Slovenský jazyk English language
NOVINKYDISTROLABELLINKYPUNKGEN.SK

* novinky
* CD
* DVD
* 5"
* 6"
* 7"
* 10"
* 12"
* pánske tričká
* dámske tričká
* dámske tielka
* nášivky malé
* nášivky chrbtové
* odznaky
* knihy
* ziny

20 najnovších produktov:
MYTERI - Ruiner (Halvfabrikat records) [12″]
Temný hardcore / d-beat v štýle TRAGEDY alebo FROM ASHES RISE, ale s koreňmi hlboko zapustenými v škandinávskej crust scéne alá SKITSYSTEM, MARTYRDOD alebo WOLFBRIGADE. Dvanásť songov, 180g vinyl, gatefold a sivý mramorový vinyl. Povinnosť!
12.00 €
GERANIUM / LINK (Halvfabrikat records) [12″]
Francúzski crust hardcore punkáči GERANIÜM na splite s Belgičanmi LINK, ktorý hrajú melancholický neocrust. Nádherný artwork a biely vinyl k tomu.
12.00 €
ADRESTIA - (Insane society) [12″]
Mix crust punku a starého švédského death metalu. Členovia kapely predtým pôsobili v spolkoch ako SHADES OF GREY, FUTURE RUINS, H?LL KEFT alebo SNAKE TONGUE. Debutový album obsahuje 11 válov a pokiaľ máte rádi spolky ako MARTYRDÖD, SKITSYSTEM alebo WOLFBRIGADE nemôžete tento album nechať bez povšimnutia. Modrý vajnyl.
10.00 €
DEMOLIZER - Witch bitch (Support underground) [7″]
Sedempalec bratislavských černokňažníkov DEMOLIZER odkazuje na klasickú éru heavy metalu s presahom až ku koreňom čierneho kovu. Temná pocta satanistickému kultu v prevedení, ktoré navodí atmosféru úplného šialenstva a donutí každého nebohého poslucháča rozraziť bránu od samotného pekla. Dva vlastné zárezy a jedna pocta legendárnym MOTORHEAD.
5.00 €
GEIST - Disrepair (Rip roaring shit storm) [12″]
Ťaťký, temný, chaotický hard core z UK v štýle CONVERGE, ZEIT a TRAP THEM. Jednostranný vinyl.
10.00 €
MONOLITHIAN - The waning moon (Rip roaring shit storm) [12″]
Druhá LP dvojčlennej doom kapely z Britských ostrovov s členom RASH DECISION. Aj vďaka tomu drvia pomaly, ale úžasne s veľkým vplyvom metalu a H.P. Lovecrafta. Fialový asfalt.
11.00 €
KOLLAPSE - Angst (Rip roaring shit storm) [12″]
Sedem skladieb temného post hardcore crustu zo Švédska.
10.00 €
DAYS OF DESOLATION / TRAVØLTA (Rip roaring shit storm) [10″]
Belgický desaťpalec nabitý výbušným grind coreom alá NASUM v podaní DAYS OF DESOLATION z Belgicka a infestospazzoidný náhul na strane druhej od kapely TRAVØLTA.
9.00 €
JOYTHIEF - Crooked edge carnivores + CD (Rip roaring shit storm) [10″]
Debutný mini album psychopatického grind violence z UK. 13 skladieb, červený vinyl a CD k tomu!
10.00 €
HACKJOB / HOOKED ON CHRIST (Rip roaring shit storm) [7″]
2 x UK spazzoidný power violence fastcore. Intenzívny fukot. Ružový vinyl.
4.00 €
FILTHxCOLLINS / SKINLOVER (Rip roaring shit storm) [7″]
Na každej strane nová kapela z UK hrajúca power violence alebo fast core. Dokopy 14 skladieb aj s coverom SPAZZ.
4.00 €
WUORNOS (Rip roaring shit storm) [7″]
Debutný vinyl amerického grindového tria s 15 rúbanicami.
4.00 €
SOUND OF QUALM (Totalitarianism still continues) [12″]
Vinylový debut a bohužiaľ zároveň i requiem, čo je obrovská škoda, pretože tento emo hard core z Bardejova bol kruto našliapnutý a niečo podobné by si u nás len márne hľadal. Plač, bolesť, hnev a pokora. Vonku iba 200 kusov s krásnym obalom, tak sa to neopováž premeškať.
