Slovenský jazyk English language
NOVINKYDISTROLABELLINKYPUNKGEN.SK

* novinky
* CD
* DVD
* 5"
* 6"
* 7"
* 10"
* 12"
* pánske tričká
* dámske tričká
* dámske tielka
* nášivky malé
* nášivky chrbtové
* odznaky
* knihy
* ziny

20 najnovších produktov:
ABORTION / PER CAPITA (Drinkin´ beer in bandana) [7″]
Päť nových skladieb od našich grindových fotrov a štyri záseky grind crustu z Mníchova.
5.00 €
B.I.T.C.H. #1 [zin]
Prvé číslo nového DIY punk zinu B.I.T.CH., kde sa na 128 stranách formátu A4 dočítaš čosi viac o histórii vranovského punku z pera toho najpovolanejšieho Krakena, Marekových koncertných zážitkoch aj na tour so 7M$ v minulom roku, zhrnutie 20 rokov SHEEVA YOGA od Skuldíka, obzretie sa za organizovaním sympatického total DIY Opičieho bálu, reporty z tour ADACTY, z minimikro tour BETON / ROXOR, na koncíky vo Viedni, Londýne a NYC od Masskillaha, na nejaké tradičné CS/SK jednodňové festy a koncíky, stĺpčeky od štyroch prispievateľov, rozhovory s finskými KOHTI TUHOA, neskrátená verzia rozhovoru s BETONOM z MRR, s multi-Danom z Orlové, s brnenskou nakopávačkou BRUNNER TODESMARSCH, mladou stoner sludge zberbou z východu Slovenska (dobre čítaš, z východu) FAT a starší, ale o to zaujímavejší rozhovor s Amíkmi RAD + recky na kopu muziky, či už novej, alebo staršej.
128 strán A4. slovenský jazyk.
6.00 €
KRIGSHOT - Örebro mangel [12″]
Reedícia klasického rýchleho švédskeho hard core. "Örebro mangel" pôvodne vyšiel v roku 2002 u Sound pollution v USA. Verzia na čiernom vinyle.
13.00 €
KRIGSHOT - Örebro mangel LIMIT [12″]
Reedícia klasického rýchleho švédskeho hard core. "Örebro mangel" pôvodne vyšiel v roku 2002 u Sound pollution v USA. Toto je 100 kusová verzia na zelenom vinyle.
15.00 €
PROTES BENGT - Pick your bengt (Insane society) [12″]
PROTES BENGT začali v roku 1985 ako projekt Ake-ho a Chrille-ho z MOB47 a Per-a a Ola-eho z FILTHY CHRISTIANS. Bubny a gitara sa nahrávala v decembri 1985, basa a vokály minulého roku. 40 skladieb!
12.00 €
Garfweek #56 [zin]
Staré rozhovory s UŽ JSME DOMA, FUGAZI, SUBHUMANS. Pozrieme sa na legendárnych MICHAEL´S UNCLE. Z nehudobných tém rozhovor s Red action, článok o anarchizme od Sama Dolgoffa, niečo o čokoláde resp. výrobcoch, niečo o baníkovi Frantovi Chourovi, záverom úryvok z knihy Jedu do Magadanu. Všetko dovŕšia recenzie na ziny a pravidelná distro ponuka. Na záver ešte rozhovor s Pavlom z labelu View beyond.
Zdarma na požiadanie ku akejkoľvek objednávke.
68 strán A5, český jazyk.
0.00 €
Buryzone #22 [zin]
Po dlhých troch rokoch vyšlo 22. číslo Buryzone zine. To obsahuje na 84 stranách formátu A5 rozhovory s kapelami KANDAR, DRUTTY, SOUL MASSACRE, DEAD CARNAGE, PSYCHONEUROSIS, BACKFLIPING DOG a the band LINE. K tomu naviac tour report CARNAL DIAFRAGMA nielen po Bielorusku, recenzie na tlačoviny i nahrávky, komiks a článok “Brusla, hokejka a čočka kamery".
84 strán A5, český jazyk.
