránku.
4.00 €
V/A Sciana wschodnia Напад (83 records) [ 7" ]
Sedempalcová kompilačka na podporu poľskej antify s miestnymi kapelami: PROZAC, D.S.F, IN VITRO, SUFFERING MIND, PRODUKT, REARRANGE a ANEMIA 77.
4.00 €
VENGEANCE - ...are a bunch of pc-wimps e.p. (Search of fame) [ 7" ]
Druhý singel nemeckých VENGEANCE, na ktorom opäť nájdeš 6 skladieb 80´s hard core niekde medzi New Yorkom a Bostonom. Melodické, ale nasraté zároveň.
1.00 €
VENGEANCE - The message is fuck you e.p. (Search for fame) [ 7" ]
Ďalší svieži nemecký hard core so 6 skladbovým EP. Trošku v tom cítiť starých CAUSE FOR ALARM mixnutú s poriadnou dávkou rocknrollu.
1.00 €
VESPERA (Tampere hardcore coalition) [ 7" ]
Melodický punk rock z Japonska so ženským spevom a členmi D.S.B. alebo HAZARD.
5.00 €
VIIMEINEN KOLONNA - Totuuden kitkerä siemen (Roku records) [ 7" ]
Známy finopal a ich sedempalec z roku 2012.
5.00 €
VIOLENT ACTION (No sanctuary) [ 7" ]
Poľský hard core punk v štýle GOVERNMENT FLU alebo iných kapiel vydávajúcich na Refuse records.
3.00 €
VITRIOLIC RESPONSE - Follow the herd (Strongly opposed) [ 7" ]
Debutný sedempalec špinavého politického crust punku z Anglicka s členmi KISMET HC, POUNDAFLESH alebo RAISED BY DRUNKS na hnedej doske.
4.00 €
VOCATIO INTERNA / K.I.T.T. (Totalitarianism still continues) [ 7" ]
Konečne to vyliezlo z lisovne!
VOCATIO INTERNA: traja drevorubači, hubári a kanibaly a z kysuckých lesov sa stretli s ďalším prípadom na posúdenie diagnózy - Skuldom (SHEEVA YOGA, PRÜGELKNABE a tisíc ďalších kapiel) rozkúskovali svoj materiál a výsledkom je ďalší split. Skladby z rovnakej session nájdeš na nedávno vydanom split 7" s PRÜGELKNABE.
KITT sú zasraní mlaďasi zo Žiliny, ktorí dokázali, že predchádzajúce "staré" generácie kapiel patria do šrotu.
Šialené p/v splitko v dvoch farebných prevedeniach.
4.00 €
VÖETSEK - European tour 2008 EP (RSR) [ 7" ]
Jednostranný sedempalec vydaný k príležitosti ich európskeho turné s dvomi novými thrash violence songami. Druhá strana bielej sedmičky má potlač. Pekná práca!
4.00 €
WAARFACE - Accepted as truth (Phobia records) [ 7" ]
Brutálny dbeat crust útok z USA (Austin, TX). Pomerne mladá kapela zložená z borcov, ktorí prešli kapelami ako napríklad DOOM SIREN. Pokiaľ máte radi prvé nahrávky SKITSYSTEM alebo WORLD BURNS TO DEATH nemôžete s týmto singlom šľapnúť vedľa.
4.00 €
X-TORSIÓN / CRUEL FACE (Old kids brigade) [ 7" ]
9x grind core rýchlovka z Barcelony versus 4x old school grinders zo Sao Paola.
4.00 €
ZEMĚŽLUČ - Odložte všechnu naději (Ultima ratio) [ 7" ]
Najnovší singel od punkových veteránov. Opäť 6 nových klasických zeměžlučovských skladieb a opäť navyše brutálne pekne prepracovaný obal.
4.00 €
ZEMĚŽLUČ - Z očí do očí (Ultima ratio) [ 7" ]
Pre mňa jeden z najlepších singov Zeměžluču. 6 songov + pekný gatefold = parádna vymakaná vec. Čo viac ešte chceš čítať o týchto pankových veteránov?
4.00 €
ZEMĚŽLUČ - Zabit v akci (Ultima ratio) [ 7" ]
Fantasticky prepracovaný gatefold sedempalec brnenských veteránovm, ktorí za svoju existenciu pľujú a pľujú single. Tentoraz s vojenskou tématikou. 6 skladieb, v ktorých Ti Zeměžluč ešte dokáže, že ešte nepatria do starobinca!
4.00 €

Počet produktov v kategórii­: 157