Slovenský jazyk English language
NOVINKYDISTROLABELLINKYPUNKGEN.SK

* novinky
* CD
* DVD
* 5"
* 6"
* 7"
* 10"
* 12"
* pánske tričká
* dámske tričká
* dámske tielka
* nášivky malé
* nášivky chrbtové
* odznaky
* knihy
* ziny

20 najnovších produktov:
KULTRA! - Mezi Skyllou a Charybdou (Ffud records) [12″]
KULTRA! z Rožnova pod Radhoštěm sa v roku 2013 reinkarnovala v podobe tria Vaant (spev), Trek (basa, spev) a Kill (kytara, spev), ktorým sekunduje softwarový bubeník a sampler. Po pätskladbovom deme z roku 2014 prišiel čas na plnohodnotnú dosku. Koncom minulého roku si pánkovci pozvali do svojej skúšobne trenčianskeho majstra zvuku Miša Reviláka a spoločne (za psychicko-fyzické podpory niekoľkých priateľov) nahrali 10 skladieb oscilujúcich medzi punkom, drum´n´bassom a dubom, ktoré dalo priestor osobitým textom. Finálny zvuk doska dostala v Mišovom domácom štúdiu v Trenčíne, obal dosky zdobia dva snímky z diela svetoznámého majstra fotografie Jindřicha Štreita.
10.00 €
TRIAC / SICK/TIRED (Psychocontrol) [12″]
Európska verzia split 12" TRIAC / SICK/TIRED: Štyri nové skladby od grind mašiny TRIAC z Baltimore a šesť nových, ešte grindovejších palov na strane SICK/TIRED s Chicaga. Zelený marbled vinyl.
10.00 €
WARSORE - Brutal reprisal (Psychocontrol) [7″]
Repress poslednej štúdiovej nahrávky z roku 2003 od týchto austrálskych grinderov. Modrý marbled vinyl.
4.00 €
GATTACA / ROSA PARKS (Hardcore for loosers) [7″]
Spoločný split spriatelených českých bánd. GATTACA ponúka dva songy nasraného crust metalu a ROSA PARKS tri melodickejšie hcpunkové skladby.
4.00 €
MENTAL TENSION - Demo (Uranium overdose) [7″]
6 skladbové demo slovenskej hardcore punk kapely MENTAL TENSION, kde nájdeš tváre známe z kapiel ako BOILING POINT, DOWNSTREAM alebo FYASCO. Nahrávka vychádza ako jednostranný 7" lathe cut v limitovanom číslovanom 50 kusovom náklade.
4.00 €
MORSA / BRÜNNER TODESMARSCH / AGE OF DEATH (Ultima ratio) [7″]
V tichosti vyšiel na Ultima ratio dlho očakávaný a priravovaný 7" split kapiel MORSA, BRÜNNER TODESMARSCH a AGE OF DEATH. Pokiaľ nie si lokálny juhomoravský fanúšik, zaisto oceníš info - všetko to sú kapely z Brna, respektíve Brnenska a mydlia temnú stranu punku. Crust, trochu metalu a finopal! Nahrané v Hellsounde a Sonidos, a všetko v parádnom obale s rozvinutým papierovým fetišom ako je u Ultima ratio zvykom.
5.00 €
Noise master #31 [zin]
Pokiaľ si niekto myslel, že Noise master už nevýjde, tak nové číslo (#31), ho vyvedie z omylu. Zatiaľ asi najkomplikovanejšia stavba. Ale je to tu. Klasická xerox produkcia. A darí sa i držať menej stránok, tých tu je 60. V klasickej grafike se prepletieme rozhovormi s DISAVOIR VIVRE, AMOCLEN, nedokončeným rozprávaním s RAVING ED a zahraničnou formáciou SHIT NOISE BASTARDS. Biografia predstaví FANATIC ATTACK, MORAX a SOCIAL MAYHEM. Nechýbajú recenzie a tentokrát i reporty z koncertov.
2.00 €
PAST - Czarno / Biala (PHR) [12″]
Pokiaľ sa viete usmievať aj cez slzy, bude nový album poľských PAST presne pre vás! Osemdesiatkový post punk dostáva na LP osobitú tvár i vďaka výraznému vokálu speváčky Gosie, ktorá vo svojom prejave prežíva všetku nespokojnosť so stavom dnešného sveta a neuspokojí sa s prázdnym "spevom". Má názor, sťažuje sa, ukľudňuje, kričí a vie sa zasniť i rozčúliť a s tým jej pomáhajú aj jej kolegovia. Jedenástka songov a cover od EWA BRAUN určite nie je čierno-biela. Naopak je plná farieb - tých svetlejších i tých tmavších. Všetky sú však intenzívne, a to je poznávacie znamenie PAST. Lyrika v poľštine je naviac zárukou uveriteľnosti a nedáva priestor prázdnym frázam.
12.00 €
LYCANTHROPHY - Political pigs (olivové) [pánske tričko]
Olivovo zelené tričko, čierna potlač. Fruit of the loom, gramáž: 205g/m2.
