Slovenský jazyk English language
NOVINKYDISTROLABELLINKYPUNKGEN.SK

* novinky
* CD
* DVD
* 5"
* 6"
* 7"
* 10"
* 12"
* pánske tričká
* dámske tričká
* dámske tielka
* nášivky malé
* nášivky chrbtové
* odznaky
* knihy
* ziny

20 najnovších produktov:
SLUTET - När helvetet brunnit mot sitt slut (Insane society) [12″]
Táto doska by sa dala označiť ako zhrnutie posledných 20-tich rokov Insane society v jednej jedinej nahrávke - v SLUTET sa totiž zišli členovia 3 WAY CUM, UNARMED, WARCOLLAPSE, čo sú všetko kapely, ktorým behom dvoch posledných dekád vyšla na Insane society kazeta, singel alebo veľká doska. Hudobne všetko tiež sedí - pohybujeme sa v klasickom 90-tkovom pojatí škandinávskeho dbeat crustu, takže pokiaľ vám vyššie zmieňované kapely niečo hovoria skúste i ich najnovší projekt. Starí (švédski) psi stále štekajú!
12.00 €
ABNORMI / VIIMEINEN KOLONNA (Insane society) [7″]
11 skladieb totálneho fínskeho hardcore punkového mayhemu.
5.00 €
OVERCHARGE - Electric reaper (Insane society) [12″]
Nová nahrávka talianských metal punx. Dva vlastné songy a cover od legendárnych WRETCHED. LP je na B strane potlačené sieťotlačou.
10.00 €
LAUTSTÜRMER / REMISO (Phobia records) [12″]
Toto je veľmi podarený raw punk crust split! Dve kapely pochádzajúce z mesta Malmö a obe s členmi viac či menej známých ďalších smečiek. A samozrejme musíme jedným dychom dodať, že LAUTSTÜRMER i REMISO sami o sebe sú veľmi kvalitné spolky! LAUTSTÜRMER typický švédsky käng pre fans MOB 47 a DRILLER KILLER a REMISO drvia hrubý prasácky raw metal punk s textami v portugalčine (členovia sú z Chile, Brazílie a Švédska). Obe nahrávky boli zmastrované v štúdiu Blakklodge. O artwork sa postaral Stiv z VISIONS OF WAR. A tie predchádzajúce kapely členov oboch kapiel sú napríklad KORSFÄST, DRILLER KILLER, MOB 47, VOIDFILLER, VISIONS OF WAR, ...
10.00 €
SOCIETY DECLINE - No angel on the shoulder of the world (Phobia records) [12″]
Po samostatnom singli je tu debutný album štockholmskej dbeat smečky. Parádny nárez v štýle DISCHARGE šmrncnutý poriadnou porciou škandinávskeho hardcoru alá ANTI-CIMEX alebo MOB 47. Toto sa vám vážne bude páčiť! Nahrané a mastrované v štúdiu D-takt pod dohľadom mocného Jane Jutily.
10.00 €
SLUTET - Livet dödar min sjal (Phobia records) [12″]
Tretí album švédskej nadmieru produktívnej crust brúsky SLUTET, v ktorej pôsobia medzi inými členovia mocných WARCOLLAPSE. Klasický hrubý crust core s melodickou metalovou podlinkou. Presne ako se to kedysi hrávalo a stále to nie je trend, takže fans kapiel ako STATE OF FEAR, CONSUME, WARCOLLAPSE či starých SKITSYSTEM alebo DISFEAR by mali spozornieť!
10.00 €
DISSEKERAD - Mörkret tilltar (Phobia records) [12″]
Druhý album tejto all star dtakt smečky. Čo asi tak môže hrať zostava zložená zo starých psov, ktorí si prešli či stále prechádzejú kapelami ako AVSKUM, TOTALITÄR, MAKABERT FYND, KRIGSHOT, NAPALM AD, KAKAFONI, INSTITUTION a KRIG I HUDIK? Surový dtakt punk alá TOTALITÄR a DISCHARGE! Repress na modrom vinyle a s mierne zmeneným obalom.
10.00 €
V/A Z popela (DIY) [7″]
Benefičný 7" pre Anarchist black cross za účasti kapiel ANNE M. CHRISTIANSEN, KOVADLINA, EMPTY HALL OF FAME a ARALKUM.
