Slovenský jazyk English language
NOVINKYDISTROLABELLINKYPUNKGEN.SK

* novinky
* CD
* DVD
* 5"
* 6"
* 7"
* 10"
* 12"
* pánske tričká
* dámske tričká
* dámske tielka
* nášivky malé
* nášivky chrbtové
* odznaky
* knihy
* ziny

20 najnovších produktov:
Buryzone #22 [zin]
Po dlhých troch rokoch vyšlo 22. číslo Buryzone zine. To obsahuje na 84 stranách formátu A5 rozhovory s kapelami KANDAR, DRUTTY, SOUL MASSACRE, DEAD CARNAGE, PSYCHONEUROSIS, BACKFLIPING DOG a the band LINE. K tomu naviac tour report CARNAL DIAFRAGMA nielen po Bielorusku, recenzie na tlačoviny i nahrávky, komiks a článok “Brusla, hokejka a čočka kamery".
84 strán A5, český jazyk.
3.50 €
SUN CHILDREN SUN (SPHC) [12″]
Hádam najdivokejšia a najúchylnejšia vec, ktorá vyšla u SPHC. Eklektický mix rýchleho hard core, pop punku, ska, reggae a rozchádzajúcich sa melódií. Japonnci SUN CHILDREN SUN komponujú rytmy, ktoré sa dajú nazvať geniálne, ale aj idiotské zároveň; divoká zúrivosť, rozbenie si prdele zo všetkého, ale aj bujná oslava z radosti zo života. A strana obsahuje materiál z ich nového bezmenného CD, na béčku je tvorba zo split CD SUPER FLOOR a split 7" s the ACT WE ACT.
12.00 €
SU19B - Neutralize (SPHC) [12″]
Na tejto LP nájdeš power violence, ale nie taký, na ktorý si zvyknutý. Kombináciu rýchlo - pomaly - rýchlo prehodili na pomaly - rýchlo - pomaly, a to je práve ich copywrite. Sludge doom metal s krátkymi momentmi bombastických blastbeatov a zúrivého trashu, aby to opäť skončilo vo vodách CORRUPTED. Na záver osem minútový cover BATHORY!
12.00 €
THISCLOSE - Chapter III (SPHC) [12″]
Grave new beat s druhou veľkou doskou. Paródia alebo tribút na čudné metalové obdobie legendy DISCHARGE? Ak máš predsa radšej "Grave new world", "Massacre divine" alebo "Shootin up the world" ako "Hear nothing see nothing say nothing", tak toto je niečo pre teba!
12.00 €
FINAL EXIT / SEDEM MINÚT STRACHU (SPHC) [7″]
FINAL EXIT je noisecoreová legenda z Japonska. Rýchle, chaotické, ale úplne presné usporiadanie noise coru, metalu, punku a popu. 7M$ sú noise maniaci zo stredného Slovenska, ktorých hádam netreba predstavovať. Prvá slovenská punková kapela, ktorá mala turné po Japonsku alebo USA. Čistá explózia. Nič viac. Hej a ešte fosforová platňa svietiaca v tme. Chuje!
6.00 €
SEDEM MINÚT STRACHU - Sedem minút samurai (SPHC) [7″]
Trojica šialencov bezhlavo búcha a hučí tak rýchlo a hlasno, ako sa len dá. Bezchybne brutálny a z drážok skákajúci noise core. Deväť minút "fuck riffs" = nerušenej zúrivosti nahranej v Japonsku.
5.00 €
GODS AMERICA - The undeserving (SPHC) [7″]
Mladá a hlavne hlučná power violence z Las Vegas, ktorá za svoju krátku existenciu stihla vychŕliť kopec nahrávok. Toto je ich ďalší sedempalec so štrnástimi novými zásekmi. Extrémny hard core, zúrivé a rýchle riffy a bláznivé basy.
5.00 €
ILLYA - In adversity ... (SPHC) [7″]
Ktokoľvek z diy scény vie, že Japonsko má jednu z najväčších punkových scén na svete. Ale ako mnoho iných japonských kapiel, ani ILLYA nie sú práve najplodnejšou kapelou na kontinente a veľmi o nich mimo Japonska nepočuť. Ale 11 rokov je dlhý čas na zdokonalenie vášho remesla, a tak kapela po piatich rokoch neplodnosti prináša tri nové skladby vo vysokom tempe, epickými a inšpiratívnymi riffmi s mnohými sólami, zúfalými, ale aj zborovými vokálmi a perfektným zvukom.
5.00 €
INDUSTRIAL HOLOCAUST / LOTUS FUCKER (SPHC) [7″]
IxHx z Brazílie hrajú od roku 1991. Zatiaľ čo ich nahrávky z 90-tych rokov sú úplne klasiky, ani na nedávnych koncertoch neprejavili žiadne známky spomalenia. Šialený noise not music attack, ktorý nezabúda ani na svoje grind, metal a hc korene. LOTUS FUCKER z USA kontrujú tromi noise hard coreovými skladbami plus coverom od SEE YOU IN HELL.
5.00 €
AK-47 / RAČAK (Dhpak47) [7″]
Asi najznámejší chorvátsky anarchopank s hitom Ničiji čovijek na splite s krajnmi RAČAK, ktorí mastia surovejšiu muziku.
5.00 €
ENDLESS SWARM / GET WORSE (Here and now) [7″]
Bitka o rýchlosť urputných power violence bánd z Edinburghu a Leedsu.
4.00 €
METH LEPPARD / MINIMUM WAGE ASSASSINS (Here and now) [7″]
Grind core z Austrálie aka krokodíl Dundee a metal gridový hurhaj z USA. Obe kapely majú len po dvoch členov!
4.00 €
ENDLESS SWARM / FORGED (Here and now) [7″]
Power violence samopal zo Škótska versus grinding power violence z Kalifornie
4.00 €
FAILURE (Here and now) [7″]
Nový power violence kŕdeľ z Talianska a debutný desaťskladbový 7".
4.00 €
CONCUSSA / DISTAX (Skaven) [12″]
Crusty z Vranova a spod Tatier.
10.00 €
VICTIMS - Owl [pánske tričko]
Biele tričko, červená potlač. Fruit of the loom, gramáž: 205g/m2.
Veľkosť: S / L
12.00 €
RATTUS [pánske tričko]
Čierne tričko, biela a zelená potlač. Fruit of the loom, gramáž: 205g/m2.
Veľkosť: S / M
12.00 €
OI POLLOI - Saorsa [pánske tričko]
Červené tričko, biela potlač. Fruit of the loom, gramáž: 205g/m2.
Veľkosť: M
12.00 €
MYTERI [pánske tričko]
Čierne tričko, biela potlač. Fruit of the loom, gramáž: 205g/m2.
Veľkosť: S / M
12.00 €
MASSGRAV [pánske tričko]
Sivé tričko, čierna potlač. Fruit of the loom, gramáž: 205g/m2.
Veľkosť: S / M / L
12.00 €