3.50 €
THISCLOSE - Chapter III (SPHC) [12″]
Grave new beat s druhou veľkou doskou. Paródia alebo tribút na čudné metalové obdobie legendy DISCHARGE? Ak máš predsa radšej "Grave new world", "Massacre divine" alebo "Shootin up the world" ako "Hear nothing see nothing say nothing", tak toto je niečo pre teba!
12.00 €
FINAL EXIT / SEDEM MINÚT STRACHU (SPHC) [7″]
FINAL EXIT je noisecoreová legenda z Japonska. Rýchle, chaotické, ale úplne presné usporiadanie noise coru, metalu, punku a popu. 7M$ sú noise maniaci zo stredného Slovenska, ktorých hádam netreba predstavovať. Prvá slovenská punková kapela, ktorá mala turné po Japonsku alebo USA. Čistá explózia. Nič viac. Hej a ešte fosforová platňa svietiaca v tme. Chuje!
6.00 €
SEDEM MINÚT STRACHU - Sedem minút samurai (SPHC) [7″]
Trojica šialencov bezhlavo búcha a hučí tak rýchlo a hlasno, ako sa len dá. Bezchybne brutálny a z drážok skákajúci noise core. Deväť minút "fuck riffs" = nerušenej zúrivosti nahranej v Japonsku.
5.00 €
GODS AMERICA - The undeserving (SPHC) [7″]
Mladá a hlavne hlučná power violence z Las Vegas, ktorá za svoju krátku existenciu stihla vychŕliť kopec nahrávok. Toto je ich ďalší sedempalec so štrnástimi novými zásekmi. Extrémny hard core, zúrivé a rýchle riffy a bláznivé basy.
5.00 €
ILLYA - In adversity ... (SPHC) [7″]
Ktokoľvek z diy scény vie, že Japonsko má jednu z najväčších punkových scén na svete. Ale ako mnoho iných japonských kapiel, ani ILLYA nie sú práve najplodnejšou kapelou na kontinente a veľmi o nich mimo Japonska nepočuť. Ale 11 rokov je dlhý čas na zdokonalenie vášho remesla, a tak kapela po piatich rokoch neplodnosti prináša tri nové skladby vo vysokom tempe, epickými a inšpiratívnymi riffmi s mnohými sólami, zúfalými, ale aj zborovými vokálmi a perfektným zvukom.
5.00 €
INDUSTRIAL HOLOCAUST / LOTUS FUCKER (SPHC) [7″]
IxHx z Brazílie hrajú od roku 1991. Zatiaľ čo ich nahrávky z 90-tych rokov sú úplne klasiky, ani na nedávnych koncertoch neprejavili žiadne známky spomalenia. Šialený noise not music attack, ktorý nezabúda ani na svoje grind, metal a hc korene. LOTUS FUCKER z USA kontrujú tromi noise hard coreovými skladbami plus coverom od SEE YOU IN HELL.
5.00 €
AK-47 / RAČAK (Dhpak47) [7″]
Asi najznámejší chorvátsky anarchopank s hitom Ničiji čovijek na splite s krajnmi RAČAK, ktorí mastia surovejšiu muziku.
5.00 €
ENDLESS SWARM / GET WORSE (Here and now) [7″]
Bitka o rýchlosť urputných power violence bánd z Edinburghu a Leedsu.
4.00 €
METH LEPPARD / MINIMUM WAGE ASSASSINS (Here and now) [7″]
Grind core z Austrálie aka krokodíl Dundee a metal gridový hurhaj z USA. Obe kapely majú len po dvoch členov!
4.00 €
ENDLESS SWARM / FORGED (Here and now) [7″]
Power violence samopal zo Škótska versus grinding power violence z Kalifornie
4.00 €
FAILURE (Here and now) [7″]
Nový power violence kŕdeľ z Talianska a debutný desaťskladbový 7".
4.00 €
CONCUSSA / DISTAX (Skaven) [12″]
Crusty z Vranova a spod Tatier.
10.00 €
VICTIMS - Owl [pánske tričko]
Biele tričko, červená potlač. Fruit of the loom, gramáž: 205g/m2.
Veľkosť: S / L
12.00 €