6.00 €
SHEEVA YOGA / DOG EGGS (Totalitarianism still continues) [12″]
SHEEVA YOGU dúfam netreba predstavovať. Na svojej strane majú desať skladieb svojho otrlého power violence hard coreu. Na druhej strane sú týpci DOG EGGS z UK. Členovia ONA SNOP, AFTERNOON GENTLEMEN, LUGUBRIOUS CHILDREN a pod., tak hádaj, o čom to bude.
10.00 €
PRÜGELKNABE / OTLOUKÁNEK (Totalitarianism still continues) [10″]
Rozmařilé pětičlenné grindcorové formace jsou nákladnými dinosaury, proto pod vlivem ekonomické krize vznikl PRÜGELKNABE jako duo.
Koncept grindcorové kapely jako stálého tělesa bylo již nutné odvrhnout a nahradit tekutou formou volných jazz-grindových asociací, proto vzniknul OTLOUKÁNEK.
A toto je ich spoločná schizofrénická nahrávka!
9.00 €
VIOLET COLD - Desperate dreams (Loony tunes) [12″]
Osem skladbový album one man projektu z Azerbajčanu. Zaujímavá zmes black metalu, shoegaze a osemdestiatkového elektro popu vytvára album, ktorý je zároveň surový a intenzívny, ale aj krásny a povznašajúci.
9.00 €
LEFT FOR DEAD - Mass media distortion (Loony tunes) [12″]
Vinylová verzia vynikajúceho tretieho albumu UK pankáčov LEFT FOR DEAD. Hrubý, krutý a ťažký melodický punk rock s doprovodným spevom Magali z LA FRACTION.
9.00 €
ACTIVE MINDS - The age of mass distraction (Loony tunes! [12″]
Šiesty samostatný album. LP má názov "The age of mass distraction" a obsahuje 15 nových skladieb, od niekoľkosekundových výplachov až po kľudnejšie piesne presahujúce v pohode aj šesť minút.
9.00 €
THISCLOSE - Burnin´ anger (Antisociety) [7″]
Päť brutálnych skladieb vyrkádačky DISCHARGE v období "Grave new world". Toto je brutáál!
4.00 €
ACTIVE MINDS - The freedom of the borough (Loony tunes) [7″]
Zatiaľ posledný (jedenásty!) samostatný singel nezastaviteľných pankových bratov.
4.00 €
ACTIVE MINDS / LOS REZIOS (SPHC) [7″]
Bratov z AxM určite netreba predstavovať. Na svojej strane majú dve nové skladby, tentoraz s thrash metalovým zvukom, v ktorých riešia absurdity a pokrytectvo náboženských konzervatívcov. LOS REZIOS sú z Limy v Peru a tiež nepatria k najmladším kapelám. Na svoju stranu umiestnili tiež dve záseky, v ktorých nevybočujú zo svojho poctivého metalového crustpunku.
4.00 €
ACTIVE MINDS - The storm before the calm (Loony tunes) [7″]
Jedenásty samostatný sedempalec nezastaviteľných pankových bratov ACTIVE MINDS z roku 2016. Štyri skladby tentoraz v trochu viac symfonickejšom duchu.
4.00 €
ASO-NAGA / RESTRICTION (Ultima ratio) [7″]
Naštvaný a angažovaný rýchly hardcore punk z Krupky so speváčkou a gitaristkami v zostave konečne na vinyle. V spoločnosti rýchlého až thrashového hardcore punku s angažovanými textami z Ostrova u KV.
4.00 €
COMMODORE 64 / RØST (Ultima ratio) [7″]
druhý split 7" hardcore punkových COMMODORE 64 zo Strakoníc s viedeňskými old school hardcore kolegmi vo zbrani proti establishmentu.
4.00 €
NIČITEĽ / ZOZOO (Totalitarianism still continues) [10″]
Na áčku pri rýchlosti 33 rpm nájdeš dve nové piesne sludbe black hard core od spišského NIČITEĽA plus zpomalenú verziu skladby "Národ kokotov" od kolegov z opačnej strany ZOZOO. Tento martinský naozaj brutálne hlučný hard core punk má na béčku pri rýchlosti 45 rpm šesť vlastných rýchlych a nenávistných skladieb plus značne zrýchlenú verziu skladby "Jeleň" od kolegov z áčka. Vonku 300 kusov.
8.00 €