Slovenský jazyk English language
NOVINKYDISTROLABELLINKYPUNKGEN.SK

* novinky
* CD
* DVD
* 5"
* 6"
* 7"
* 10"
* 12"
* pánske tričká
* dámske tričká
* dámske tielka
* nášivky malé
* nášivky chrbtové
* odznaky
* knihy
* ziny

20 najnovších produktov:
ILÚZIA / DÁŠA FON FĽAŠA (Burina records) [12″]
Dlhoočakávaná spoločná nahrávka a bohužiaľ aj rozlúčka s kapelou ILÚZIA.
10.00 €
SAMORAST (Kutáč krjú) [10″]
Debutný 10" vydaný len v 130 kusovom náklade. Súčasťou je aj 22 stránkový booklet formátu A5, kde nájdeš texty, reporty z koncertov, či úvahy členov a členky kapely a každého, kto sa podielal na vydaní a grafike.
8.50 €
THEMA ELEVEN - Choose your beast [pánske tričko]
Čierne tričko, červená obojstranná potlač. Fruit of the loom, gramáž: 205g/m2.
Veľkosť: S
12.00 €
DISCHANGE [pánske tričko]
Čierne tričko, biela potlač. Fruit of the loom, gramáž: 205g/m2.
Veľkosť: S
12.00 €
ARMAGEDOM / NUCLEAR FROST (Insane society) [7″]
Split 7" dvoch brazílskych kapiel: ARMAGEDOM zostávajú verní svojmu záhrobnému thrashcore a NUCLEAR FROST hrnú zatuchnutý metal crust inšpirovaný starými HELLHAMER a CELTIC FROST.
5.00 €
MORKHIMMEL / the TOWER (Insane society) [12″]
Sú svety za svetmi, zeme nikoho, odkiaľ prichádzajú tiene. Hmlové záchvevy mrtvého času, ozveny zla, výčitiek a pomsty. V rozpadnutých budovách zúfalstva sa víri prach a poslovia druhej strany ponúkajú ruku k prechodu na ich breh. Započúvaj sa do temnej noci a budeš počuť ich spevy. Títo ľudia tam totiž boli a dostali dar vidieť svet v jeho otrasnej nahote. Je čas zhliadnúť z VEŽe na krvavé polia tiahúce sa až ďaleko k moru a prejsť ich cestou samoty. Napriek tomu sa nezbaviť plazivého pocitu, že ti je niekto v pätách, kto vie a kto neodpúšťa. Potom obrátiť list a otočiť hlavu k severu, kde bojovníci MÖRKHIMMEL tancujú okolo ohňov. Tajomné monštrá, čo sa odvolávajú na pravidlá hnevu a tela ich nepriateľov hnijú s polámanými hnátmi v jame za ľadovou a dravou riekou hnevu. Možno nájdeš odvahu a vykročíš ich smerom, možno nie, ale potom si len srab držiaci sa maminej sukne. Je čas odhodiť ružové okuliare, dospieť, vypočuť si the TOWER / MÖRKHIMMEL a zistiť ako to na svete chodí. Tak do toho, smrť nečaká!
12.00 €
MORKHIMMEL - Ostří černé kosy zní (Insane society) [12″]
Vôňa tlejúceho lístia, hmla a chlad ranných mrázikov. Jeseň pomaly predáva vládu zime, denné svetlo ustupuje a temnota ohlasuje svoju vládu. Severný vietor je krutý a je cítiť hnilobou a smrťou. Zo zeme Insane society prináša k vašim ušiam najnovší závan zúfalstva a zmaru ... nové LP pražských MÖRKHIMMEL - "Ostří černé kosy zní". Várka nekompromisných úderov ťažkého kovu, spev prekliatych ozývajúci sa z podsvetia, zvuky sveta rútiacich sa v popol. Pohrebná slávnosť optimizmu, kde čas sa len lenivo vlečie a falošná viera leží dávno opitá pod stolom. Zúfalé činy zúfalých ľudí. Celkom osem dejstiev odhaľujúcich podstatu beštie, na ktorej konci zostanú len črepiny rozdupaných ružových okuliarov. Osem skladieb s chorobným zvukom z čestického Hellsoundu a špinou dávno zašlých časov. Česky spievané texty jazykom zabudnutých pohanských zvitkov. To je nový MÖRKHIMMEL, to je váš osud. Straňte sa svetla, pretože Ostří černé kosy zní!
12.00 €
ROXOR - Obraz doby (Insane society) [12″]
S pol ročným meškaním, ale predsa je vonku prvá samostatná LPčka vranovského ROXORu. Z LP na vás zaútočí 10 ničivých rakiet (z toho cover DISFEAR), ktoré vám dojebú uši a možno aj náladu, oči vám budu krvácať z designu celej dosky, ktorý má na svedomí Marek Bakteria. Nahrávka vznikla v Tretradrot štúdiu a má príchuť japonského saké a švédskeho hnoja.