10.00 €
JEŽIŠOVI PIVO NELEJ / ERIKAJEMOJA (Haluzeum produkt) [12″]
Jednostranný split comebacku JPN aka JEŽIŠOVI PIVO NELEJ, kde sa v plnej sile dali dokopy s duom ERIKAJEMOJA. Limit 100 kusov!!
10.00 €
WILDERNESS - III (Heavy metal vomit party) [12″]
Vinylová reedícia tretej radovky od the WILDERNESS!
15.00 €
AFTERLIFE (Phobia records) [12″]
Debutový album ex PROPAGANDY, tentokrát v temnom hábe. Ponurý, pomalý a hrubý crust doom sludge alá FROM ASHES RISE alebo FALL OF EFRAFA.
10.00 €
MEDICATION TIME / MENTAL TENSION (Analog freaks) [7″]
Nová krv rýchlej a hlasnej muziky na Slovensku. MEDICATION TIME mnohých prekvapili svojou demokazetou. Krátke výbuchy silne ovplyvnené grindcore, ktoré s radosťou budú počúvať aj fanúšikovia amerického new school power violence. Ich texty odrážajú ponuré aspekty bývania v malom meste v zabudnutej časti Slovenska (záložne, lacné drogy atď. ...). Na druhej strane môžete počuť kapelu MENTAL TENSION, ktorá zozbierala skúsenosti z iných skupín ako BOILING POINT, FYASCO alebo DOWNSTREAM. Ich demo z roku 2016 spôsobilo taktiež zaslúžený rozruch. Materiál na tomto novom sedempalci pokračuje v pôvodnom odkaze miešania hard core v stopách BOSTON STRANGLER a the FLEX so zdravou dávkou old school power violence a bohmi INFEST. Výsledkom je beštiálna tvorba s textami o drogách, automatoch a temnej stránky nočného života. Vyšlo v náklade 300 kusov na bielom vinyle so sieťotlačovým obalom.
6.00 €
MONDO GECKO - Sick, twisted, psycho, deranged (Ffud records) [12″]
Po niekoľkoročnej odmlke sú Izraelčania MONDO GECKO späť s novou nahrávkou. 18 intentzívnych vypaľovákov, kde sa im do krátkej minutáže podarilo narvať milión šialených nápadov, riffov a zmien. Intenzívny ušný výplach pre milovníkov rýchlej muziky. Čierny vinyl, booklet a download kód.
10.00 €
ADACTA - Zlo (PHR) [12″]
V poradí už piaty album bratislavskej formácie ADACTA. Nový zárez na pažbe je opäť krokom do nového priestoru, kde gitary objavujú rozšírené možnosti, ktoré ponúkajú nielen crustové, ale i deathmetalové riffy v kombinácii s typickou epickou a temnou melodikou poháňanou vpred neúprosnými bicími. Celú túto mašinériu podporujú basgitarové vyhrávky a drive jej dodáva lyrika, ktorá skúma rôzné formy ľudskej zloby a zdôrazňuje, že skutočné zlo, to jsme my - zlo pochádza z nášho vnútra.
14.00 €
DAVOVÁ PSYCHÓZA - Svet žaluje (PHR) [12″]
Kultová nahrávka "Svet žaluje" z roku 1993 vychádza s pôvodnými skladbami, teda vrátane raritnej pesničky "Chcem ísť von", ktorá sa na žiadnej neskoršej edícii neobjavila. Kapela oproti predchádzajúcej "Antropofóbii" výrazne pritvrdila. Nekompromisné texty o ľudských právach, ekológii alebo vojnách, v kombinácii s omnoho tvrdším deväťdesiatkovým punkhardcore soundom znie ako iná kapela. Zmenila sa doba, ale zostava kapely zostala bez zmeny. "Svet žaluje" je jedna z najlepších a rozhodne najzásadnejších slovenských punkových dosiek. Práve táto doska urobila z mnohých veselých 77 punkerov crusterov. Nahrávku pre vinyl kompletne zremasteroval Jack Control. Druhý press na čiernom vinyle.
16.00 €