Slovenský jazyk English language
NOVINKYDISTROLABELLINKYPUNKGEN.SK

* novinky
* CD
* DVD
* 5"
* 7"
* 10"
* 12"
* pánske tričká
* dámske tričká
* dámske tielka
* nášivky malé
* nášivky chrbtové
* odznaky
* knihy
* ziny

20 najnovších produktov:
EARTH CRUST DISPLACEMENT - D-takt noize [12″]
ECD z Berlína s 13 novými skladbami s dis-noiseovým terorom v štýle GIFTGASATTACK, DISCLOSE alebo FRAMTID.
12.00 €
APPÄRATUS / SVART UT (Rawmantic disasters) [12″]
Dalšie hrubé raw punk dbeatové splitko. Malajská odpoveď na ANTI-CIMEX vs. coverujúca berlínská smečka s členmi EARTH CRUST DISPLAEMENT. Zelený marbled vinyl.
12.00 €
EARTH CRUST DISPLACEMENT / DISEASE (Phobia records) [12″]
Macedónska vykrádačka DISCLOSE má na tomto splite šesť surových odpalov, ktoré ťa zavedú do "Apocalypse of death" éry. Na druhej strane sedem skladieb masívneho a surového dbeat inferna z Nemecka.
13.00 €
INVIDIOSUS / LITTLE PUPPY PRINCESS (Skaven records) [7″]
Technický death metal líznutý meskalínom z Minnesoty versus anti human scum grindcore z Južnej Kórey. Fialová placka.
5.00 €
Reggae recipe #1 [zin]
Občasník venovaný predovšetkým ska a reggae. Obsah: Zaniklé pražské kluby, the CIMARONS, sedem zásadných reggae hitov od Boldrika, LAST MINUTE, LES PARTISANS, GREEN SMATROLL, Bratislavská lýra v rytmoch jamajského ska a reggae, Salute reggae time, Skipi, Basha, Ed Rome a Millie Small.
44 strán A5, slovenský jazyk.
1.50 €
ARNOxDUEBEL / MEDICATION TIME (Badluck records) [7″]
Nový power violence fastcore punk band z Plauen v Nemecku vs. pomerne nová, ale už sprofanovaná power violence rezačka z Lučenca. Červený vinyl.
5.00 €
Ženská vzbura [zin]
Žiaden dodatok alebo príloha. Žiadna minivzbura. Pekne natvrdo. Vytlačená bola aj Ženská vzbura alebo historky z podsvětí. Nečakaj nič iné len bulvár, kde frajerky a manželky natrú a poohovárajú svojich milých.
36 strán A5, slovenský jazyk.
2.00 €
Predčasná vzbura #14 [zin]
Štrnástka opäť nie je napchatá desiatkami cestopisov z celého sveta. Fog sa opäť opustil a rozpísal o koncertoch MEDICATION TIME v Prahe a Nemecku. Bilbo ukojil svoje chúťky z neuznaných krajín prechádzkou po Náhornom Karabachu. Mareka som vyspovedal ohľadom turné SEDEM MINÚT STRACHU po Vietname, Kambodži a Thajsku. Ušatého, z poľského vydavateľstva Nikt nic nie wie, som už chcel vyspovedať niekoľko rokov. Žiaľ vďaka jeho zaneprázdnenosti si na to nikdy nenašiel čas, tak mi aspoň predhodil na preloženie rozhovor pre nemecký časopis Trust #200, ktorý vyšiel pri priležitosti 30 ročného fungovania labelu. Stojí tiež za prečítanie. A nejaké slovo pridá aj ukecaný Kanaďan Jeremy Othmer z nojsoviny CUM SOCK. Hajzlom čísla sa stal François Duvalier - dynastický diktátor z Haity. Anketa sa tentoraz nafúkla a nájdete v nej odpovede z pohľadu kresťanov i neznabohov. Na záver ešte nejaká mudrovačka v recenziách a rozprávky je koniec.
40 strán A5, slovenský jazyk.
2.00 €
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení (Aback distribuce) [12″]
Po rokoch hrania kapele vyšiel v plnej paľbe prvý vinylový zárez, na ktorom nájdete 11 ostrých hcpunkových výstrelov do ľudskej rasy s kritickými textami, ktoré majú čo povedať predovšetkým v tejto ultra uponáhľanej dobe zasraných celebrít a konzumu, kde sú na prvom mieste zisky korporácii. Hudobne sa v muzike prelína vplyv predrevolučných československých kapiel 80-tych rokov, chytľavých vyhrávok a zborových spevov. Nahrávka zo študia Davos odsýpa ako dobre nastavená mašina, celá utečie lusknutím prstov. Vychádza vo farebnom prevedení na červenom vinyle s čiernymi cákancami v počte 525 kusov.
13.00 €
Telepatie #2 [zin]
Nové číslo plynulo nadväzuje na to prvé. Obsah tvoria hlavne rozhovory medzi inými s LVMEN, LYCANTHROPHY alebo ČAD, ale i menej známymi menami a osobnosťami. Zahraničnú temnotu reprezentujú divokí Japonci ABIGAL, premýšľaví DER WEG EINER FREIHEIT a hnijúci UNDERGANG. Nedielnou súčasťou Telepatie je anketa na tému rok 2000 vs. 2020. Nechýbajú ani tourreporty (ABNORMALITY a DECULTIVATE). Zaujímavou sondou je do poslednej šrúbky rozobraná história albumu "Rock´n´Freud" od INSANIE. Radu ďalších článkov doplňuje veľkoryso pojatý scene report z obdobia 2009 až 2019 z juhozápadných Čiech.