10.00 €
Garfweek #51 [zin]
V päťdesiatjednotke si prečítaš staré rozhovory so SINERGIOU a NAIVEFIGHTERS, niečo nám tiež povie výtvarnička Jana BOO!, prečítame si článok o gejšiach a histórii ABC. Pozrieme sa na profil fotografa Viléma Reichmanna a z tých "čiernorudých" záležitostí tu nájdeme pár článkov o solidarite medzi ľuďmi. Všetko potom doplní nejaká báseň, poviedka alebo kresba a jasne, že i ten distrolist.
Zdarma na požiadanie k tvojej objednávke!
64 strán A5, český jazyk.
0.00 €
DESPISE YOU - All your majestic bullshit (Institut für mentale Hygiene) [7″]
US power violence, tri skladby, z toho jedna cover od RLK a jednostranná epka.
4.50 €
INSTINCT OF SURVIVAL / VOLKERMORD (Institut für mentale Hygiene) [7″]
INSTINCT OF SURVIVAL na tejto sedmičke majú prerábku "Stormcrow" od DEVIATED INSTINCT a VÖLKERMORD hrajú "Grind the enemy" od AXEGRINDER.
4.50 €
YACOPSAE / AMEN 81 (Righteousfuck records) [7″]
Splitko dvoch starých nemeckých kapiel - AMEN 81 a YACOPSAE, ktorý zvečnili covery služobne ešte straších kolegov FEHLFARBEN a RAZZIA.
4.00 €
VILE INTENT - Skin in the game (Institut für mentale Hygiene) [7″]
Tretie vinylové vydanie tejto montrealskej power violence kapely, ktorá nedávno prefrčala aj cez naše končiny a ktorá sa riadi heslom hrať čo najrýchlejšie, najnasranejšia a najhlučnejšie. Krutosť v štýle NO COMMENT alebo CROSSED OUT.
4.00 €
YACOPSAE / DEEP (Institut für mentale Hygiene) [5″]
Repress päťpalca, ktorý úôvodne vyšiel ako lathé cut. YACOPSAE vo skvelej forme, fajná ultra fast core nakládačka. DEEP začína ako emo hard core so synťákom, ale v polovici sa to zvrhne na poriadnu rúbanicu. Pekný podpivník do zbierky.
4.00 €
IMPERIAL LEATHER - Antibodies EP (Profane existence) [7″]
Známy švédsky zadoknakopavájúci punk rock s dvomi spevmi a množstvom nahrávok po celom svete. V kapele nájdeš členov NO SECURITY, DISCHANGE, MEANWHILE, BURNING KITCHEN, BRUCE BANNER alebo DS-13. Navyše pekný farebný kreslený obal.
4.00 €
YACOPSAE / YOUR KINGDOM IS DOOMED! - Dezenfekte (Institut für mentale Hygiene) [7″]
Síce staršie, ale podarené splitko nemeckých pánov z YACOPSAE s piatimi ultra rýchlymi fast core nájebmi. YOUR KINGDOM sú z tureckého Istanbulu a mastia chaotický hard core alá SPAZZ.
4.00 €
NINE ELEVEN - Sentinels (Hardcore for the losers) [12″]
Päť dlhých epických skladieb od nasraných hardcoristov z Francúzska. Brutálne prepracovaný gatefold a čierno-biely vinyl.
10.00 €
PETTERSSON - Rift and seam (Hardcore for the losers) [12″]
Post screamo hard core z Viedne. Verzia s transparentnou doskou.
9.00 €
SPORT - Slow (Hardcore for the losers) [12″]
Zatiaľ posledný album francúzskej indie emo punkovej kapely SPORT.
9.00 €
HNF - Válka 2LP (PHR) [12″]
To, o čom sa po dlhé roky iba hovorilo, sa teraz konečne stalo skutočnosťou! Vôbec po prvýkrát na vinyle vychádza debutné demo HRDINOV NOVEJ FRONTY - "Válka". HNF sú najvýznamnejšia predrevolučná kapela bývalého Československa. Dá se povedať, že ako jedni z prvých u nás začali brať punk "profesionálne". Svojím prístupom sa tak vymykali drtivej väčšine vtedajších kapiel. Kultová demokazeta "Válka" vyšla v roku 1986 a obsahuje všetko, čo HNF preslávilo. Temné, hypnotické skladby s prepracovanou gradáciou i rýchle nekompromisné vypaľovačky. Na svoju dobu ide o neskutočne silný debut. Veľká čast skladieb má stále svoju neuveriteľnú vnútornú silu - na doske nechýbajú základné punkové hity ako "Do boje!", "Tanky", "Hyperaktivní děti" alebo kultový a mnohokrát coverovaný hit "To svět se posral". Nahrávka vychádza vďaka úzkej spolupráci so samotnou kapelou, pre potreby vinylu bola zremasterovaná a doplnena o bonusový remix songu "Tanky"!
22.00 €