Slovenský jazyk English language
NOVINKYDISTROLABELLINKYPUNKGEN.SK

* novinky
* CD
* DVD
* 5"
* 6"
* 7"
* 10"
* 12"
* pánske tričká
* dámske tričká
* dámske tielka
* nášivky malé
* nášivky chrbtové
* odznaky
* knihy
* ziny

20 najnovších produktov:
PAST - Czarno / Biala (PHR) [12″]
Pokiaľ sa viete usmievať aj cez slzy, bude nový album poľských PAST presne pre vás! Osemdesiatkový post punk dostáva na LP osobitú tvár i vďaka výraznému vokálu speváčky Gosie, ktorá vo svojom prejave prežíva všetku nespokojnosť so stavom dnešného sveta a neuspokojí sa s prázdnym "spevom". Má názor, sťažuje sa, ukľudňuje, kričí a vie sa zasniť i rozčúliť a s tým jej pomáhajú aj jej kolegovia. Jedenástka songov a cover od EWA BRAUN určite nie je čierno-biela. Naopak je plná farieb - tých svetlejších i tých tmavších. Všetky sú však intenzívne, a to je poznávacie znamenie PAST. Lyrika v poľštine je naviac zárukou uveriteľnosti a nedáva priestor prázdnym frázam.
12.00 €
LYCANTHROPHY - Political pigs (olivové) [pánske tričko]
Olivovo zelené tričko, čierna potlač. Fruit of the loom, gramáž: 205g/m2.
Veľkosť: S
12.00 €
CONTROLLED EXISTENCE / HEADLESS DEATH (Dead heroes) [7″]
C.E. je beštiálne powerviolence grindcore komando z Prahy a ich zbrusu nový materiál v podobe 7 nových skladieb vrátane coveru od legendárnych bohov grindcore scény WARSORE. Krátke výbušné songy, kompozične postavené na hutných až beznádejne psychopaticky vyznievajúcich rozjazdoch, prechádzajúce v zbesilo kopajúci násilný grind, gradujúci smrtiacou fastcore klepačkou ... Krátke gitarové väzby a už sa valí ďalšia horiaca guľa drtiaca tvoj ksicht, to sú CONTROLLED EXISTENCE. Výborný sound, skvele okorenený ženským vokálom s kritickými textami. Po splite s ALEA IACTA EST a DAYS OF DESOLATION ďalší výborný materiál. Odkaz legendárnych kapiel ako INSECT WARFARE alebo BLOODY PHOENIX.
H.D. je chaotické násilné grindcore peklo z australského Melbourne, v štýle starých grind kapiel ala EXCRUCIATING TERROR, WARSORE, reznúté death metalovou kudlou. Ich strana prináša 4 nové skladby vrátane coveru od legendárnych VOORHEES. Zbesilá grindcore rúbanica občas padajúca do hlbokých vôd až močiarov, ale vždy sa podarí tak tak uniknúť, strach z toho, čo príde ti nedovolí zomrieť, preto utekáš ďalej pred beštiou, ktorá je ti stále tesne v pätách ... padá ihla a ty s ňou, to sú pekelníci HEADLESS DEATH. Toto sa nedá iba raz, nutí ťa to stále počúvať dookola. Vynikajúci sound i atmosféra materiálu. V kapele nájdeš členov legendárnych kapiel ako ROSKOPP, RORT alebo INTERNAL ROT.
5.00 €
SKUNK / EXISTENCH (Outrageous defecation records) [7″]
Splti kanadských kapiel SKUNK a EXISTENCH. Prasácky grind crust a grindoví veteráni dobre známi u pamätníkov zo split sedmičiek s DREAD 101, NEEDFUL THINGS alebo split kazety s MOČOVÝ KHAMENI a ČISTOU RYŽOU.
4.00 €
DIS-K47 - Hysterie kolem nás ... LIMIT (Totalitarianism still continues) [12″]
Prvé samostatné LP dbeat punkovej úderky zo Znojma. Doska nesie názov "Hysterie kolem nás ..." a obsahuje 8 skladieb. Na strane A aktuálna kaplna tvorba a na strane E staršie nevydané nahrávky z éry Kraťasovho one-man projektu. Limit na čierno-priesvitnom marbled vinyle.
10.00 €
DIS-K47 - Hysterie kolem nás ... (Totalitarianism still continues) [12″]
Prvé samostatné LP dbeat punkovej úderky zo Znojma. Doska nesie názov "Hysterie kolem nás ..." a obsahuje 8 skladieb. Na strane A aktuálna kaplna tvorba a na strane E staršie nevydané nahrávky z éry Kraťasovho one-man projektu.
8.00 €
APOLITA - Kolik nenávisti dokážem tolerovat? (DIY) [12″]
11 skladieb hard core punku so stopážou zriedka presahujúcou 2 minúty a celkovou dĺžku okolo 20 minút, ktoré si kapela vydala úplne sama.
9.00 €
KUNTA KINTE / KASCHORROW WICIADOS (Schmeichel 666 kabinett) [7″]
Split 7" pražských naozaj hlučných speed punkerov KUNTA KINTE a rakúskeho thrash punku KASCHORROW WICIADOS. Namiesto obalu taštička z nášiviek.
4.00 €
BOMBANGREPP - Maktmissbrukande svin (Skaven) [7″]
Druhý singel švédskej crust core brúsky. Pokiaľ máte rádi KRIGSHOT a TOTALITÄR, je to to pravé! Hrubý, nasraný, špinavý a agresivný náter!
