Slovenský jazyk English language
NOVINKYDISTROLABELLINKYPUNKGEN.SK

* novinky
* CD
* DVD
* 5"
* 7"
* 10"
* 12"
* pánske tričká
* dámske tričká
* dámske tielka
* nášivky malé
* nášivky chrbtové
* odznaky
* knihy
* ziny

20 najnovších produktov:
Garfweek #60 [zin]
V tomto čísle na vás čekajú veľmi staré rozhovory s DOWNCAST, KRITICKÁ SITUACE a jeden krátký s LIFE ... BUT HOW LIVE IT?. Ďalší o trochu mladší s FESTA DESPERATO. Nechýba ani "čierno - červená" klasika, nejaká tá poviedka, recenzia a distrolist.
Stále zadarmo na požiadanie k akejkoľvek objednávke.
68 strán A5, český jazyk.
0.00 €
RISPOSTA - Železná svoboda [10″]
Osem nových bičov od přísnotickej úderky RISPOSTA, ktorá vekom ani o milimeter nestratila na dekadencii a nasranosti.
10.00 €
VIIMEINEN KOLONNA - Totuuden kitkerä siemen (Roku records) [7″]
Známy finopal a ich sedempalec z roku 2012.
5.00 €
VIIMEINEN KOLONNA - O.T.E.P. (Roku records) [7″]
Známy finopal a ich sedempalec z roku 2014. Blue wax.
5.00 €
YHTEISKUNNAN YSTÄVÄT? - Porojen maa (Roku records) [7″]
Rýchly finopal známy aj zo spoločného fínsko - slovenského štvor split LP s YDINPERHE / BARNEY GUMBLE (2) / ALEA IACTA EST.
5.00 €
TUHKAUS (Roku records) [7″]
Uškriekaný crust pankovia zo severu Fínska, z Oula.
5.00 €
DEATHLAG - War (DIY) [7″]
Debutný sedempalec sludgy stench core crustu od veteránov zo severovýchodného konca Európy, z Fínska. V kapele členovia TOTUUS, KANSANDEMOKRATIA, SIIONIN KEVÄT alebo VIVISEKTIO.
5.00 €
Inaktivita #1 [zin]
Ďalší nový košický fanzin o miestnej scéne. Rozhovory s Petrom Kolárčíkom, Samčom, bratom dážďoviek a DeeGeem. Nálepka ako ospravedlnenie za prázdne strany navrch.
20 strán A5, slovenský jazyk.
1.00 €
Zmrdi nepochopia #1 [zin]
Nový fanzin o lokálnej scéne. Chaos, plytvanie miestom a sem tam aj nejaké slovo alebo veta alebo vyčerpávajúca správa o stave scény. Go vegan or go do piči.
24 strán A5, slovenský jazyk.
1.50 €
Putrid emental cheese #10 [zin]
10. číslo Putrid emental cheese zinu. Rozhovory s the KILL, UNHOLY GRAVE, SOTE, SKODA 120, KUNTA KINTE, FACE DEFFECT, Martin Hades, EINLEITUNGSZEIT, HUMIT, ORIGAMI EROTIKA, SEDEM MINUT STRACHU o ich japonskom turne, zinery pisu o zinoch (Smrt, Buryzone, Vzbura, Death fist, Posthuman, Spálená ramena, Noise master, Zintaer), reportocestopis z Fínska, Mišove d´ementálne historky, reporty na koncerty, festivaly, recenzie.
52 strán A4, slovenský jazyk.
2.50 €
DEATH WISH KIDS / KUNTA KINTE (Phobia records) [7″]
Split sedempalec medzi pražskými KUNTA KINTE, nasraný a energický hardcore punk a čáslavskou smečkou DEATH WISH KIDS. Nemenej našľapnutý a agresívny hardcore punk.
4.00 €
CONVULSIONS / NO GOD RHETORIC (Psychocontrol) [7″]
Štyrikrát rozbehnutý španielsky grindový válec plus cover CARCASS GRINDER kontra deväť kanonád z Brna s postavičkami z PRŮMYSLOVEJ SMRTI, TRAUMA 84 alebo JOHNY FOXTER.
4.00 €
Buryzone #23 [zin]
Na 98 stranách formátu A5 nájdeš rozhovory s PHAL:ANGST (industrial post rock, Rakúsko), RAVING ED (violencecore), DEZINFEKCE (hardcore punk), SHAMPOON KILLER (death metal), THORWALD (grindcore), NAHUM (death metal), SEDEM MINÚT STRACHU (noisecore), GRIDE (gridecore), Blankou (Rosa punx collective), NIKANDER (stoner sludge), BUT (grindcore), the NEUNIKNEŠ (punk), PRIMARY RESISTANCE (hardcore) a SVINĚ! (hardcore punk). Ďalej mini-info-rozhovory s NIČITEĽOM (crust sludge), ZOZOO (hardcore), BBYB (tekno grind), IMPULSEALER (grindcore), C-4 (death grind, Poľsko), článok "Pivo a kapely" vrátane rozhovoru s pivovarom Čestmír a recenzie na čtivo, filmy a nahrávky.