Veľkosť: S
12.00 €
CONTROLLED EXISTENCE / HEADLESS DEATH (Dead heroes) [7″]
C.E. je beštiálne powerviolence grindcore komando z Prahy a ich zbrusu nový materiál v podobe 7 nových skladieb vrátane coveru od legendárnych bohov grindcore scény WARSORE. Krátke výbušné songy, kompozične postavené na hutných až beznádejne psychopaticky vyznievajúcich rozjazdoch, prechádzajúce v zbesilo kopajúci násilný grind, gradujúci smrtiacou fastcore klepačkou ... Krátke gitarové väzby a už sa valí ďalšia horiaca guľa drtiaca tvoj ksicht, to sú CONTROLLED EXISTENCE. Výborný sound, skvele okorenený ženským vokálom s kritickými textami. Po splite s ALEA IACTA EST a DAYS OF DESOLATION ďalší výborný materiál. Odkaz legendárnych kapiel ako INSECT WARFARE alebo BLOODY PHOENIX.
H.D. je chaotické násilné grindcore peklo z australského Melbourne, v štýle starých grind kapiel ala EXCRUCIATING TERROR, WARSORE, reznúté death metalovou kudlou. Ich strana prináša 4 nové skladby vrátane coveru od legendárnych VOORHEES. Zbesilá grindcore rúbanica občas padajúca do hlbokých vôd až močiarov, ale vždy sa podarí tak tak uniknúť, strach z toho, čo príde ti nedovolí zomrieť, preto utekáš ďalej pred beštiou, ktorá je ti stále tesne v pätách ... padá ihla a ty s ňou, to sú pekelníci HEADLESS DEATH. Toto sa nedá iba raz, nutí ťa to stále počúvať dookola. Vynikajúci sound i atmosféra materiálu. V kapele nájdeš členov legendárnych kapiel ako ROSKOPP, RORT alebo INTERNAL ROT.
5.00 €
SKUNK / EXISTENCH (Outrageous defecation records) [7″]
Splti kanadských kapiel SKUNK a EXISTENCH. Prasácky grind crust a grindoví veteráni dobre známi u pamätníkov zo split sedmičiek s DREAD 101, NEEDFUL THINGS alebo split kazety s MOČOVÝ KHAMENI a ČISTOU RYŽOU.
4.00 €
DIS-K47 - Hysterie kolem nás ... (Totalitarianism still continues) [12″]
Prvé samostatné LP dbeat punkovej úderky zo Znojma. Doska nesie názov "Hysterie kolem nás ..." a obsahuje 8 skladieb. Na strane A aktuálna kaplna tvorba a na strane E staršie nevydané nahrávky z éry Kraťasovho one-man projektu.
8.00 €
APOLITA - Kolik nenávisti dokážem tolerovat? (DIY) [12″]
11 skladieb hard core punku so stopážou zriedka presahujúcou 2 minúty a celkovou dĺžku okolo 20 minút, ktoré si kapela vydala úplne sama.
9.00 €
KUNTA KINTE / KASCHORROW WICIADOS (Schmeichel 666 kabinett) [7″]
Split 7" pražských naozaj hlučných speed punkerov KUNTA KINTE a rakúskeho thrash punku KASCHORROW WICIADOS. Namiesto obalu taštička z nášiviek.
4.00 €
BOMBANGREPP - Maktmissbrukande svin (Skaven) [7″]
Druhý singel švédskej crust core brúsky. Pokiaľ máte rádi KRIGSHOT a TOTALITÄR, je to to pravé! Hrubý, nasraný, špinavý a agresivný náter!
4.00 €
Garfweek #50 [zin]
Je tu recyklátor Garfweek s číslom paťdesiatym. Tentokrát sa "zrecyklovali" staré rozhovory s FIRE WALK WITH ME, STAGE BOTTLES a ZEMĚŽLUČ. Tie dva sú však kratšie, ďalej nejaké články štýlom "existenčné". O jazde načierno, o squatingu, a tiež niečo zo záhradky a o vyberaní kontajnerov. Ďalej pokec s TOY-BOX, kvapka tej anarchie a nakoniec distro ponuka.
Zdarma na požiadanie k tvojej objednávke!
60 strán A5, český jazyk.
0.00 €
MALCONTENT - A conclave of connivers (Phobia records) [7″]
Čo sa tak asi môže stať, keď sa v jednej kapele zíjdu členovia AVSKUM, DISSEKERAD, HELLKONTROLL a the NATURE? Správne! MALCONTENT! Alebo nová švédska dbeat punk akvizícia zložená z veteránov scény. Pokiaľ máte radi klasický käng alá TOTALITAR alebo ANTI CIMEX napáchnutý DISCHARGE nie je čo riešiť.
4.00 €
WAARFACE - Accepted as truth (Phobia records) [7″]
Brutálny dbeat crust útok z USA (Austin, TX). Pomerne mladá kapela zložená z borcov, ktorí prešli kapelami ako napríklad DOOM SIREN. Pokiaľ máte radi prvé nahrávky SKITSYSTEM alebo WORLD BURNS TO DEATH nemôžete s týmto singlom šľapnúť vedľa.
4.00 €
KRONISK MISANTROPI / WAARFACE (Phobia records) [7″]
Štyri zadoknakopávajúce d-beat punk biče od švédskych punks KRONISK MISANTROPI versus dva hrubé d-beat crust songy od texaských WAARFACE. Pre fans ANTI CIMEX, WARVICTIMS, CRUDE SS alebo MOB 47 povinnosť!
4.00 €
GINNUNGAGAP - Nejsi vítěz (Phobia records) [12″]
Po x rokoch existencie je tu konečne debutová veľká doska žižkovských raw punx. GINNUNGAGAP a ich LP "Nejsi vítěz" sa bude na vašich gramcoch točit po celý rok. Vyšlo v náklade 300 kusov, takže sa poponáhľajte.
9.50 €