2. číslo vznikalo s rovnakým nadšením ako to prvé, čo sa premietlo i do počtu strán, kedy zin nabobtnal o 20 strán a o 20 % článkov.
154 strán A4, český jazyk.
7.00 €
SMRT MLADÉHO SEBEVRAHA (PHR) [12″]
Osemdesiate roky rozhodne neboli zlaté roky československého punku. Všeobecná represia nedovolila väčšine kapiel viac rozvinúť svoje schopnosti. Mnoho z nich tak nikdy nedostalo šancu vyliezť zo sklepov a garáží. Možno ale práve preto táto doba dokázala vyprodukovať hudobné skupiny, ktoré svojimi kvalitami bez problémov obstoja aj v dnešných dňoch. Jedným z týchto nadčasových hudobných produktov boli i SMRT MLADÉHO SEBEVRAHA z Valašského Meziříčí. Krátko fungujúca skupina, ktorá pocity a nálady väčšiny spoločnosti dokázala dostať nielen do textov, ale i do svojho názvu. Ich jediná demokazeta natočená v roku 1988 prináša na ploche necelej polhodiny sedemnásť intenzívnych zážitkov. Piesne S.M.S. sú dobové odkazy plné zlosti a nihilizmu, doplnené o agresívny a zručný muzikantský základ (na nahrávke sa podieľal i Jiří Fiala z Mňága a Žďorp). Kapela si okrem raných hardcore punkových kapiel brala inšpiráciu i vo vtedajších psychadelických a undergroundových skupinách. Remastrovaná nahrávka sa teraz vôbec po prvý raz objavuje na vinylových drážkách u PHR doplnených o obal, ktorý verne vychádza z pôvodnej kazetovej nahrávky.
16.00 €
FAT - Granum (Totalitarianism still continues) [12″]
Po dlhej dobe plnej prekážok sa konečne podarilo vydať album "Granum" od kapely FAT aj na lisovanom vinyle. Nečakaj nič iné ako valiace sa bahno z východného Slovenska. Limit 100 kusov na zelenom marbled vinyle.
15.00 €
GRIDE - Hluboká temná modř (Insane society) [12″]
Dlhoočakávaná posledná nahrávka v starej zostave GRIDE (Čert, Iny, Puffy, Paaya, Michal) "Hluboká temná modř" vyšla kde inde ako u Insane society records ako jednostranný 12". Sedem skladieb, jedenásť minút, 500 kusov modrých vinylov so sieťotlačou na strane bé a kruhovým výsekom na obale.
13.00 €
M:40 - Arvsynd (Insane society) [12″]
Nový album švédskych M:40. Temnejšia nahrávka než ktorákoľvek predtým. Hutný crust hardcore s nekompromisným zvukom.
12.00 €
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu (Insane society) [12″]
Po sedmich rokoch vychádza nový album SEE YOU IN HELL. Osem skladieb hard core prešpikovaného japonskou burning spirit školou, ako to už poznáš z predošlých albumov.
12.00 €
FATUM - Edge of the wild (Insane society) [12″]
Nová veľká doska moskovských FATUM s ich nekompromisným metal crustom starej školy. Pre fans: HELLBASTARD, SACRILEGE, AXEGRINDER, ...
12.00 €
SLUTET - Labil (Insane society) [12″]
Po roku a split singlu na Phobia records je tu nová nahrávka švédskych SLUTET. 7 skladieb klasického švédskeho crustu deväťdesiatych rokov. Členovia 3 WAY CUM, UNARMED, WARCOLLAPSE, ...
12.00 €
SLUTET - När helvetet brunnit mot sitt slut (Insane society) [12″]
Táto doska by sa dala označiť ako zhrnutie posledných 20-tich rokov Insane society v jednej jedinej nahrávke - v SLUTET sa totiž zišli členovia 3 WAY CUM, UNARMED, WARCOLLAPSE, čo sú všetko kapely, ktorým behom dvoch posledných dekád vyšla na Insane society kazeta, singel alebo veľká doska. Hudobne všetko tiež sedí - pohybujeme sa v klasickom 90-tkovom pojatí škandinávskeho dbeat crustu, takže pokiaľ vám vyššie zmieňované kapely niečo hovoria skúste i ich najnovší projekt. Starí (švédski) psi stále štekajú!
12.00 €
GODOT YOUTH - Prostředí (Ultima ratio) [7″]
Brnenská hcpunk kapela GODOT YOUTH vydáva svoj prvý vinylový počin. Jedná sa o samostatný 7" s názvom "Prostředí". Na čiernej placke nájdete 7 skladieb + malé bezvýznamné prekvapenie.
5.00 €
ADRESTIA / ENCORE (Ultima ratio) [12″]
Švédsky crust napáchnutý metalom versus český nekompromisný dbeat punk útok na spoločnom splite.
12.00 €