98 strán A5, český jazyk.
4.00 €
Garfweek #59 [zin]
Tentoraz iba dva zrecyklované rozhovory, ale trochu dlhšie; so SEE YOU IN HELL (v tej kultovej zostave) a S.I.K.A. Z nehudebných vecí je tu rozhovor s Maxom Ščurom, toľko "obľúbené" články sa potom venujú rôznym aktivistickým smerom, ale tiež voľnému priestoru. Nechýba ani niekoľko vegereceptov a distrolist.
Zdarma na požiadanie k akejkoľvek objednávke.
56 strán A5, český jazyk.
0.00 €
TELEX - Řeznickej krám (PHR) [12″]
Početné priania fanúšikov boli vypočuté. Doska TELEX - "Řeznickej krám" vychádza v reedícii. Pôvodné vydanie sa vypredalo raketovým spôsobom a stalo sa jedným z najúspešnejších titulov v histórii PHR.
Aj tak sa na mnoho priaznivcov kapely nedostalo.
Nová verzia je rovnaká obsahom, rozdiel je v obale. Zmenila sa farba obalu na retro žltú, akú majú niektoré pôvodné verzie kazety. Upravený a rozšírený bol i insert, ktorý je teraz vytlačený na extra tvrdom kartóne.
Strakonický TELEX je bez diskusie jedna z najobľúbenejších českých punkových kapiel a "Řeznickej krám" z roku 1989 je určite jednou z najdôležitejších punkových nahrávok osemdesiatych rokov. Na doske tak nájdete celkom 20 nesmrteľných songov, kompletne citlivo zremastrovaných Barmym z kapely ZEMĚŽLUČ. Nechýbajú všetky zľudovemé hity ako "Zlatá mládež", "Továrna na tvý sny", "Skejtová Růžena", "Zlatý slavík" alebo "Umírající nosič vody".
16.00 €
LUCIFER EFEKT - My (Burina records) [12″]
Debutný album rožnovskej punkovej kapely LUCIFER EFEKT s členmi CO-CA, TELEFON, UŠTKNI, PSI, CATHEAD, PLAYBACK REVIVAL. Traja páni a jedna dáma hrajú melodický angažovaný punk, v ktorom sa objavujú sem tam rockerské vplyvy, čo je len ku prospechu veci. Precízne muzikantské výkony sú u rožnovských kapiel tohoto ranku už samozrejmosťou a pripočítame k tomu skvelú štúdiovú produkciu, máme dosku ako víno.
12.00 €
Noise master #34 [zin]
Na 116 stranách sú rozhádzané rozhovory (DISCOMFORT OF EXISTENCE zo Švajčiarska, STENCH CONSULTANTS z USA, IMPULSEALER z čiech, SLUND zo Slovinska, SCUTTER z Nepálu, DOUPOV z Čiech a KEWAL z Nepálu), biografie kapiel KLAVIUM z Trinidadu a Tobaga, SCHIZOID z Nikaraguy, EXCIMER z Egypta a NEPAL z Argentíny. V každom Noise masterovi nesmú chýbať recenzie na muziku a čtivo a tiež reporty z koncertov. Od -273.15 Zbyni je článok s názvom 4 australské elementy (smrti). Texty kapely NEZAPOMEŇ a upútavka na vodňanskú Festu de la pohodu 2019. Nezmenená grafická úprava, č/b prevedenie, chaos a hluk.
116 strán A5, český jazyk.
2.50 €
MYTERI / PROCRASTINATE (Phobia) [12″]
Švédsky temný dbeat hardcore MYTERI v štýle TRAGEDY a FROM ASHES RISE versus grécky viacmenej štýlovo rovnaký spolok PROCRASTINATE. Luxusný gatefold obal, jedna strana vinylu potlačená sieťotlačou, obrí A2 plagát a kompletný artwork z rúk Alexa (FALL OF EFRAFA).
15.00 €
GRÄNSLANDET - Denationalization (Phobia) [12″]
Temný a vyhraný sludge crust v podání švédskej kapely GRÄNSLANDET osloví všetkých fanúšikov ako typického temného crustu alá MYTERI alebo TRAGEDY, ale aj poslucháčov z pomalších UG vôd. V kapele pôsobia členovia a ex členovia MYTERI, RISE OF ETNA, AVSKUM alebo VENGEANCE OF KARMA. Debutný album s dosť bažinovým vzhľadom.
11.00 €
HONNÖR SS - Livande halvmesyr (Phobia) [12″]
Dvanásť skladieb špinavého dtaktu zo Švédska. Nič viac, nič menej. 500 kusov zabalených v gatefolde.
11.00 €