Slovenský jazyk English language
NOVINKYDISTROLABELLINKYPUNKGEN.SK

* novinky
* CD
* DVD
* 5"
* 7"
* 10"
* 12"
* pánske tričká
* dámske tričká
* dámske tielka
* nášivky malé
* nášivky chrbtové
* odznaky
* knihy
* ziny

Ako objednávať?Ak si niečo z ponuky vyberiete, napíšte mi mail na punkgen(a)gmail.com s presnými názvami produktov (nezabudnite počet kusov), svoje meno, ulicu, PSČ a mesto, poprípade telefónne číslo alebo ICQ.Ak chceš ušetriť za poštovné, viem ti doniesť veci na tieto akcie:
10.7.2019 HANAKUSO, DÁŠA FON FĽAŠA Košice @ Pohkoi - napíš a donesiem ti hocičo!
19.-20.7.2019 Opičí bál - Kláštor pod Znievom @ Strelnica - budem tam mať rozložené distro s platňami a fanzinmi - ak chceš niečo doniesť - píš!


Zásielku posielam maximálne do troch dní po prijatí mailu. Ak sa stane, že náhodou danú vec nemám, tak balík posielam po zohnaní danej veci. Stále sa Vám však ozvem na mail alebo ICQ.

Poštovné činí na dobierku na Slovensko od 2 (zopár nášiviek, odznakov, tričko, nejaká EP alebo CDčko) do 3.50 € (viac LPčiek), záleží na váhe, ale stále dám vedieť, koľko to bude.
Zásielka by mala dôjsť najneskôr do troch pracovných dní od podania na pošte. V prípade nezastihnutia Vás doma, si môžete balík vyzdvihnúť na pošte do 18 dní. Do každého balíku prikladám nejaké letáky, nálepky, free ziny a pod.

Minimálna cena objednávky je 4.50 € bez poštovného (napríklad 5 nášiviek alebo nejaký singel ..)

Viem zohnať veci od Insane society (insanesociety.net), PHR (www.phr.cz) alebo nekožené boty a doplnky od Vegetarian shoes (Vegetarian shoes). Taktiež stále chodia veci zo zahraničia, opýtaj sa na maily.

Ku každej objednávke špeciálne prekvapenie zdarma!

Ak máte nejaké otázky ohľadom objednávok alebo vecí, kontaktujte na mail: punkgen@gmail.com alebo ICQ: 311414038

Vďaka za záujem!
Adrik