4.00 €
Garfweek #50 [zin]
Je tu recyklátor Garfweek s číslom paťdesiatym. Tentokrát sa "zrecyklovali" staré rozhovory s FIRE WALK WITH ME, STAGE BOTTLES a ZEMĚŽLUČ. Tie dva sú však kratšie, ďalej nejaké články štýlom "existenčné". O jazde načierno, o squatingu, a tiež niečo zo záhradky a o vyberaní kontajnerov. Ďalej pokec s TOY-BOX, kvapka tej anarchie a nakoniec distro ponuka.
Zdarma na požiadanie k tvojej objednávke!
60 strán A5, český jazyk.
0.00 €
MALCONTENT - A conclave of connivers (Phobia records) [7″]
Čo sa tak asi môže stať, keď sa v jednej kapele zíjdu členovia AVSKUM, DISSEKERAD, HELLKONTROLL a the NATURE? Správne! MALCONTENT! Alebo nová švédska dbeat punk akvizícia zložená z veteránov scény. Pokiaľ máte radi klasický käng alá TOTALITAR alebo ANTI CIMEX napáchnutý DISCHARGE nie je čo riešiť.
4.00 €
WAARFACE - Accepted as truth (Phobia records) [7″]
Brutálny dbeat crust útok z USA (Austin, TX). Pomerne mladá kapela zložená z borcov, ktorí prešli kapelami ako napríklad DOOM SIREN. Pokiaľ máte radi prvé nahrávky SKITSYSTEM alebo WORLD BURNS TO DEATH nemôžete s týmto singlom šľapnúť vedľa.
4.00 €
KRONISK MISANTROPI / WAARFACE (Phobia records) [7″]
Štyri zadoknakopávajúce d-beat punk biče od švédskych punks KRONISK MISANTROPI versus dva hrubé d-beat crust songy od texaských WAARFACE. Pre fans ANTI CIMEX, WARVICTIMS, CRUDE SS alebo MOB 47 povinnosť!
4.00 €
GINNUNGAGAP - Nejsi vítěz (Phobia records) [12″]
Po x rokoch existencie je tu konečne debutová veľká doska žižkovských raw punx. GINNUNGAGAP a ich LP "Nejsi vítěz" sa bude na vašich gramcoch točit po celý rok. Vyšlo v náklade 300 kusov, takže sa poponáhľajte.
9.50 €
VENGEANCE OF KARMA - Ur askan (Phobia records) [12″]
Debutný album švédkej crust d-beat kapely, v ktorej pôsobia členovia MYTERI, FÖRGIFTAD alebo GRÄNSLANDET. Klasický škandinávsky crust core s metalovými prvkami v štýle MARTYRDÖD alebo WOLFBRIGADE.
9.50 €
URSUT - Köp dig lycklig (Phobia records) [12″]
Desať skladieb nabrúseného crust core s typicky švédskym zvukom a s ostrou lyrikou s politickým presahom. V kapele nájdete členov predtým alebo i teraz pôsobiacich v kapelách ako KONTROVERS, PROJECT HOPELESS, CRUTCHES, INTENSITY či SEWN SHUT. Vychádza v parádnom gatefold obale.
10.00 €
TRUTH, the - Tenzija (Ffud records) [7″]
6 skladieb politické thrash punku zo Srbska a Chorvátska s pekným rozkládacím búkletom.
4.00 €
Naděje je na druhém břehu - životy pražských žen bez domova [kniha]
Jedenásť žien, jedenásť životov, 192 strán príbehov a ich analýzy, 466 fotografií. Jedno úmrtie a dve zmiznuté ženy. Ako sa tieto ženy pozerajú na svet okolo seba, ako vidia nás a spoločnosť? Čo ich stretáva na ceste životom a prečo je bezdomovectvo tak silné sústo, z ktorého sa tak ťažko vymaňuje?
"... já absolutně nesnáším to úsloví, co tě nezabije, to tě posílí. To hluboce nesnesu, protože to není pravda a nejsem první, kdo se tomu brání, protože naopak, co tě nezabije, to tě může postupně likvidovat, stokrát umořovat osla, i ty kapičky rozbijou kámen ... to, že by mě to posilovalo, o tom nic nevím." Je až neuveriteľné, ako výstižné sú tieto slová pre všetky ženy, ktorých príbehy sa v knihe objavujú. K bezdomovectvu rozprávačiek sa nedá nikdy prisúdiť jeden spúšťač či príčina. Príbehy sú často prepletené a strata každého domova sa zdá tvorená miliónmi malých kvapiek, ktoré sa občas ani nedajú vidieť.
9.00 €
ŠANOV 1 - Osmá renesance (PHR) [12″]
ŠANOV si za tých niekoľko rokov od predchádzajúcej dosky prešiel pauzou i zmenou zostavy, ale dnes je späť v plnej sile. Pokiaľ by si snáď niekto myslel, že kapela po 30-tich rokoch už nemôže prísť s ničím novým, bude z aktuálneho albumu asi dosť prekvapený. Agresávny až crustový nárez doplňujú pre ŠANOV typické kúsavé a niekedy i trochu kontroverzné texty. Nikita Boy na novej doske našiel nové a ešte drsnejšie polohy svojho už tak silného hlasu a v spojitosti s muzikou tak dostanete lomoz u ktorého hrozí, že sa vám doma vysypú okenné tabule. "Osmá renesance" je zatiaľ najrýchlejšia a najagresívnejšia doska Šanovákov.
12.00 €
Shiva, Vandana - Demokracie země [kniha]
Vandana Shiva je indická ekofeministka, environmentálna aktivistka a jeden z najvýraznejších hlasov za globálnu spravodlivosť. Venuje sa hlavne problematikou biodiverzity a ekologického poľnohospodárstva. Pôsobí ako riaditeľka Nadácie pre vedecký výskum, technológiu a prírodné zdroje v Dillí. Je tiež držiteľkou alternatívnej Nobelovej ceny za mier a mnohých ďalších ocenení.
244 strán, český jazyk.
8.50 €